Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler potwierdzam, byłem tym De Ligtem
1
@Kinginiesta sześćdziesiona, ha tfu
0
@Kondziubarca De Ligt coraz bliżej xD
2
@pacior95 ale nie przyjdzie bo frenkie nie odejdzie xddd
1
@pacior95 żyj dalej w swojej bańce, Xavi nie pozwolił usadzić Dembele a pozwoli usadzić Frenkiego, którego nie chce sprzedawać i cały czas powtarza że jest dla niego kluczowy xD
3
@Emhyr Umtiti też jest w 100% sprawny
7
@pacior95 taaa, tak samo jak Dembele miał nie grać jak nie przedłuży xD ocknij się, a De Jong choćby nie zagrał minuty to i tak pojedzie, tak samo jak Braithwaite, bo nie ma lepszych na jego miejsce
1
@gumaz "Ponieważ ginekolog zmarł w 2109 roku, wyjaśnieniem sprawy zajęła się niezależna komisja, na której czele stanęła profesor Didi Braat z Centrum Medycznego Uniwersytetu im. Radbouda w Nijmegen."
Umar, ale przeżył
0
@LS bierz pół
0
@DejMian111 co? xD on się podpisuje pod twoim postem
2
@gumaz masturbacja
5
@michal26 No mówię wam, że piramidy tak samo jak sfinksy przynieśli galowie na dopingu
2
@tomek8756 gdzie się człowiek nie obejrzy to złomuje bi
0
@danio1899 grunt że agent frenkiego nie odbiera i ma ich w dupie
1
Podsumowując:
Agent Frenkiego: okey, zadzwońcie jak wynegocjujecie coś
Laporta: ale ty nie masz telefonu
Agent Frenkiego: okey okey
0
no i gitara
1
@Rust_Cohle Spider Mamy? tej kategorii jeszcze nie odwiedzałem na pornusach
5
@MESSIah16 dziś cisza i spokój?
2
@qbuteq ty też na fejura się nadziałeś
5
@msmsms tu nie ma co uważać, to jest dno i wodorosty z pojedynczymi przebłyskami
1
@Messibestplayerintheworld mógł też obniżyć cenę tej dwójki, jak ogarną że nie idzie to z symbolicznych kwot może się zrobić z 15-20 łącznie
0
@Messibestplayerintheworld wszystko może się zesrać jak ogarną, że Frenkie nie chce odchodzić ;x
8
Sami właściciele Chelsea się do nas pofatygowali.. niech Alemany zaklepuje tego Azpilicuete zanim się pokapują, że Frenkie nie chce odchodzić ;x
2
@DonAndrzejos Ja, zara wysiadam to szykujta te aparaty bo dwa razy wysiadał nie będę
1
@Arczek2001 4 milimetry?
0
@Sau_Ron bo nie zgadujemy, tylko wklepujemy na takiej jednej stronie i samo wyskakuje ;x
7
@Encore ale nie aż taki wolny
0
@Kondziubarca frenkie se queda
0
@colossus skończył się
0
Jak Chelsea chce reunion De ligta z De Jongiem, to niech ruszą konkretnie po Kounde, wtedy Barcy zostanie De Ligt i będzie reunion ;x