Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc no i gitara
0
@Clue i dont even know who you are
0
@Rust_Cohle no i rura zmiękła, a tak się zapowiadałeś że nie robisz
3
@ToWinaSedziego ten co blefa kręci że jakieś przeczytał
0
@paweldunajecfcb do zaorania
1
@MysticCat wszystkie są usuwane, jeden już dostał perma za ciągłe wstawianie joke'ów
12
@Gacu95 christiansen ;x
7
Albo w jedną albo w drugą kurłła
https://zapodaj.net/images/0a2ba7e3d7c0b.png
0
- no to jak gruby, odpuszczacie tego kunegunde czy nie odpuszczacie
gruby: https://i.ytimg.com/vi/UkLtnp4vD8M/sddefault.jpg
0
Co te ludzie teraz pakują do tych telefonów, słuchawki przewodowe były z telefonem, bezprzewodowe dorzucali za friko, opaskę huiaweia też za friko, no i najważniejsze - gazetka mówiąca o tym, że jakieś rury nie są księżniczkami
https://zapodaj.net/images/30ebe0a18af08.jpg
0
@draxidox powyżej 6500 tylko kurier kurłła
1
No oczywiście, raz telefon ci upadnie i akurat musi ci się w locie otworzyć futerał i spaść ekranem na beton kurłła
2
@fart @Encore ̶K̶o̶m̶n̶a̶t̶a̶ ̶t̶a̶j̶e̶m̶n̶i̶c̶ teczka została otwarta
1
@Esteban_ było brać, już przetrenowany na maderze przez marokańczyka
0
@Encore no właśnie widać że ci przygrzało
6
@KrychaFCB będę rzigoł
0
@FCB24 + nico, roberto, pjanic i rysiu
9
@Messibestplayerintheworld wincyj pomocników, wincyj
0
@Pilka_jest_okragla no siema Robercik, co tam u ciebie? jak Cię ostatnio widziałem to dostawałeś wbierdal od nas w LM
0
@derlysy1979 ale to german striker
1
@arasz1819 potrzebujesz ̶s̶i̶a̶n̶a̶ rebelii? zadzwoń do ̶b̶o̶c̶i̶a̶n̶a̶ @Transu96
0
No i już wycofali z maca sharing fries.. złodzieje
0
@WisniaKala wyciszyłem
0
@MSN30 a co to jest, koncert recytatorski
0
list carycy.. xD
0
@Encore ale o co się rozchodzi
0
@impa oby go więcej nie wzięli
1
@PatrychoO co tam timber lake
2
Azpilicueta grywa też na śo, jeśli Kounde odpadnie to nie powinniśmy iść po nikogo innego, nie widzę konkretnych nazwisk na rynku, a Araujo-Christensen/Azpi też może być
0
@bartekvisca oby nie