2

@PatrychoO i ten filcz zamiatajacy cegły.. tymczasem dumbledore naprawiający chatę u slughorna

0

@Semafor80 dokładnie, mój szef złodziej też na umowie minimalna, a w kopercie 6 koła, niezłe głupki z tych hiszpanów, zacofańce straszne, nie to co polaki

2

@Messibestplayerintheworld Barca chce wszystkich, tylko kasy na żadnego nie ma ;x wgl City to nagle "nie potrzebuje" swoich kluczowych graczy, tu Laporte, tam Sterling, tam Bernardo ;x

0

@Encore a co, barca użyje prawa webstera czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Nie no przegięli z brutalnością tego Vadera


4

@Criss18Barca to i tak nie przebije mody na sukces SPOILER

jak clarka udusił wąż ale przeżył, jak taylor zginęła w wypadku samochodowym ale przeżyła oraz jak ridge spłonął w piecu ale też przeżył

0

opcja została mu już tylko jedna, won za bramę bo cię odholuje

0

@eydeem takie które Cię nie zaboli gdy je rozbijesz

7

@danio1899 podaj kod, zobaczę czy cię nie oszukał z tym kodem

2

@Firestone di maria do Barcy jak najbardziej, jeszcze jak

0

@PatrychoO rodnych?

1

@Sergio_Devils widzimy się na pasach

3

@AllBundy hitował ją zamiast punchować, ale musiał rano wstawać, na tym polega odpowiedzialność

1

@Mario96w bardziej iga madryciak ha tfe

1

@Rust_Cohle 1 Bjorn
2 Ubbe
3 Hvitserk
4 Drący ryja czub bez kości
5 Sigurd

4

@DonMatteo901 30 minutek to uczciwa cena

0

@barcelonaLM przed chwilą przejeżdżałem obok stacji, ON 7.49

3

Pique nie próżnuje, najpierw riki tiki, teraz Garcia.. chowajcie Fatiego

0

@Ronnie1992 nie mylisz z gepardem rometo? ;x

2

@Sulimo farta

3

@Yoshi94 jak zajrzysz do regulaminu to znajdziesz taki punkt ;x

14

@FC1899Barca już jest niepodważalny, są tylko czubki twierdzące inaczej

21

@Kondziubarca COŚ się zadziało

0

@Danny Gaucho tylko stary obóz

5

@Janiama zawsze mówiłem że raki to pożyteczne zwierzęta

2

@lucca87 ale bym w was sankami wjeżdżał, o panie, nogów w dupie nie mata

2

@Dzemix111 narodów owszem gunwo, ale nie euro vs copa, tak samo jak mś > lm tak eurocopa > superpuchar europy

2

@WiernyKibic111 czekaj nie dzwoń, napisze do alemanego

3

@Kurkmen dezerterze ty

42

Hurr durr euro > copa, sędziowie z łapanki... przychodzi mecz euro vs copa i nagle puchar tymbarka xD boli was wielki Messi? Ma boleć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?