1

@IronSanHybrid i znowu bogataaaa


1

@Rust_Cohle na śmietniku, tam gdzie jej miejsce, nie wyszła kompletnie, a fajne mieli czasami

0

@Pogba to ktoś tego nie wyciszył? co tam powiedział

0

@HighestInTheRoom fagata chociaż ma plana, a tamta pustak

1

no to co, teraz dupa jak armata naklepie kociołka z teamu iksDe


3

gruby już obsrał zbroje i wymówek szuka, a dopiero co gadał send me location

1

w końcu mu ten pas zabrali, nierobowi

3

@tommyVERceti przecież każdy to teraz wyciszył i robi coś innego

0

@masa11 nie widziałem inteligentnego pytania

1

kotlet jaki rewanż xD

0

i znowu o tym arabie i gaży, a tylko ten o tym mówił

16

@masa11 żebyś się pytał

1

bardziej satysfakcjonujące niż folia bąbelkowa

2

i właśnie tak moi drodzy się ubija kotlety w niedzielę

0

i już kotlet leży

2

dajesz parke, ubij kotleta

0

@IronSanHybrid macie coś wspólnego, panowie prokuratorzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

ale sepleni

0

był sid i nie ma sida

0

dawaj wiewiór

1

zeskipowała chłopa xD

8

jarosz co sobie za cyca złapał to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

no i gitara

0

@Rust_Cohle no i co że mniejszy jak robił iron mana

0

@Rust_Cohle przecież on na zastępstwo wszedł ;f

0

no i nfsu2 znowu trzeba ograć przez tego fita

1

team aj

0

o pas i popka xD odklejony

0

śmierdzi remisem

0

@papryk13 wgl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?