23

@Mario96w który w poprzednim sezonie zrobił 19g/9a, w jeszcze poprzednim 15/10, a jeszcze poprzednim 30/5, straszcie wkurzający, my lubimy jak strzelajo w gołębie

0

w radomiu? może zakontraktują chytrą babe z radomia

4

@cchesterr43 4 porażka z rzędu ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

pudziana wyzywa XD

0

sędzia powąchał jej rękawice xD

8

soroko: dawaj nic nie boli, no dawaj nic nie boli, no co ty kurłła robisz dawaj bo nie boli

też soroko: o boże, o kurłła

xD

2

@Kz1234 co takiego patologicznego dzisiaj zobaczyłeś? wadę wymowy?

18

Komentarz usunięty

0

@Salchent że kapele trzeba zrównać z ziemią

7

bagieta uprzedzał że jak go kapela wnerwi to będzie pozamiatane z jego przeciwnikiem

2

bagieta ciemiężyciel

1

ale bagieta bez oksów ;/

3

@WisniaKala danza kuduro

1

@WisniaKala darude sandstorm

0

23 a tu jeszcze 6 walk ;f ruszta dupy

1

@Dertinho ale pierwsza runda wstyd ;x

0

@kondzix2115 od wczoraj trąbią, że dembele zaakceptował kontrakt 40% obniżki

2

w końcu, bo już myślałem że bagieta będzie musiał się osobiście pofatygować

0

skolim jaki wstyd xD

1

dobrze że bagiety nie ma obok bo już by w niego wjeżdżał

5

@Nazio87 stop making stupid people famous

1

@szkutnik91 gość nigdy nie był blisko Sterlinga, ani przed kontuzją ani po, a w Hiszpanii poprzeczka jeśli chodzi o linię ofensywną jest niska

0

sędzia jak się zesrał xD

1

@szkutnik91 no i ferran 55 + 10 zmiennych xD

0

@Oskar00 te paczki z fodderami są gunwo warte bo słaby drop jest, a Bale jest drewniany, jakie top 5 xD przestań czytać staty na futbinie bo one nie grają

0

Jak powinien przerwać to nie przerwał, jak nie powinien to przerwał, idźcie w uj z tymi sędziami xD

0

@Janas11224 pierwszą przerwali uj wie czemu, a mielonidas wiadomo było co zrobi już przed walką ;x

0

ogłaszają absolutny koniec stypy, czyli przyznali że dwie pierwsze walki to stypa była xD

1

@Rust_Cohle wgl ona ma na nazwisko kapuśniak xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?