Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.x-kom.pl/p/560878-obudowa-do-komputera-be-quiet-pure-base-500dx-black.html
co powiecie o takiej obudowie
4
@MesQueUnClub96 pa co chłop dla ciebie zrobił
3
@FCB24 20 od razu
2
@bartekvisca tu nie chodzi o piłkarzy tylko o trenera
18
Hahaha prześcieradłom dupska popękają xD
2
@Stasik91 zadzwoń do muska i powiedz że jesteś jego zaginionym dzieckiem, może się uda
0
@Cule1234 a u nas to nie chciał przedłużyć, jednak co kasiorka od szejka to kasiorka od szejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 albo jak na zielonej szkole w szklarskiej porębie zamknąłem drzwi do swojego pokoju na klucz, bo co chwilę ktoś właził i mnie to zaczęło wnerwiać, a potem afera była że zamykam dziewczyny w pokoju xD a matce to tak wytłumaczyli, że myślała że jakieś gwałty tam robiłem xD
1
@MesQueUnClub96 powiedziałem do wuefisty żeby się zamknął, a jak mnie potem ganiał po sali xD
2
@ranger3120 dumbledore asked calmly
1
@FC1899Barca bajerant z ks się pcha do kamery bardziej niż puig
0
@kuz gruby, wolny, pokraczny - meh, a Alves się prowadzi jak należy
0
@Cule1234 odstawili go od składu to nie wie ;f
0
@GeneralXavi pewnie zazdrość cię zżera bo ty nie dostałeś kaszy, co?
8
@kolomen2 widzimy się na pasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Powrót jakiego potrzebowaliśmy
1
@Gaucho zielonych nigdy za wiele, patrz ronaldinho :)
3
@matthew_uarcolinsky skosi szejka na kasiorke, poczeka 3 lata i pójdzie gdzie będzie chciał ustawiony
0
@Rust_Cohle gadaj z ręką, mam lepsze rzeczy do roboty, narazka nudziarzu
0
@Rust_Cohle jest to zdecydowanie ciekawszy temat niż te twoje wysrywy o niczym ;x
0
@Rust_Cohle tak jak pisałem, nic ciekawego do napisania nie masz ;d
0
@Rust_Cohle nie ma sensu bo i tak nic ciekawego do powiedzenia nie masz ;x
0
@Rust_Cohle a to akurat fakt, że z tobą nie ma sensu dyskutować ;x
0
@eydeem jak bym sobie chciał końskie jajca pooglądać to wtedy może i bym odpalił tego rdr.. ale tak to bez podjazdu do flagowca czyt gta
1
@Rust_Cohle Jak Real wygrywa la lige to Barca też wysyła gratulacje, wielkie mi pucowanie
0
@eydeem no przecież że gta
1
Wszyscy się srają do Eto'o teraz, a co on takiego napisał niby? Gratulacje + że to tam się zaczęła jego kariera, czyli najzwyklejsze factos.
27
@AdamaTraore bo ich wałki z LM wyjdą tak samo jak wałki Juve w Serie A
0
@Triv44 https://www.morele.net/inventory/info/aedff257/
dlaczego 16ram? bo 32ram mam w obecnym, to sobie zamienię i obniżę cenę tego co sprzedaje wkładając 16, to samo z ssd 1tb na 512 podmienię żeby znowu zbić cenę, a grafa już jest
https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3080ti-gaming-x-trio-12gb-gddr6x-rtx-3080ti-gaming-x-trio-5947955/
0
A tak serio to co wam się w tej obudowie nie podoba oprócz tęczowych wiatraków które uwaga: są częścią wymienną i można sobie wstawić inne ;f
https://images.morele.net/i1064/8668320_4_i1064.jpg
https://www.morele.net/obudowa-krux-vortex-argb-krx0094-8668320/
obudowa się sprzedaje bardzo dobrze, z samych moreli kupiły 434 osoby