Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Azi ciężką robotę XD tak jak wersow
4
@FC1899Barca puyol kręcił z babą nazario? ;o
0
@BartqRKO mam taki jeden do opchnięcia, w częściach warty jakieś 5500, ale jak dla ciebie 4500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BartqRKO to kiedy gramy
1
@vangoor promo shape shifter które jak sama nazwa wskazuje polega na zmienianiu pozycji, warto się zapoznać zanim znowu się odkleisz
0
@Rust_Cohle tobie na czoło nakleję, na ślinę
0
@ranger3120 zazdrosnych somsiadow
1
co tam somsiady hehe
https://zapodaj.net/images/ac6d0ca41de0f.jpg
24
Nie ma dowodów że ̶ ̶g̶o̶m̶e̶z̶ ̶w̶i̶e̶d̶z̶i̶a̶ł̶ ̶o̶ ̶w̶y̶m̶o̶r̶d̶o̶w̶a̶n̶i̶u̶ ̶m̶a̶g̶ó̶w̶ ̶o̶g̶n̶i̶a̶ ̶ michniewicz wiedział o tym, że ten numer prowadzi do fryzjera
24
@IronSanHybrid panie, nie kompromituj się pan bardziej, bo pan już jesteś skompromitowany
1
@Danny Gaucho będą pytania, a oni będą się rozłączać i wyjdzie im to wiadomo jak ;x
0
@Objectivo aż szluga zapaliła z nerw
0
@Krzychuuuu14 Neuer maignan skriniar ;x
5
@Ojciec5tkidzieci jej chłop przyjechał i okazało się że zna mojego starego, wszystko bez problemu wziął na siebie, a że robi w firmie gdzie holuje auta to od razu holownikiem przyjechał, jutro auto jedzie na serwis i wszystko priorytet, a ja dostałem zastępczego forda
0
@jacobFCB może chodziło o 21:37 ale missclicka zrobił
0
@DIPENNN no i gitara
5
@ProMILs jeszcze dzieci z tyłu miała, tamta ryczy a dzieciak z 5 lat(do pasa mi nawet nie sięgał) do mnie podbiega że spokojnie, tata z lawetą przyjedzie ^.^
3
@Medium na serwis do volkswagena jedzie, oni bulą
3
@AdamaTraore to jest wjazd do sklepu
47
tak mnie załatwiła
https://zapodaj.net/images/99481159b7b0c.jpg
i jeszcze się tłumaczyła że ja miałem kierunkowskaz, więc chciałem skręcać -.-
https://zapodaj.net/images/5a5ce3fcc1f63.jpg
1
@Sulimo auto idzie na serwis i oni bulą
2
@QAnon nie no z nogą to świruje xD
http://www.webmagazyn.pl/rehabilitacja-blog/wp-content/uploads/2016/08/noga_w_gipsie.jpg
ale auto true story ;/
5
@Sulimo prukwa mi wyjechała, jeszcze do mnie z mordą
2
@Azar_Javed https://zapodaj.net/images/e3d99301b4c99.jpg
6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11869890#comment-11869943
no to pojechałem..
https://zapodaj.net/images/5a5ce3fcc1f63.jpg
1
@Sau_Ron teriantroch
0
@Sau_Ron tetridanoch
1
@MesQueUnClub_87 no to zostaje passeratti
4
@tobiasson92 gruby pewnie znowu sprzedał jakiś zakład u buka
0
@ProMILs xD