Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO i ten filcz zamiatajacy cegły.. tymczasem dumbledore naprawiający chatę u slughorna
0
@Semafor80 dokładnie, mój szef złodziej też na umowie minimalna, a w kopercie 6 koła, niezłe głupki z tych hiszpanów, zacofańce straszne, nie to co polaki
2
@Messibestplayerintheworld Barca chce wszystkich, tylko kasy na żadnego nie ma ;x wgl City to nagle "nie potrzebuje" swoich kluczowych graczy, tu Laporte, tam Sterling, tam Bernardo ;x
0
@Encore a co, barca użyje prawa webstera czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Nie no przegięli z brutalnością tego Vadera
4
@Criss18Barca to i tak nie przebije mody na sukces SPOILER
jak clarka udusił wąż ale przeżył, jak taylor zginęła w wypadku samochodowym ale przeżyła oraz jak ridge spłonął w piecu ale też przeżył
0
opcja została mu już tylko jedna, won za bramę bo cię odholuje
0
@eydeem takie które Cię nie zaboli gdy je rozbijesz
7
@danio1899 podaj kod, zobaczę czy cię nie oszukał z tym kodem
2
@Firestone di maria do Barcy jak najbardziej, jeszcze jak
0
@PatrychoO rodnych?
1
@Sergio_Devils widzimy się na pasach
3
@AllBundy hitował ją zamiast punchować, ale musiał rano wstawać, na tym polega odpowiedzialność
1
@Mario96w bardziej iga madryciak ha tfe
1
@Rust_Cohle 1 Bjorn
2 Ubbe
3 Hvitserk
4 Drący ryja czub bez kości
5 Sigurd
4
@DonMatteo901 30 minutek to uczciwa cena
0
@barcelonaLM przed chwilą przejeżdżałem obok stacji, ON 7.49
3
Pique nie próżnuje, najpierw riki tiki, teraz Garcia.. chowajcie Fatiego
0
@Ronnie1992 nie mylisz z gepardem rometo? ;x
2
@Sulimo farta
3
@Yoshi94 jak zajrzysz do regulaminu to znajdziesz taki punkt ;x
14
@FC1899Barca już jest niepodważalny, są tylko czubki twierdzące inaczej
21
@Kondziubarca COŚ się zadziało
0
@Danny Gaucho tylko stary obóz
5
@Janiama zawsze mówiłem że raki to pożyteczne zwierzęta
2
@lucca87 ale bym w was sankami wjeżdżał, o panie, nogów w dupie nie mata
2
@Dzemix111 narodów owszem gunwo, ale nie euro vs copa, tak samo jak mś > lm tak eurocopa > superpuchar europy
2
@WiernyKibic111 czekaj nie dzwoń, napisze do alemanego
3
@Kurkmen dezerterze ty
42
Hurr durr euro > copa, sędziowie z łapanki... przychodzi mecz euro vs copa i nagle puchar tymbarka xD boli was wielki Messi? Ma boleć