Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakaś rozpiska które niedziele są handlowe do końca roku?
0
@IronSanHybrid łyknąłeś aż po same kule pelikanie
0
@Striker No niby mają Jote i Diaza którzy ładnie chodzą, jak się pojawi dobra oferta to może któregoś puszczą
0
@Striker a kończy mu się kontrakt? bo że liverpool go puści to wątpię
2
@Mario96w pokazuje swoje prawdziwe oblicze
2
@MatLMG Napiwno by wybrał Real gdzie ma jednego z głównych konkurentów do zp
0
Z dwojga złego lepiej że nie dostali Mbappe, ale teraz majo 200 baniek i zrobią ze 2/3 transfery żeby się odkuć z czego jednym pewnie będzie Tchouaméni, ciekawe kogo jeszcze?
8
Dostaną jeszcze oklep od Liverpoolu w finale i na głównej będzie: spieprzyliście nam wakacje xD
1
@ptrx u fagaty planem c było dawanie dupy na ph ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
ciekawe czy perez miał plana jak fagata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@DCHX a zaraz jeszcze Lewy ;x
1
Mbappe celebruje wydymanie realu hattrickiem
1
@HighestInTheRoom bo jak tatuaż to rękaw a nie jakieś pojedyncze gunwa
0
@Janas11224 cyce se zrobiła? ;x
0
@Danny Gaucho w tym 25 karnych i 51 asyst
5
Wreszcie będzie można brać Mbappe do Barcy w fifce do kariery i nikt nie powie że nierealistyczne xD
2
a już w najbliższym odcinku kanału sportowego
1
@bartas97 bo chomikowali kasę na Mbappe
2
Hazard do Realu: no i pograne, przychodzi ciemiężyciel i będzie nas gnębił
>Hazard gra kupe
Mbappe do Realu: no i pograne, przychodzi ciemiężyciel i będzie nas gnębił
>Mbappe przedłuża z PSG
xDD
9
Spójrzcie na pozytywy: jak Mbappe kiedyś będzie chciał trafić do hiszpanii, to są tylko dwie opcje:
1. real sfrajerzy bo go wezmą po tym upokorzeniu
2. real sfrajerzy bo go nie wezmą i pójdzie do barcy
win win xD
16
już nawet pol z nich beke kręci xd
3
To było wiadome już od dawna, gdyby chciał tam iść to by miał kontrakt podpisany już od stycznia. Wykorzystał jak Ramos United dla lepszego kontraktu.
factos
0
@GeneralXavi zadania to nie sbc ;x squad battles i jakieś towarzyskie mecze
1
Szejku sprzedaje neymara i bierze dembele?.. a więc jednak last dance ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@GeneralXavi a czy redakturzy z notatnika przekręcili kiedyś Bi w kwestii nagrody za złota piłkę notatnika, hmm? no właśnie
19
@GeneralXavi 4:0 od Xaviego który przejął rozwalony team w połowie sezonu, teraz przychodzi Robercik, Xavi będzie miał transfery, pełny presezon i Madryt znowu się będzie pławić w dekadzie dostawanie wbiertalu
4
@tomek8756 spoiler xD
pamiętam jak wczoraj jak taylor zginęła pod kołami samochodu ale przeżyła, jak clarka udusił wąż ale przeżył i jak ridge spłonął w piecu ale przeżył
1
@GeneralXavi https://www.futbin.com/22/squad/7873300
4-2-3-1 w grze, messi śpo, mbappe i neymar skrzydła, fati i navas są w zadaniach do zrobienia
6
Mbappe zrobił z Realem to co Ramos swego czasu z United, wykorzystał do otworzenia szerzej skarbony xD
5
Mbappe wydymał real? I cyk do gablotki obok 4:0 z realem