Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janas11224 i expected a different picture, my disappointment is immeasurable and my day is ruined
0
@Danny Gaucho ile takich przypadków było? @GeneralXavi wołają cię
1
@DawidekFCB w co ty wierzysz xD
38
Szawiemu to robi transfery, a Kumanowi to nie robił, widać że ustawione.
0
@LambiPL na kompie wgl nie musisz kupować gierek ( ͡° ͜ʖ ͡°) a konsole nigdy nie osiągną maksimum możliwości na grach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@tomek8756 może analna dziewica
0
@TheNekro94 nie gram bo jestem zajęty trafianiem
https://zapodaj.net/images/9f05e1aae7c63.jpg
https://zapodaj.net/images/279f924653355.jpg
6
@Kidd po frenkiego, ale nikt im nie powiedział że ma ich w dupie
0
@Gaz chyba te wasze konsole co mają gorsze grafy od 3070 xD
7
@Nano22 gryziesz cytrynę i zalewasz mordę wrzątkiem, tak to się teraz robi
0
@Rust_Cohle ciebie to zgłaszam hobbystycznie, a nuż się uda bo elemelent już tyle razy ci skasował że banany tuż tuż ;x
0
@Jakchcesz a jakie ciężkie draństwo
0
@Rust_Cohle przecież ty już wczoraj się skompromitowałeś i ci elemelent skasował wpis z litości
1
@Jakchcesz świecący 3080ti
https://zapodaj.net/df44d51cb3331.jpg.html
0
@TheNekro94 one eternity
0
Jak transu poukłada kabelki to nie ma wuja we wsi
https://zapodaj.net/images/2f8d434409d2a.jpg
0
@Kapitan hawk jeden ci uciekł @MarcinVeB10
15
@Encore przyszedł za free, zarabiał tyle co nic, był najlepszą opcją na po, mogli go poinformować przed ostatnim meczem żeby pomachał do kibiców, na wuj tyle czekali z przekazaniem informacji?
2
@Kgorecki2500 zara go zestrzelą i tyle z tego będzie xD
0
@maroon Odsiew jest odsiew, nara
0
@JohnnyBarca wszystko fajnie, ale nie
Lewy
2021/2022 54 mecze 57 bramek 9 z karnych 10 asyst
2020/2021 43 mecze 50 bramek 10 z karnych 8 asyst
2019/2020 49 meczy 56 bramek 7 z karnych 10 asyst
0
@Emhyr nikt nie mówi o jego powrocie teraz po pierwsze, a po drugie mówimy o tym jak wróci za rok, czyli już 2 lata po odejściu, z przebudowaną ekipą gdzie zostanie może z 5 osób z którymi on grał
0
@Emhyr był, a potem 2 sezony go nie było i jakoś grają, a czy ktoś z jego byłych kolegów jeszcze będzie w barcy? raptem pedri, alba czy fati :)
2
@Pawel13sz powinni w końcu ogarnąć na tych lotniskach hieny medialne ;)
1
@Janas11224 czyli nie będzie kebsa ;/
1
@Emhyr i co, podawali dzisiaj lewemu wszystko?
6
@Emhyr "znowu będą do niego każdą piłkę grać " i dalej nie czytam, bo widać że odkleina
0
@Death_voice normalnie, nie lubię gościa
0
@maroon XDDDDD ochłoń typie, bo ci przygrzało
0
@bartekvisca i jak był naszym najlepszym PO, a oni go kopnęli w dupę i przedłużyli Roberto?