4

@Janas11224 i expected a different picture, my disappointment is immeasurable and my day is ruined

0

@Danny Gaucho ile takich przypadków było? @GeneralXavi wołają cię

1

@DawidekFCB w co ty wierzysz xD

38

Szawiemu to robi transfery, a Kumanowi to nie robił, widać że ustawione.

0

@LambiPL na kompie wgl nie musisz kupować gierek ( ͡° ͜ʖ ͡°) a konsole nigdy nie osiągną maksimum możliwości na grach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@tomek8756 może analna dziewica

6

@Kidd po frenkiego, ale nikt im nie powiedział że ma ich w dupie

0

@Gaz chyba te wasze konsole co mają gorsze grafy od 3070 xD

7

@Nano22 gryziesz cytrynę i zalewasz mordę wrzątkiem, tak to się teraz robi

0

@Rust_Cohle ciebie to zgłaszam hobbystycznie, a nuż się uda bo elemelent już tyle razy ci skasował że banany tuż tuż ;x

0

@Jakchcesz a jakie ciężkie draństwo

0

@Rust_Cohle przecież ty już wczoraj się skompromitowałeś i ci elemelent skasował wpis z litości

1

0

@TheNekro94 one eternity

0

Jak transu poukłada kabelki to nie ma wuja we wsi
https://zapodaj.net/images/2f8d434409d2a.jpg

0

@Kapitan hawk jeden ci uciekł @MarcinVeB10

15

@Encore przyszedł za free, zarabiał tyle co nic, był najlepszą opcją na po, mogli go poinformować przed ostatnim meczem żeby pomachał do kibiców, na wuj tyle czekali z przekazaniem informacji?

2

@Kgorecki2500 zara go zestrzelą i tyle z tego będzie xD

0

@maroon Odsiew jest odsiew, nara

0

@JohnnyBarca wszystko fajnie, ale nie
Lewy
2021/2022 54 mecze 57 bramek 9 z karnych 10 asyst
2020/2021 43 mecze 50 bramek 10 z karnych 8 asyst
2019/2020 49 meczy 56 bramek 7 z karnych 10 asyst

0

@Emhyr nikt nie mówi o jego powrocie teraz po pierwsze, a po drugie mówimy o tym jak wróci za rok, czyli już 2 lata po odejściu, z przebudowaną ekipą gdzie zostanie może z 5 osób z którymi on grał

0

@Emhyr był, a potem 2 sezony go nie było i jakoś grają, a czy ktoś z jego byłych kolegów jeszcze będzie w barcy? raptem pedri, alba czy fati :)

2

@Pawel13sz powinni w końcu ogarnąć na tych lotniskach hieny medialne ;)

1

@Janas11224 czyli nie będzie kebsa ;/

1

@Emhyr i co, podawali dzisiaj lewemu wszystko?

6

@Emhyr "znowu będą do niego każdą piłkę grać " i dalej nie czytam, bo widać że odkleina

0

@Death_voice normalnie, nie lubię gościa

0

@maroon XDDDDD ochłoń typie, bo ci przygrzało

0

@bartekvisca i jak był naszym najlepszym PO, a oni go kopnęli w dupę i przedłużyli Roberto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?