Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Mario96w który w poprzednim sezonie zrobił 19g/9a, w jeszcze poprzednim 15/10, a jeszcze poprzednim 30/5, straszcie wkurzający, my lubimy jak strzelajo w gołębie
0
w radomiu? może zakontraktują chytrą babe z radomia
4
@cchesterr43 4 porażka z rzędu ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
pudziana wyzywa XD
0
sędzia powąchał jej rękawice xD
8
soroko: dawaj nic nie boli, no dawaj nic nie boli, no co ty kurłła robisz dawaj bo nie boli
też soroko: o boże, o kurłła
xD
2
@Kz1234 co takiego patologicznego dzisiaj zobaczyłeś? wadę wymowy?
18
Komentarz usunięty
0
@Salchent że kapele trzeba zrównać z ziemią
7
bagieta uprzedzał że jak go kapela wnerwi to będzie pozamiatane z jego przeciwnikiem
2
bagieta ciemiężyciel
1
ale bagieta bez oksów ;/
3
@WisniaKala danza kuduro
1
@WisniaKala darude sandstorm
0
23 a tu jeszcze 6 walk ;f ruszta dupy
1
@Dertinho ale pierwsza runda wstyd ;x
0
@kondzix2115 od wczoraj trąbią, że dembele zaakceptował kontrakt 40% obniżki
2
w końcu, bo już myślałem że bagieta będzie musiał się osobiście pofatygować
0
skolim jaki wstyd xD
1
dobrze że bagiety nie ma obok bo już by w niego wjeżdżał
5
@Nazio87 stop making stupid people famous
1
@szkutnik91 gość nigdy nie był blisko Sterlinga, ani przed kontuzją ani po, a w Hiszpanii poprzeczka jeśli chodzi o linię ofensywną jest niska
0
sędzia jak się zesrał xD
1
@szkutnik91 no i ferran 55 + 10 zmiennych xD
0
@Oskar00 te paczki z fodderami są gunwo warte bo słaby drop jest, a Bale jest drewniany, jakie top 5 xD przestań czytać staty na futbinie bo one nie grają
0
Jak powinien przerwać to nie przerwał, jak nie powinien to przerwał, idźcie w uj z tymi sędziami xD
0
@Janas11224 pierwszą przerwali uj wie czemu, a mielonidas wiadomo było co zrobi już przed walką ;x
0
ogłaszają absolutny koniec stypy, czyli przyznali że dwie pierwsze walki to stypa była xD
1
@Rust_Cohle wgl ona ma na nazwisko kapuśniak xD