Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Roberto też pominąłeś ;x
1
@esem91 po zerżnąłem przestałem czytać, nie interesuje mnie twoje życie seksualne typie
0
@ranger3120 nic nie pisałem bo jak go usłyszałem to aż wyszedłem, taka stypa była
3
@IronSanHybrid pokój fajny, ale szkoda że Cię zaprosili bo zaniżyłeś poziom
0
@MesQueUnClub96 skończcie farmazonić z tym De ligtem, bardzo dobry obrońca
1
@urbipl potwierdzam, byłem tym mężem
3
@kiper09 aha, czyli 80 można dać tylko za top 5 ;x de ligt bardzo dobry obrońca, skończcie farmazonić
1
@BorzyKrzys czekam aż ktoś odpali legendarne ooooh aaaaaah oooooh ^^
1
@Szklaner A kiedy on miał słaba formę?
4
@Mario96w hello there
0
@PatrykBarca panie, już grał na LO, nawet totwa w fifce dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
iron jaka stypa na twitterze, aż zamilkli wszyscy
5
@Firestone no właśnie, frenkie nic nie musi ^^
1
@Sulimo i jeden i drugi uja wart
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Aveiro będzie bitka z bi?
0
@jacobFCB jak kto, own goal
5
Coś czuje że Dest będzie na LO przesunięty na zmiennika Alby, a Azpilicueta z Roberto będą na PO, a Alonso wymyśliliście wy, la bambiarze
6
@Firestone czyli jednak złota piłka w zmiennych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Pawel13sz potrzymajcie mi kariere w fifie
3
@PatrychoO ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
Nie no trzeba zarzucić klasyczkiem
3
@codemat Levandes, nie dziękuj
6
@urbie999 alarm mu dzwoni żeby tabletki wziąć
9
@Comfortable_ nie tylko serwery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@clyde no pięknie, teraz lewy jak się zarejestruje to się dowie że tu też przegrał zp
4
Oficjalnie: Bayern się skończył
2
@Transu96 a i jeszcze jedno bo bym zapomniał, koń zwalony
30
no to klasycznie
https://x.com/SantiagoElCule/status/1547980753232732161
0
@macio_944 zestawienia z fatim, bez auby xD looks legit