0

@Deviler potwierdzam, byłem tym De Ligtem

1

@Kinginiesta sześćdziesiona, ha tfu

0

@Kondziubarca De Ligt coraz bliżej xD

2

@pacior95 ale nie przyjdzie bo frenkie nie odejdzie xddd

1

@pacior95 żyj dalej w swojej bańce, Xavi nie pozwolił usadzić Dembele a pozwoli usadzić Frenkiego, którego nie chce sprzedawać i cały czas powtarza że jest dla niego kluczowy xD

3

@Emhyr Umtiti też jest w 100% sprawny

7

@pacior95 taaa, tak samo jak Dembele miał nie grać jak nie przedłuży xD ocknij się, a De Jong choćby nie zagrał minuty to i tak pojedzie, tak samo jak Braithwaite, bo nie ma lepszych na jego miejsce

1

@gumaz "Ponieważ ginekolog zmarł w 2109 roku, wyjaśnieniem sprawy zajęła się niezależna komisja, na której czele stanęła profesor Didi Braat z Centrum Medycznego Uniwersytetu im. Radbouda w Nijmegen."
Umar, ale przeżył

0

@LS bierz pół

0

@DejMian111 co? xD on się podpisuje pod twoim postem

2

@gumaz masturbacja

5

@michal26 No mówię wam, że piramidy tak samo jak sfinksy przynieśli galowie na dopingu


2

@tomek8756 gdzie się człowiek nie obejrzy to złomuje bi

0

@danio1899 grunt że agent frenkiego nie odbiera i ma ich w dupie

1

Podsumowując:

Agent Frenkiego: okey, zadzwońcie jak wynegocjujecie coś
Laporta: ale ty nie masz telefonu
Agent Frenkiego: okey okey

0

no i gitara

1

@Rust_Cohle Spider Mamy? tej kategorii jeszcze nie odwiedzałem na pornusach

5

@MESSIah16 dziś cisza i spokój?


2

@qbuteq ty też na fejura się nadziałeś


5

@msmsms tu nie ma co uważać, to jest dno i wodorosty z pojedynczymi przebłyskami

1

@Messibestplayerintheworld mógł też obniżyć cenę tej dwójki, jak ogarną że nie idzie to z symbolicznych kwot może się zrobić z 15-20 łącznie

0

@Messibestplayerintheworld wszystko może się zesrać jak ogarną, że Frenkie nie chce odchodzić ;x

8

Sami właściciele Chelsea się do nas pofatygowali.. niech Alemany zaklepuje tego Azpilicuete zanim się pokapują, że Frenkie nie chce odchodzić ;x

2

@DonAndrzejos Ja, zara wysiadam to szykujta te aparaty bo dwa razy wysiadał nie będę

1

@Arczek2001 4 milimetry?

0

@Sau_Ron bo nie zgadujemy, tylko wklepujemy na takiej jednej stronie i samo wyskakuje ;x

7

@Encore ale nie aż taki wolny

0

@Kondziubarca frenkie se queda

0

@colossus skończył się

0

Jak Chelsea chce reunion De ligta z De Jongiem, to niech ruszą konkretnie po Kounde, wtedy Barcy zostanie De Ligt i będzie reunion ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?