Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr tymczasem poinformowani piłkarze: oh no, anyway
0
@marcin205 ultimate bo suareza i tak nie trafisz
3
@Kgorecki2500 A nam to nie dali
2
@Pawci023x 193cm wzrost, lewa ręka kowadło, prawa nieważona
0
@msmsms bo to wsiury zwykłe bez szacunku
1
@Striker dokładnie, banda nonameów
2
@MesQueUnClub96 podkładkę już mam
https://www.morele.net/podkladka-krux-space-xxl-carpet-krx0107-9586291/
1
@MesQueUnClub96 https://i1.memy.pl/obrazki/671c216708_gadaj_z__reka.jpg
0
@PawkoFCB >82 agility 83 balance
>zwinny jak neymar
wybierz jedno
0
@Encore a potem podrosła i czar prysł
4
wtf, co to jest xD
1
Wyczekał ich aż ktoś Haalanda zgarnie żeby mu miejsca nie zajął i teraz będzie miał el dorado przez 2-3 lata a real w dupie xD
0
@kuz pogbe pewnie ;x
0
@Messibestplayerintheworld wstawiasz wszystko co bi wklei mimo że on sam ma tutaj konto, to kto tu ma nudne życie? ;x
1
@Marcelinho99 A może on już dawno podjął decyzję, tylko nie wie na którą stronę znaczka pocztowego do madrytu splunąć, żeby przykleić na kopertę z odpowiedzią
6
@DonMatteo901 Bale naughty noises
0
@escarabajo A po edycji to już chyba podchodzi pod regulamin, bo treść się nie zgadza z podanym źródłem xD
2
@escarabajo bi jak zwykle nie czyta co wkleja
1
La decision
0
@Messibestplayerintheworld powiedz lepiej ile ci płaci za wstawianie tego i czy więcej niż konop swoim riserczerom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Essos oczywiście, a to że ludzi boli dupsko że odszedł to mu umniejszają
2
@VegetaPolska krótko i na temat, chloe ma ass'a, elena nie ma ass'a
8
@Cule1234 gumę kulkę, 2 kapsle po harnasiu i patyczek na free big milka
3
beka z geparda rometo zawsze spoko xD
4
kurłła chyba biere, będzie pasować do tych na ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.morele.net/podkladka-krux-space-xxl-carpet-krx0107-9586291/
1
@YouTuber passat b8
1
@Foro no przecież napisałem żeby nie zgłaszali
4
@GeneralXavi bo pisałeś na serio a teraz rżniesz głupa że to takie żarty, już ja Cię znam
0
@Patrykl145 muszą ciułać jak się da bo podobno na nagrodę dla bi brakło ;x
1
@Rust_Cohle i okrutną rangę bo Cię wydymał typ z pt i zabijał leszczy na wolnym jak afczyłeś