Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@KarwanLaMasia no i co ci mówiłem xD było se chipsy kupić
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11930035#comment-11930041
0
ległonidas
0
co sobie poskakali w kółko to ich
0
mielonidasowi dzisiaj znowu w życiu nie wyjdzie
0
@Kondziubarca no i gitara
0
lol, o co w tej pierwszej walce chodziło, czemu przerwał xD
16
Grunt że Frenkie ma ich w dupie, oni sobie negocjują a on ma wyjebongo bo nigdzie nie idzie
0
@cold_play na co tu te placki
4
@FC1899Barca nie obchodzi mnie ile dni, ważne żeby cały tydzień były sklepy otwarte, to czy ty masz wolne w pon-wt czy sob-nd mnie gunwo obchodzi, na kopalniach jakoś nie ma niedziel wolnych od pracy, bo tam jest praca zmianowa, system..
0
@jacobFCB mówi żeby mu nie wierzyć, czyli teraz mu wierzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Deviler co za brednie
1
@Hubsao sprawdź podłączenie sygnału z anteny
0
@Jakchcesz to nie jest koncert życzeń
4
@KarwanLaMasia siada to twoje 44 zeta na obce konto
1
@KarwanLaMasia już pan żeś przerżnął, tylko jeszcze pan o tym nie wiesz
4
@DLFCB mam nadzieję że wszyscy odpowiednio skazani na 10 lat + za to
10
@urbie999 musiałby go ktoś kupić za 40 żeby wyjść na mniej więcej 0
0
@Seledynowy oficjalnie mój klub opuszcza dzisiaj shapeshifter cucurella, zostanie przepalony w sbc
1
@Pasiak na xboxie masz game passa, prosty wybór
0
@matirix20 De Ligt, wcale nie jest taki mierny jak go ludzie piszą, tutaj to żadnego meczu Juve pewnie nie widzieli ale skoro Juve miało lipny sezon to De Ligt przereklamowany ;x
0
@ranger3120 ten komputer przeżyje wszystkie remake'i gothica i te wasze konsole też
0
@FCB_dimiC 3080ti gaming trio msi
32gb 3600 cl16 corsair vengeance
2tb 7300/6900 firecuda
i7 12700k
Z690-a pro msi
1000w Platinum bq
Navis f240
Pure base 500dx bq
1
@MesQueUnClub96 15 koła prawie kurłła
1
@Striker dzisiaj zamówiony, panie petarda
1
@Lionel_Messi10 wtedy nie kupiłem bo nic nie było ciekawego, skręciłem stare na trytytki xD
0
Wróćmy do rzeczy ważnych, jakie biurka pod komputer polecacie?
2
@FC1899Barca psor quirrell
5
@Clue bierzesz real i rozwiązujesz kontrakty ze wszystkimi
2
@Lionel_Messi10 jak odejdzie Pique za rok to już nie jest zbędny
0
@Clue zapomnieli powiedzieć frenkiemu że odchodzi