0

@Waller budżet?

0

@Waller w kwietniu kupiłem rtxa 3080ti gaming od msi za 6900, w maju podskoczył do 7850, teraz stoi 7400, ja bym nie czekał przy aktualnej sytuacji na świecie, bo może iść w obie strony, a w porównaniu z cenami rok temu teraz jest git

0

@LS mam xo i wystarczy, do fifki :)

0

@LS not yet

1

@koksik2700


it has to be done

1

@LS to se kup

0

@Octane bzdura, powyżej 15k to się płaci głównie za bajery i rzeczy niepotrzebne do gier, i przede wszystkim w tej chwili ddr4 > ddr5 więc cena - 50%

0

@PatrykBarcelona fifa albo pc, wybierz jedno

6

@Mario96w paradoksalnie to głównie dieta proszę pana

0

@PatrychoO no to się właśnie pytam co jak będzie 7:0 i uznają że kłamie

0

@PatrychoO a nie zeznają pod przysięgą?

50

Shakira powiedziała wona ze dwora

0

Dobrze tak temu Arsenalowi

0

@MrPGG Mariusz już finisz?

3

1

@Rust_Cohle tymczasem reszta: uszanowanie kierowniku złoty, jak tam dzionek

0

@IronSanHybrid I znowu odkleina bo ty nie masz Windowsa więc w co mieliśmy grać więcej ;) nie grałeś z nami ani w wormsy, ani w uch

13

@YNOSVT przecież pisze że chce rente

1

@Mario96w bez sensu, spuściłem mu wbiertal w statki do zera i do dzisiaj się wypiera, ewidentny brak honoru i zakłamywanie rzeczywistości no ale czego się spodziewać po kotwicy, zaraz pewnie wyjedzie ze swoją odkleiną o niedotrzymaniu słowa której używa gdy go orają i nie ma argumentów żeby odpowiedzieć

0

@AlexDark00 wuja się znasz, fifa zdycha szybciej niż kiedyś więc ceny większości leżą, a fekir w każdej wersji jest kot

1

@taris co ty tam wiesz człeniu, jedna z najbardziej broken kart w grze, a to staty z śpo ;x
https://zapodaj.net/images/151a1f9280dc5.jpg

0

@Essos najlepiej po kolei

1

@AlexDark00 benzema, fekir, vinicius, di natale, suarez

0

@AlexDark00 placek, fati też

0

@Mario96w 100% że przyjdzie albo nie przyjdzie

1

@ranger3120 najwyraźniej anonymous znaleźli kolejną ruską onuce

0

@PizzerMan jakbyś nie czyścił to by Cię nie wylogowało ;)

1

@ranger3120 to proszę nie używać tych klawiszy i problem zniknie

4

@PatrychoO to nie śmieci tylko dzienny worek szmalu od szejka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?