0

nie dość że nie zabili grimy, to jeszcze dali mu konia, ten moment jest iksDe w lotrze ;f

1

Snape jakiego nie znaliście


22

@Hubsao teraz robisz na tego nieroba złodzieja

0

@tomek8756 kiedyś do mnie zapukała baba z dzieckiem czy czegoś do jedzenia nie mam, zrobiłem 2 kanapki, kładę na talerz i niosę.. a ona wzięła obie, złożyła w jedną i sama zeżarła ^.^ i jeszcze na 2 dzień znowu przyszła i znowu pyta, ale za 2 razem kazałem jej spie....

0

statChama xD

14

"Iworyjczyk mógł podziwiać m.in. Złote Piłki Leo Messiego."
Czemu mnie to śmieszy xD

2

@sevs do tego pochmurnie i wietrznie, gitara

0

@heniusss co wiem o f1? tylko tyle że ha tfu na hamiltona a max top, dowiedziałem się o tym z rambli zresztą ;x

0

@DaPidejpi a co to ma do rzeczy jak nie biega tylko siedzi na dupie

0

@kubix05 świetną pogodę*

1

co ten snape xD


0

@AlexDark00 to świetnie że wolisz gole i asysty, bo frenkie w poprzednim sezonie zrobił 4 gole i 5 asyst, a gavi 2 gole i 5 asyst :) idź hejtuj dalej oklepanymi formułkami bez pokrycia

0

@xVENUMx po swoim najlepszym sezonie w barcy postanowił odejść.. ;x

4

2

@AlexDark00 w głupich faulach z pewnością Gavi>Frenkie

2

@LuminO fati xD

10

@AlexDark00 Wolę opinię ludzi którzy się na tym znają a nie hejterów, jeśli dla Xaviego jest kluczowy to znaczy że jest kluczowy, a Xavi wie najlepiej co ma robić pomocnik.

0

@LatajacyHolender soler to kiep

0

@FCB_dimiC 13-16 pc, 17-22 xbox

0

@FCB_dimiC trainerowcy

0

@FCB_dimiC na szczęście już nie

33

No i gitara, dom kupiony, auto zabrane, hejterzy in the mud

0

@COU_11 tyś ciężarówkę widział, chyba w jpg

0

@!34RC3!_0N4 pilot działa na twojego starego?

19

@Emhyr a więc mówisz że oglądasz pytanie na śniadanie

0

@matirix20 znowu ten Fati xD

0

@Hubsao chiellini im nie wystarczył i chcą zobaczyć więcej dicków

0

@DonAndrzejos "once frenkie de jong is sold" czyli nie zaczną rozmów ;x

16

@COU_11 tyś 2k widział, chyba w jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?