Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker tobie też niech w dzieciach wynagrodzi
3
@Jakchcesz niech ci bóg w dzieciach wynagrodzi, a reszta na pohybel
0
@MesQueUnClub96 nic nie kupiłem, mam grafę i składam pod nią pc'ta
1
@marcin62 Ile razy to samo gówno będą pisać, człowiek chce się czegoś dowiedzieć
1
@Striker Chodzi o to że mam grafikę i chcę złożyć pod nią pc'ta, bez grafiki też wszystko poskładają ładnie?
1
@NaFazieHitman @wpwelement pałka się przegła, proszę zrobić z nimi porządek
0
Idzie kupić na jakimś morele czy x-komie pc gotowca ale bez karty graficznej? Ewentualnie skompletować ileś tam części w jednym zamówieniu i żeby ci je złożyli przed wysyłką?
1
@Matix28 fajny, taki nierealny, ferran kto? dembele kto?
0
@Pawci023x jak o co? masz płyty z ddr4 lub ddr5 i pamięci ram też są ddr4 albo ddr5
0
@PawkoFCB w płycie głównej raptem 100 zeta różnicy, dopiero w pamięci ram ddr5 2x droższe
2
@MesQueUnClub96 na to zbugowane gunwo? nie dzięki
0
jakie macie doświadczenia z tymi firmami?
https://sonda.hanzo.pl/sondy,285495,zI1d.html
https://sonda.hanzo.pl/sondy,285496,VCgT.html
0
ddr4 czy ddr5 i dlaczego?
2
@Kgorecki2500 with a f pencil
0
@Encore 2021/2022
Lewy 52 mecze 56 bramek 9 z karnych 9 asyst
Benz 46 meczy 43 bramki 9 z karnych 12 asyst
Salah 55 meczy 32 bramki 6 z karnych 15 asyst
Rudy 55 meczy 17 bramek 1 z karnego 13 asyst
0
@Encore to źle widzisz
3
nie opuści bo jest przy korycie i ma wyjebongo
0
@DaPidejpi co ty mi tu świrujesz z jakimś VRem
113
czymajcie mnie bo nie wyczymie
1
@Mario96w złodzieje kurłła
0
2 ankiety, jakie macie doświadczenia z tymi firmami?
https://sonda.hanzo.pl/sondy,285495,zI1d.html
https://sonda.hanzo.pl/sondy,285496,VCgT.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mario96w a w 2 for you są wgl nuggetsy? bo patrzę teraz na stronie i same buły + frytki/cola jako dodatek
1
@Mario96w wszystko przez tego tuska
1
@NaFazieHitman sam jesteś wieśniak, zobaczymy jak to będzie grało pod i5 11400f bo czytałem że na rozdziałkach 1440 w dół będzie widać różnicę, na 2k i wyżej raczej bez różnicy
3
@NaFazieHitman masz mnie, dokładnie tak było
https://zapodaj.net/images/d8e28440d9f8a.jpg
3
@Mario96w oficjalnie, 9 też nie ma w zestawie
https://zapodaj.net/images/deecf22fa7918.jpg
banda złodziei decydentów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11690111#comment-11690111
1
@BorzyKrzys to ten od siema eniu?
3
@Nano22 pics or didnt happen
0
@FC1899Barca gender fluid? w sensie jak taki fluid kot co się do miski jak woda kładzie