6

@poskus jak podobny jak jeden biały, a drugi czarny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Nazio87 w końcu, ileż można było donosić na tą sodomie

0

@Mario96w a kiedy ostatnio widziałeś matkę? hmm

0

@Pawel13sz no przecież że nie kessie

2

@cris2706 Maicon

3

@Dieselzor jest przynajmniej 5 typa do pożegnania z Lengletem, Umtitim i Puigiem na czele, szkoda że w pierwszej kolejności odchodzi ten co jest wartością dodaną

4

@PatrykBarcelona Xboxowy bo to jest microsoft, to samo co pc

0

@Kgorecki2500 niech nagrają wojny klonów z anakinem i obi wanem, jak anakin zostawał tą całą legendą

1

@Striker Alves nieprzydatny? ty odstaw te biopaliwa, dobre?

0

@Striker Alves obskoczy PO, ŚP i PS, a Roberto obskoczy najwyżej kase w lidlu

3

@Medium kolor skóry pszypadGowy, a w policji pracują szturmowcy

0

@Tomix_83 in Roberto we trust

1

5 odcinków kenobiego za nami, to czas na memy

https://zapodaj.net/images/501fca047df64.jpg

2

@Kondziubarca no i gitara

18

@MrShakira Jedyne 200mln, ocknijcie się ludzie

4

5

no i wszystko jasne


14

@Medium bez kitu, gdy skończyłem podstawówkę to następnego roku już był orlik wybudowany xD

2

@Mario96w dam ci frytki z odrobiną miłości, tak od siebie

3

@Sulimo ktoś się dzisiaj pytał o kota.. o ty zwyrolu @Rust_Cohle
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11855675#comment-11855675
przejrzeliśmy cię

0

@Mario96w rura zmiękła? xD

3

@Mario96w zwieńczenie trylogii? nic bardziej mylnego, część czwarta - sharing fries

https://zapodaj.net/images/06e43179d889f.jpg
https://zapodaj.net/images/b8608e535889c.jpg

tylko 1zł drożej od dużych frytek, w końcu sprawiedliwość kurłła

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11703494#comment-11703494

0

@Mario96w o dragon balla już nawet nie pytam bo jeszcze jakąś kamehasutre wygooglujesz ^^

1

@Mario96w to nie googluj czasem lara with horse, a już napiwno nie wchodź na animopron bo nigdy więcej nie spojrzysz na lare ani na konia tak samo
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Mario96w A konie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Mario96w A lubisz lare croft? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Objectivo no i gitara

17

@fart mogłyby się już te cholerne upały skończyć, dawać jesień

2

@Comfortable_ lol, kakashi na avatarze a nie pamiętasz jak dusił hidana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?