Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Hurr durr euro > copa, sędziowie z łapanki... przychodzi mecz euro vs copa i nagle puchar tymbarka xD boli was wielki Messi? Ma boleć
1
@Joe_Pesci złodzieje
2
@MSN30 w paincie bez żadnych ograniczeń ;x
1
@gagass niekompatybilny albo sterowniki albo windows update
1
złodzieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Depp bierze to, same yes
0
@Sulimo dobrze wysmażony
0
@Criss18Barca niby gdzie :)
1
@PatrychoO to jak ze złotą piłką, depp nie wygrał to nie przyjechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Sulimo aż się chce grylla wyciągnąć i kiełbaski usmażyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie no, finał 3 odcinka Kenobiego to jest coś pięknego, duszę replaya
0
do barcy na bramkę go, wpasuje się ideolo
0
3 odcinek Kenobiego już za mną, sezon grillowy oficjalnie otwarty if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rekker Warto też wspomnieć, że Arsenal interesował się w przeszłości również Messim, Cristiano, Ronaldinho, Nazario i Neymarem.
1
@PatrychoO ależ to będzie szok i niedowierzanie, kompletne zaskoczenie
2
@Sulimo za gomeza
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Oskar00 ale, ale.. ale 4 asysty na początku sezonu
1
@impa zapytał bym go czy zasadził ktoś panu kopa w dupe i żeby wypierdzielał do siebie na górę bo tu nie mieszka tylko i siebie na górze
1
@Messibestplayerintheworld tymczasem Umtiti: 6mln to uczciwa cena
0
@Janiama a więc se queda
1
@Emhyr A frenkie powie im że chcieli wydymać freda, A to fred wydymał ich
2
@Rust_Cohle nie szkoda Ci było tego modelu z lego
7
Jak muszą być najlepsi to znaczy że odchodzi? ;x
0
@Piorun tzw dupera
0
@Eoren bierzesz kalkulator i liczysz czy twój wpis istniał gdy robiłem screena ;x
https://zapodaj.net/images/726508dfd7727.jpg
wyjaśnione mówisz? xD
https://zapodaj.net/images/c1f211da409c4.jpg
wątek pod tym wpisem też nie jest zakończony, tylko "Jak będzie coś wiadomo wrócimy z info." na co bi już nic nie odpisał ;x
0
@wpwelement wręcz przeciwnie, dobrze mu tak, oby tak dalej a zdobędziecie moją subskrypcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bartekvisca róbta co chceta
1
@wpwelement a te konkursy to jaki mają okres oczekiwania na nagrodę? bi podobno czekał i czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/1e08ac00e60ba.jpg