Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 tylko pastę nałóż na czoło zanim przykręcisz
1
@macio_944 lepszego nie znajdziesz
https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-noctua-nh-d15-ch-bk-6477518/
0
@koksik2700 twoją to tylko do umierających bo im i tak już wszystko jedno
0
@koksik2700 dałbym, ale sam mało mam
0
@Peciak czyli jak się zatnie to ciebie wyzywać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@patrykzmc2000 napiwno, salah jota diaz, wszyscy git, jaki nunez
0
@KrwawiaceoczyVEB no jak nie jak tak xD
0
@MesQueUnClub96 w końcu przejrzeli na oczy
7
@KrwawiaceoczyVEB nie pomyliło ci się z gavim? ;x
0
@Wossi61FCB 6 nagrywa
3
Niech się cieszą że jaca góralski nie grał
0
@Munio może dlatego że jest tworzone głównie przez toyotaro, a nie przez akire?
https://zapodaj.net/images/2f86c7b9fec57.jpg
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/034/778/458.gif
dorzuciłbym jeszcze karykaturalną muskulaturę postaci w super i tęczowe transformację, no ale spokojnie jeszcze kilka kolorów tęczy zostało na nowe transformacje
fanowskie gówno > super
https://www.dragonball-multiverse.com/pl/chapters.html?comic=page
0
@Munio albo jesteś zaślepionym na fakty fanboyem który by kupił gówno gdyby było zapakowane w folię z motywem db ;)
0
@VegetaPolska super to gunwo, począwszy od animacji, przez transformację, po podbudowę feudów, już GT lepsze
1
@Oskar00 za dużo tego piccolo wypiłeś i ci się cyferki rozmazały, fut champions od początku totsów się kończy w środę rano
0
@VegetaPolska i super smutna sprawa że powstała seria "super"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zuang1995 jak trzeba kogoś zablokować to musisz pisać do elemelenta, on im raz dwa blokadę zrobi
0
@vangoor a świński tajger
0
@FcBforever221 z przodu same kapcie które już nie dojeżdżają
3
@ptrx taki se
https://zapodaj.net/images/8377219c72829.jpg
0
@sonek po przeczytanych od nich pw stwierdzam że to oni je tracą ^^
1
ale z nimi jadę kurłła
https://zapodaj.net/images/07de8587c16e4.jpg
10-1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11832788#comment-11832788
3
19:51, zaczynamy fut champions, zobaczymy do której mi zejdzie xD a na 5 budzik, wstać trzeba i robić na tego złodzieja
0
@AllBundy i koksu 5 gram
0
@Kitek1640 the cheese cutter
1
@don'T.R.I.P.e logitech gut gut
2
@Conradxc co ty mi tu wklejasz, staty z transfermarkta? xD znajdź se lepsze źródło bo cie w bambuko zrobili
2
@Pawci023x Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas
1
@Conradxc vinicius 2021/2022 51 meczy 21 bramek 16 asyst czyli 21 + 16 = 37
haaland 2021/2022 37 meczy 34 bramki 7 asyst czyli 34+7=41
+ jakich partnerów miał haaland, a jakich vinicius :)