Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Waller budżet?
0
@Waller w kwietniu kupiłem rtxa 3080ti gaming od msi za 6900, w maju podskoczył do 7850, teraz stoi 7400, ja bym nie czekał przy aktualnej sytuacji na świecie, bo może iść w obie strony, a w porównaniu z cenami rok temu teraz jest git
0
@LS mam xo i wystarczy, do fifki :)
0
@LS not yet
1
@koksik2700
it has to be done
1
@LS to se kup
0
@Octane bzdura, powyżej 15k to się płaci głównie za bajery i rzeczy niepotrzebne do gier, i przede wszystkim w tej chwili ddr4 > ddr5 więc cena - 50%
0
@PatrykBarcelona fifa albo pc, wybierz jedno
6
@Mario96w paradoksalnie to głównie dieta proszę pana
0
@PatrychoO no to się właśnie pytam co jak będzie 7:0 i uznają że kłamie
0
@PatrychoO a nie zeznają pod przysięgą?
50
Shakira powiedziała wona ze dwora
9
@PatrychoO tymczasem ten jeden z siedmiu
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1608046221cfqmLaYtSXJ5B681PFFduK,w400.jpg
0
Dobrze tak temu Arsenalowi
0
@MrPGG Mariusz już finisz?
3
@Jakchcesz tymczasem elemelent:
https://zapodaj.net/images/20c19f53be0b4.png
1
@Rust_Cohle tymczasem reszta: uszanowanie kierowniku złoty, jak tam dzionek
0
@IronSanHybrid I znowu odkleina bo ty nie masz Windowsa więc w co mieliśmy grać więcej ;) nie grałeś z nami ani w wormsy, ani w uch
13
@YNOSVT przecież pisze że chce rente
1
@Mario96w bez sensu, spuściłem mu wbiertal w statki do zera i do dzisiaj się wypiera, ewidentny brak honoru i zakłamywanie rzeczywistości no ale czego się spodziewać po kotwicy, zaraz pewnie wyjedzie ze swoją odkleiną o niedotrzymaniu słowa której używa gdy go orają i nie ma argumentów żeby odpowiedzieć
0
@AlexDark00 wuja się znasz, fifa zdycha szybciej niż kiedyś więc ceny większości leżą, a fekir w każdej wersji jest kot
1
@taris co ty tam wiesz człeniu, jedna z najbardziej broken kart w grze, a to staty z śpo ;x
https://zapodaj.net/images/151a1f9280dc5.jpg
0
@Essos najlepiej po kolei
1
@AlexDark00 benzema, fekir, vinicius, di natale, suarez
0
@AlexDark00 placek, fati też
0
@Mario96w 100% że przyjdzie albo nie przyjdzie
1
@ranger3120 najwyraźniej anonymous znaleźli kolejną ruską onuce
0
@PizzerMan jakbyś nie czyścił to by Cię nie wylogowało ;)
1
@ranger3120 to proszę nie używać tych klawiszy i problem zniknie
4
@PatrychoO to nie śmieci tylko dzienny worek szmalu od szejka