Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@Roobo jak dam dłonie pod bicki to też takie mam
4
@Culer_1906 w tym odroczone pensje które mu się należą, wińcie bartomeu, frenkie jak trzeba było pomóc to pomógł
0
Mając link do filmu na streamable da się jakoś zobaczyć inne filmy od przesyłającego? Wejść w jego konto jak na yt?
16
Komentarz usunięty
0
@macio_944 zaraz po twerku sidzej oczywiście
0
@D10SLEO Garcia to lidera widział co najwyżej w jpg jak se w google wpisał
0
@Pilka_jest_okragla chyba raczej how many meczy/l4
0
@Kgorecki2500 dzizus, jaki tragiczny dubbing
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Patrykl145 b2-4ac
6
@doc update to on może zrobić najwyżej windowsa
1
@Slazzy świetna pogoda, oby cały czas
5
@bart_azz w fifie może lepszy
0
@Worny 7 dembele, 11 raphinha
3
@TheNekro94 wszystko przez elemelenta
0
@Pogba taki z niego ekspert muzyczny jak z koziej dupy trąba
1
@Sulimo przecież wszyscy dobrze wiemy że i tak już tam wszedłeś xD nie ma co blefa kręcić, ciekawość wygrała
2
@Sulimo panie, tam rzeczy wchodzą z 1 strony, a wychodzą z 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Sulimo a konie lubisz? ;x
2
@Sulimo nigdy byś już w tomb raidera nie zagrał xD
2
@Sulimo to nie wchodź xD
2
@Sulimo animopron widziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Fenyx a to na rule34 musisz wejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Encore or może wybrać opcję umtiti czyli who cares what you want
3
@PatrychoO gdybym chciał to by cię tu już nie było
https://zapodaj.net/images/c62380b862e0a.png
5
@PatrychoO zaraz się skończy dzień dziecka
https://zapodaj.net/images/4b0878337bd92.png
3
@Fenyx rybka lubi pływać
0
Ciągle gadają o sprzedawaniu praw do tego czy tamtego, a gdzie info o sprzedaży zawodników, kupować to każden jeden by chciał, a sprzedawać to nie ma komu
3
@Pawel13sz no to niech mu ktoś wreszcie powie że piłki są dwie, a bramka jest jedna
2
@Rewolucja123 gość nawet obniżać nie musi, a ludzie tu hurra, elo frenkie, siema bernardo xD