1

@Firestone sprzedawać to sobie mogą, bo on ma ważny długi kontrakt i dopiero co wjechał na nową chawirę :)

0

@Medium a żeby ten arsenal przegrał i wstydu nie robił

3

@Antimadridista_WR jesteś jedyną osobą która przekręciła jego nazwisko

0

@derlysy1979 dokładnie, luuk skywalker won

2

@Messibestplayerintheworld There is only one direction from Barca and its backwards

1

@Messibestplayerintheworld hejterzy in The mud

1

@Hubsao pele nie jest meta ;) mój nazario jest

0

@macio_944 najbardziej zasłużył jak użył Messiego do wygrania wyborów po czym go kopnął w dupe

1

@BorzyKrzys riley reid

11

@Firestone na czole sobie podpisz

11

@kkbarca ile meczów solera widziałeś? ;)

0

@KapiFCB za Anglików zawsze przepłacają

0

@Lokoo jest powód dla którego dają za niego tyle kasy ;) ale hejterzy będą pisać swoje

0

@Emhyr se queda?

0

@tomek8756 co to znaczy zwolnił? chyba jest odszkodowanie jakieś

14

Frenkie was nie przekonał, ale Dembele już tak? xD

12

Messi out, Frenkie out, Alonso in, Morata in, Viva la revolución

1

@BartqRKO każdy to zrozumiał? Rok później Xavi odszedł, a Fabregas był wiodącą postacią(król asyst) Chelsea która zgarnęła majstra xD

1

A za hajs z Frenkiego kupimy Haalanda.. oh wait

1

@Nazio87 nie

1

@Kapitan hawk robertinho się nie wypłaci

10

@Janiama ja też wierzę że nie będziemy się sugerować zdaniem polskich ex piłkarzy, którzy nigdy nie liznęli poważnej piłki

0

@The_Man to w maju się jeszcze do szkoły chodzi? ^^

1

@Gappeq nie

15

A jednak bez pucia, choćby pomocników brakło xD

2

@DonAndrzejos najs, akurat będzie miał 31lat to styknie do dziadków fc

1

@P33ck wszystkie na minus

0

@Tuc no fajnie fajnie, razem tylko 1-1,5 mln mniej od samego mane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@WisniaKala rudy jeszcze ujdzie, ale ten virgin van dick to bieda z fejkowym tempem

0

@Janas11224 tero? 20 lat za późno kurłła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?