0

@BorzyKrzys w odcinku specjalnym "wyremontuje ci szope"? xD

1

@MesQueUnClub96 z 10 lat

2

@MesQueUnClub96 już opłacony, przychodzi we wtorek :)

3

@MesQueUnClub96 nie nie nie, nie w tańcu z gwiazdami, ty bierzesz udział w programie o treści pomagam

1

@jedrek7000 no fajne fajne, jak zrobię zdjęcie swojej choince na święta po ciemku to mam takie samo

0

@Arkon >śmieje się

0

@Firestone czemu miałby dopłacać do czyjegoś transferu?

0

no mane, no party

0

martial po profesorsku 3:0

0

fred po profesorsku lobik

0

@tristan87 szok, niedowierzanie, konsternacja

0

@arcziFCB nadal mały w porównaniu do barcy

0

@mateusz1989VeB A ja stawiam że Depaya nie interesują już mniejsze kluby, właśnie dlatego odszedł z lyonu

0

@Rust_Cohle napisz to tej kotwicy ironowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a wy jakie macie biurka pod komputer? pochwalcie się

0

@Pablit a dzięki dzięki

0

@Encore tymczasem frenkie:


5

@MesQueUnClub_87 jaka michelle, pisz że letty

0

@HighestInTheRoom Nagle wysyp osób które doskonale wiedzą jak gra Rodri, pewnie oglądają każdy mecz City

1

@Culer_1906 Ależ chcą, ale potem przychodzi Sam i mówi że on mister liga mistrzów ;x

1

@ranger3120 Ma nagrane niewykorzystane dialogi, miał przeżyć do czasu powrotu z GD i przyznać się do błędu gdy Bezi przynosi dowody na smoki

0

@Firestone Tak jak Umtitiego xD

0

@Culer_1906 no i gitara

0

@Vitoo naiwniacy negocjują transfer bez zgody zawodnika ;x Umtiti naughty noises

0

@sonek wtedy nie było nic ciekawego, poza tym koncepcja się zmieniła

0

Przestronne biurko z regulacją w kształcie L'ki, polecacie coś?

0

@Criss18Barca zapomnieli osiągnąć porozumienie z frenkim ;x

0

@Vitoo boli ich wielki frenkie, a zaboli ich jeszcze bardziej gdy się okienko skończy a frenkie dalej tu będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?