Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle na Ciebie to sama szarża bez miecza wystarczy skillowcu
1
@xVENUMx m1 ch1 za dozo dawaj czekam kozaku zobaczymy czy jesteś taki kozak jak przyjdę wojem
0
@Zoker tymczasem gueye:
2
@Pawel13sz ciekawe czy powiedzieli Destowi i Depayowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@pt9 zimno, wieje, woda też zimna, a idź pan
1
@John_Doe co wolno smrodzie to nie wojewodzie?
2
@hayek bo to madryciak, ukryta opcja madrycka
0
@tomek8756 wykluczony towarzysko jesteś koleś, gadaj z ręką
https://i1.memy.pl/obrazki/671c216708_gadaj_z__reka.jpg
1
@tomek8756 nie zapraszasz do dyskusji bo nie ma nikogo kto by z tobą chciał dyskutować (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
6
McDonald > KFC
factos
0
@Medium z memów? no to współczuje
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/018/655/image.jpg
trzymaj się tam
0
@Cule1234 a co on voldemort że ma jakiś wysłanników
0
@Medium to przestań w końcu piłować to 20 letnią beemkę z odzysku łysolu
6
śmiejo się z ludzi co fame oglądajo, a sami jakiegoś czubka w czapce oglądajo na twitchu
1
@Danny Gaucho ale on poprawił na tymer a nie trymer xD
0
@Essos wybornie łapał czerwone kartki
2
@marcin62 no chyba że yorki i te cziłały to wtedy nie
0
@AllBundy dziwnie piszesz Maldini
24
@FC1899Barca powiedział alimenciarz który zrobił x dzieci x kobietom xD
0
@Janiama nawet jak będą połamani to jest jeszcze Auba i Ferran + możliwe że Depay czy ten Raphinha
1
@Drozdu7 jest multum klubów które dadzą więcej niż my, a Valencia potrzebuje więcej ;x
0
@IronSanHybrid znowu starocie wrzucasz
1
@Emhyr Oni chcą kasy, a my jeszcze nawet nie uzbieraliśmy kasy na Lewego i możemy im zaoferować tylko szrot piłkarski :) a hajs już jakiś poszedł na tego Christensena i Kessiego podobno ;x
6
@Mr8lack no wyłożył kasę na płace dla brata i wujka
0
@Cule1234 kasy której my nie mamy
0
@Rust_Cohle jak sprzedany z zyskiem to ja ich wyrolowałem ;)
0
@tristan87 ja też bym ich wyrolował za te ich wałki i odklejki
0
@shahman A co im córka stannisa zrobiła?
0
@Fan2005 co wygrają? ;x chyba talon na balon
0
@MesQueUnClub_87 najlepiej tym którzy mają szansę coś wygrać, bo nasi to wiadomo - otwarcia, o wszystko i o honor