Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys w odcinku specjalnym "wyremontuje ci szope"? xD
1
@MesQueUnClub96 z 10 lat
2
@MesQueUnClub96 już opłacony, przychodzi we wtorek :)
3
@MesQueUnClub96 nie nie nie, nie w tańcu z gwiazdami, ty bierzesz udział w programie o treści pomagam
1
@jedrek7000 no fajne fajne, jak zrobię zdjęcie swojej choince na święta po ciemku to mam takie samo
0
@Arkon >śmieje się
0
@Firestone czemu miałby dopłacać do czyjegoś transferu?
0
no mane, no party
0
martial po profesorsku 3:0
0
fred po profesorsku lobik
0
@tristan87 szok, niedowierzanie, konsternacja
0
@arcziFCB nadal mały w porównaniu do barcy
0
@mateusz1989VeB A ja stawiam że Depaya nie interesują już mniejsze kluby, właśnie dlatego odszedł z lyonu
0
@Rust_Cohle napisz to tej kotwicy ironowi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a wy jakie macie biurka pod komputer? pochwalcie się
0
@Pablit a dzięki dzięki
0
@Encore tymczasem frenkie:
5
@MesQueUnClub_87 jaka michelle, pisz że letty
0
@HighestInTheRoom Nagle wysyp osób które doskonale wiedzą jak gra Rodri, pewnie oglądają każdy mecz City
1
@Culer_1906 Ależ chcą, ale potem przychodzi Sam i mówi że on mister liga mistrzów ;x
1
@ranger3120 Ma nagrane niewykorzystane dialogi, miał przeżyć do czasu powrotu z GD i przyznać się do błędu gdy Bezi przynosi dowody na smoki
0
@Firestone Tak jak Umtitiego xD
0
@Culer_1906 no i gitara
0
@Vitoo naiwniacy negocjują transfer bez zgody zawodnika ;x Umtiti naughty noises
0
@sonek wtedy nie było nic ciekawego, poza tym koncepcja się zmieniła
0
@FCB_dimiC https://slangmiejski.pl/wp-content/uploads/2022/01/tam-sa-drzwi-1.jpg
czy instrukcje są jasne?
0
Przestronne biurko z regulacją w kształcie L'ki, polecacie coś?
0
@Criss18Barca zapomnieli osiągnąć porozumienie z frenkim ;x
0
@Vitoo boli ich wielki frenkie, a zaboli ich jeszcze bardziej gdy się okienko skończy a frenkie dalej tu będzie