Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DonAndrzejos
Barca: i jak?
Bayern: okey, zadzwonimy do pana
Barca: a ja nie mam telefonu
Bayern: okey okey
3
@GeneralXavi pisze żeby odwrócić uwagę
0
@Oskar00 zwykły placek w fifie
33
@Danny Gaucho boli ich wielki Messi
1
@FafitFCB kup ultimate chicken horse, fajna gierka
1
@DaPidejpi A czy dzik sra w lesie
5
@gumaz niezła próba elemelencie, myślisz że nas naciągniesz na wspominanie o zbanowanych?!
4
@MesQueUnClub_87 szanujmy się, leganda jest tylko jedna
https://czasdzieci.pl/pliki_dz/gry/gry_638_4e3fb.png
2
@Essos więc razem możecie się udać do choroszczy, on zna drogę, stały bywalec
1
@Essos nie masz racji, deal with it
2
Gruby wraca do Barcy jeśli Lewego nie puszczą? Neymar zaoferowany Barcy? Messiemu się kończy umowa z PSG za rok?.. A więc jednak wszystko się układa pod last dance ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Pawel13sz 1:02 ta piętka ;o
0
@pt9 oryginalne nie są dostępne, jak chcesz 2 pady to kup konsolę z 2 padami -.-
4
@VbamboeB przestępstwo to przestępstwo, tak samo jak kradzieżą jest zarówno obrabowanie banku jak i jechanie bez biletu ;) a jak ci się coś odkleiło to kup sobie klej i przyklej ;)
2
@VbamboeB jak już wybaczamy wszystkim to wybaczmy też mordercom którym winy nie udowodniono bo dobrze zatarli ślady
0
https://www.x-kom.pl/p/685631-pad-turtle-beach-recon-controller-xbox-one-series-s-x-czarny.html
nie polecam tego szajsu, luźny kabel zasilający, co chwile się rozłącza, jutro zwracam ten shit
0
@KanwikBlancos whiskas z koką
1
@Comfortable_ nie będę szukał, jak nie masz minuty to trudno
0
@Comfortable_ która minuta?
8
@Rewolucja123 a zasadził ktoś panu kiedyś high groundem w dupe?
0
@escarabajo ładnie odleciałeś, patrzmy realistycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
ale to byłby twist jakby mynsien faktycznie zatrzymało lewusa, a my poszli po neymara xD Ney-Auba-Dembele ( ͡° ͜ʖ ͡°) a za rok Ney-Auba-Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@kacper201 kl 3 1400zl, kl 1 1000zl, przynajmniej w 2018
0
@DaPidejpi Thomas Adama
3
@PatrychoO nas nie dogoniat
5
@Encore ju gat ju pampera
8
@Kondziubarca "dziennikarstwa"? chyba odklejenia
1
@Sulimo nie ma to jak hotel/statek
4
@Barwindg ach ten andy
2
@barcelonaLM dobrze że mówisz, przez miesiąc będę się identyfikował jako te całe lpg, zgarnę odszkodowanie i wracam ( ͡° ͜ʖ ͡°)