Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie dość że nie zabili grimy, to jeszcze dali mu konia, ten moment jest iksDe w lotrze ;f
1
Snape jakiego nie znaliście
22
@Hubsao teraz robisz na tego nieroba złodzieja
0
@tomek8756 kiedyś do mnie zapukała baba z dzieckiem czy czegoś do jedzenia nie mam, zrobiłem 2 kanapki, kładę na talerz i niosę.. a ona wzięła obie, złożyła w jedną i sama zeżarła ^.^ i jeszcze na 2 dzień znowu przyszła i znowu pyta, ale za 2 razem kazałem jej spie....
0
statChama xD
14
"Iworyjczyk mógł podziwiać m.in. Złote Piłki Leo Messiego."
Czemu mnie to śmieszy xD
2
@sevs do tego pochmurnie i wietrznie, gitara
0
@heniusss co wiem o f1? tylko tyle że ha tfu na hamiltona a max top, dowiedziałem się o tym z rambli zresztą ;x
0
@DaPidejpi a co to ma do rzeczy jak nie biega tylko siedzi na dupie
0
@kubix05 świetną pogodę*
1
co ten snape xD
0
@AlexDark00 to świetnie że wolisz gole i asysty, bo frenkie w poprzednim sezonie zrobił 4 gole i 5 asyst, a gavi 2 gole i 5 asyst :) idź hejtuj dalej oklepanymi formułkami bez pokrycia
0
@xVENUMx po swoim najlepszym sezonie w barcy postanowił odejść.. ;x
4
@Mario96w i jeszcze więcej kontynuacji
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/06/1w2a1plAJspckPmN.jpg
4
@Mario96w ach te kontynuacje
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2021/11/V44MGsxLDJp7bWaE.jpg
2
@AlexDark00 w głupich faulach z pewnością Gavi>Frenkie
2
@LuminO fati xD
10
@AlexDark00 Wolę opinię ludzi którzy się na tym znają a nie hejterów, jeśli dla Xaviego jest kluczowy to znaczy że jest kluczowy, a Xavi wie najlepiej co ma robić pomocnik.
0
@LatajacyHolender soler to kiep
0
@FCB_dimiC 13-16 pc, 17-22 xbox
0
@FCB_dimiC trainerowcy
0
@FCB_dimiC na szczęście już nie
33
No i gitara, dom kupiony, auto zabrane, hejterzy in the mud
0
@COU_11 tyś ciężarówkę widział, chyba w jpg
0
@!34RC3!_0N4 pilot działa na twojego starego?
19
@Emhyr a więc mówisz że oglądasz pytanie na śniadanie
0
@matirix20 znowu ten Fati xD
0
@Hubsao chiellini im nie wystarczył i chcą zobaczyć więcej dicków
0
@DonAndrzejos "once frenkie de jong is sold" czyli nie zaczną rozmów ;x
16
@COU_11 tyś 2k widział, chyba w jpg