Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
no to klasycznie
https://x.com/SantiagoElCule/status/1547980753232732161
0
@macio_944 zestawienia z fatim, bez auby xD looks legit
1
@Encore 2/10
#polakniezapomina
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ASPk9kpTURBXy8xMzRjNjBhOGE0NGJlZjQyMzk2YmY2N2NmZDNhMGVjNC5qcGeRkwLNA0jNBCeCoTABoTEB
1
@Encore happy czy nie happy, wypłata się należy
1
@Rewolucja123 Nie było cię, a jutro będziesz, i to w zasadzie tyle ze zmian
0
@Pawel13sz Mietek spod sklepu > Romero
0
@Pawel13sz mocny argument :)
0
@Pawel13sz kto ci powiedział że niewypał? ile meczy juve widziałeś? de ligt wszedł na bardzo solidny poziom po takim sobie początku ;x
3
@HarveySpecter bez urazy, ale gównem to można nazwać oglądanie romero
0
@Janiama pewnie oszukała i jak inne szły to zaczęła biec
5
@Pawel13sz aż tyle razy? znowu się upoci..
5
@gumaz poczekaj aż się zorientujesz że to był fejk
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rewolucja123 lol, spójrz na ofensywe realu a barcy, my mamy 2 ofensywy, a oni jedną(lub raczej pół? ;x) i hazarda xD
0
@qbuteq wyszedł już?
0
@BarcaKings965212 zara dostaniesz banana na 300 lat i ci się odechce
15
Nowi użytkownicy po przyjściu Lewego wam przeszkadzają? Gdzie byliście gdy Bi na twitterze żebrał żeby ludzie tu zakładali konta tylko po to, by na niego zagłosować w plebiscycie złotego balona? Gdzie byliście gdy moderacja odrzuciła pomysł, by konto musiało być w serwisie od ponad roku by móc oddać głos? Gdzie byliście gdy padła zachodnia bruzda? Gdzie byliście gdy wróg nas osaczył? Gdzie byliście.. a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.
2
@Firestone Garcia to trawy nie powącha jak Kounde przyjdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Clue pseudoekspertów już mamy
1
@MesQueUnClub96 w gothicu się nie daje nazwy, szykuj lubrykanta bo będzie ogień
0
@Rust_Cohle albo dopisz do nicku TeamGroupSquad i ci wyjdzie DildoWagginsTeamGroupSquad
1
@Rust_Cohle no to Amigosi
2
@Rust_Cohle @Sulimo albo DildoWaggins
0
@Oskar00 izi money, łatwo z wami słabiaki
2
@Rust_Cohle sexybuffka69
2
@Mario96w będzie tak proszę pana, tyle też może być proszę pana, a i tyle się znajdzie proszę pana
5
@MesQueUnClub96 chyba gangbang bo zostałeś sam
0
@Abominacja ci z olejem w głowie spieprzyli
0
@FafitFCB i do tego spoconych