Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@poskus jak podobny jak jeden biały, a drugi czarny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Nazio87 w końcu, ileż można było donosić na tą sodomie
0
@Mario96w a kiedy ostatnio widziałeś matkę? hmm
0
@Pawel13sz no przecież że nie kessie
2
@cris2706 Maicon
3
@Dieselzor jest przynajmniej 5 typa do pożegnania z Lengletem, Umtitim i Puigiem na czele, szkoda że w pierwszej kolejności odchodzi ten co jest wartością dodaną
4
@PatrykBarcelona Xboxowy bo to jest microsoft, to samo co pc
0
@Kgorecki2500 niech nagrają wojny klonów z anakinem i obi wanem, jak anakin zostawał tą całą legendą
3
@Kgorecki2500 https://zapodaj.net/images/501fca047df64.jpg
także ten
1
@Striker Alves nieprzydatny? ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
@Striker Alves obskoczy PO, ŚP i PS, a Roberto obskoczy najwyżej kase w lidlu
3
@Medium kolor skóry pszypadGowy, a w policji pracują szturmowcy
0
@Tomix_83 in Roberto we trust
1
5 odcinków kenobiego za nami, to czas na memy
https://zapodaj.net/images/501fca047df64.jpg
2
@Kondziubarca no i gitara
18
@MrShakira Jedyne 200mln, ocknijcie się ludzie
4
@Kgorecki2500 a więc to ty te koty trenujesz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11856756#comment-11856785
5
no i wszystko jasne
14
@Medium bez kitu, gdy skończyłem podstawówkę to następnego roku już był orlik wybudowany xD
2
@Mario96w dam ci frytki z odrobiną miłości, tak od siebie
3
@Sulimo ktoś się dzisiaj pytał o kota.. o ty zwyrolu @Rust_Cohle
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11855675#comment-11855675
przejrzeliśmy cię
0
@Mario96w rura zmiękła? xD
3
@Mario96w zwieńczenie trylogii? nic bardziej mylnego, część czwarta - sharing fries
https://zapodaj.net/images/06e43179d889f.jpg
https://zapodaj.net/images/b8608e535889c.jpg
tylko 1zł drożej od dużych frytek, w końcu sprawiedliwość kurłła
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11703494#comment-11703494
0
@Mario96w o dragon balla już nawet nie pytam bo jeszcze jakąś kamehasutre wygooglujesz ^^
1
@Mario96w to nie googluj czasem lara with horse, a już napiwno nie wchodź na animopron bo nigdy więcej nie spojrzysz na lare ani na konia tak samo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mario96w A konie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Mario96w A lubisz lare croft? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Objectivo no i gitara
17
@fart mogłyby się już te cholerne upały skończyć, dawać jesień
2
@Comfortable_ lol, kakashi na avatarze a nie pamiętasz jak dusił hidana