0

@Janiama Roberto też pominąłeś ;x

1

@esem91 po zerżnąłem przestałem czytać, nie interesuje mnie twoje życie seksualne typie

0

@ranger3120 nic nie pisałem bo jak go usłyszałem to aż wyszedłem, taka stypa była

3

@IronSanHybrid pokój fajny, ale szkoda że Cię zaprosili bo zaniżyłeś poziom

0

@MesQueUnClub96 skończcie farmazonić z tym De ligtem, bardzo dobry obrońca

1

@urbipl potwierdzam, byłem tym mężem

3

@kiper09 aha, czyli 80 można dać tylko za top 5 ;x de ligt bardzo dobry obrońca, skończcie farmazonić

1

@BorzyKrzys czekam aż ktoś odpali legendarne ooooh aaaaaah oooooh ^^

1

@Szklaner A kiedy on miał słaba formę?

4

@Mario96w hello there

0

@PatrykBarca panie, już grał na LO, nawet totwa w fifce dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

iron jaka stypa na twitterze, aż zamilkli wszyscy

5

@Firestone no właśnie, frenkie nic nie musi ^^

1

@Sulimo i jeden i drugi uja wart

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Aveiro będzie bitka z bi?

0

@jacobFCB jak kto, own goal

5

Coś czuje że Dest będzie na LO przesunięty na zmiennika Alby, a Azpilicueta z Roberto będą na PO, a Alonso wymyśliliście wy, la bambiarze

6

@Firestone czyli jednak złota piłka w zmiennych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Pawel13sz potrzymajcie mi kariere w fifie

3

@PatrychoO ty odstaw te biopaliwa, dobre?

0

Nie no trzeba zarzucić klasyczkiem


3

@codemat Levandes, nie dziękuj

6

@urbie999 alarm mu dzwoni żeby tabletki wziąć

9

@Comfortable_ nie tylko serwery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@clyde no pięknie, teraz lewy jak się zarejestruje to się dowie że tu też przegrał zp

4

Oficjalnie: Bayern się skończył

2

@Transu96 a i jeszcze jedno bo bym zapomniał, koń zwalony

30

0

@macio_944 zestawienia z fatim, bez auby xD looks legit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?