0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ranger3120 którego roku?

0

@Matt_i1992 a ty myślisz że tylko jeden zawodnik ciągnie daną formację? Messi jest tylko jeden ;x

1

@Kurkmen co karma, schronisko musi beknąć za to

7

@Kitek1640 yes i love pussy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Pilka_jest_okragla rudy 30 lat, konferencja 29 lat, bernardo 27 lat, frenkie 24 i w końcu złapał formę, nie calculated

0

@Tom0VeB zapytaj elemelenta czy nie ma jakiegoś bana który świeci

0

Zasilacze od be quieta: pure power czy straight power? różnica w cenie raptem 160 ziko, ten sam certyfikat sprawności 80 Plus Gold

https://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-straight-power-11-1000w-bn285-1697885/
https://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-pure-power-11-fm-1000w-bn325-9780143/

0

@Striker jak zaznaczę zamówienie z montażem to zamontują chyba od razu? w sensie nie będą mieć wyjścia jak wziąć nową partię?

0

@Striker somsiad ty to jednak jesteś fachura, avatar zobowiązuje

0

Nabywał ktoś może takowe chłodzenie? https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-noctua-nh-d15-ch-bk-6477518/

Spotykam się z różnymi informacjami, na morelach/xkomie w specyfikacji nie ma obsługi socketu 1700, na stronie producenta za to jest, na yt w jednym filmiku mówią że producent wysyła wspornik do płyty za darmo, w 2 widzę że od razu jest w pudełku wspornik do przykręcenia do płyty.. to jak to w końcu jest?

tu widzę artykuł też o tych niby darmowych zestawach
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/noctua-darmowe-zestawy-montazowe-pod-intel-lga-1700.html

a jak jest faktycznie?

0

@deyna2018 ostatni assassin jaki wyszedł to bodajże syndicate, to co potem to żaden assassin, osobiście polecam black flag, brotherhood i revelations

0

elemelent gdy zobaczy że ktoś znowu zakłada drugą dyskusję o potterze

15

Pamiętacie co dziś za dzień? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/images/33231a34b5f36.jpg

0

@Rust_Cohle coś ci się pokręciło, ja jestem na liście "nie na sprzedaż", ty z kolei.. a zresztą nie będę ci spoilerował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@barcelonaLM poza tym wszyscy wiedzą że body pluje, a mental zlizuje to nikt mentala nie zajmował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@barcelonaLM a tam zaraz nowe

0

@Rekker potwierdzam, jestem tą lista transferową

1

ale złoto xD


8

@Pelart2 ojoj, nikt wam szpaleru nie chce zrobić? :(

2

@Khajio do wody to można go wsadzić za te ploty niczym nie poparte

0

@Tasde lol, ja mam pada od xboxa więc i tak muszę kabel przełożyć bo korzystam i z tego i z tego xD a telefon jak jakieś zdjęcia przerzucam na pc'ta czyli raz na ruski rok, ja nie ładuje telefonu z pc'ta ;f

0

@Tasde z przodu nie potrzebuję więcej niż jednego, bo jedyne co podłączam to pada/telefon, a napęd na płyty mogę podłączyć od tyłu, nie potrzebuje żadnych rozszerzeń

0

@Rust_Cohle a więc macie coś wspólnego

0

@Tasde przecież będę miał gniazda z tyłu, poza tym są przejściówki rozszerzające ilość wejść usb

0

@GeneralXavi ma standard ATX czyli najlepsze płyty wchodzą, a rozmiary GPU i chłodzeń CPU podałem wyżej więc jest zapas spory, zresztą po co miałbym wymieniać 3080ti? ;x

0

@macio_944 Maksymalna długość karty graficznej 369 mm
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU 190 mm
to też ważna informacja, jak przymierzałem się do poprzedniej to nie każde chłodzenie na procesor mi pasiło

0

@GeneralXavi nie tym razem, teraz jak kupię to na 10 lat ma być i wuj

1

@Gwyn jak średnia, jak masz wentylatory z tyłu, przodu i z góry + możesz jeszcze dołożyć wentylatorów a konkretnie 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?