4

@MesQueUnClub96 pa co chłop dla ciebie zrobił

3

@FCB24 20 od razu

2

@bartekvisca tu nie chodzi o piłkarzy tylko o trenera

18

Hahaha prześcieradłom dupska popękają xD

2

@Stasik91 zadzwoń do muska i powiedz że jesteś jego zaginionym dzieckiem, może się uda

0

@Cule1234 a u nas to nie chciał przedłużyć, jednak co kasiorka od szejka to kasiorka od szejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 albo jak na zielonej szkole w szklarskiej porębie zamknąłem drzwi do swojego pokoju na klucz, bo co chwilę ktoś właził i mnie to zaczęło wnerwiać, a potem afera była że zamykam dziewczyny w pokoju xD a matce to tak wytłumaczyli, że myślała że jakieś gwałty tam robiłem xD

1

@MesQueUnClub96 powiedziałem do wuefisty żeby się zamknął, a jak mnie potem ganiał po sali xD

2

@ranger3120 dumbledore asked calmly


1

@FC1899Barca bajerant z ks się pcha do kamery bardziej niż puig

0

@kuz gruby, wolny, pokraczny - meh, a Alves się prowadzi jak należy

0

@Cule1234 odstawili go od składu to nie wie ;f

0

@GeneralXavi pewnie zazdrość cię zżera bo ty nie dostałeś kaszy, co?

8

@kolomen2 widzimy się na pasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Powrót jakiego potrzebowaliśmy


1

@Gaucho zielonych nigdy za wiele, patrz ronaldinho :)

3

@matthew_uarcolinsky skosi szejka na kasiorke, poczeka 3 lata i pójdzie gdzie będzie chciał ustawiony

0

@Rust_Cohle gadaj z ręką, mam lepsze rzeczy do roboty, narazka nudziarzu

0

@Rust_Cohle jest to zdecydowanie ciekawszy temat niż te twoje wysrywy o niczym ;x

0

@Rust_Cohle tak jak pisałem, nic ciekawego do napisania nie masz ;d

0

@Rust_Cohle nie ma sensu bo i tak nic ciekawego do powiedzenia nie masz ;x

0

@Rust_Cohle a to akurat fakt, że z tobą nie ma sensu dyskutować ;x

0

@eydeem jak bym sobie chciał końskie jajca pooglądać to wtedy może i bym odpalił tego rdr.. ale tak to bez podjazdu do flagowca czyt gta

1

@Rust_Cohle Jak Real wygrywa la lige to Barca też wysyła gratulacje, wielkie mi pucowanie

0

@eydeem no przecież że gta

1

Wszyscy się srają do Eto'o teraz, a co on takiego napisał niby? Gratulacje + że to tam się zaczęła jego kariera, czyli najzwyklejsze factos.

27

@AdamaTraore bo ich wałki z LM wyjdą tak samo jak wałki Juve w Serie A

0

@Triv44 https://www.morele.net/inventory/info/aedff257/
dlaczego 16ram? bo 32ram mam w obecnym, to sobie zamienię i obniżę cenę tego co sprzedaje wkładając 16, to samo z ssd 1tb na 512 podmienię żeby znowu zbić cenę, a grafa już jest
https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3080ti-gaming-x-trio-12gb-gddr6x-rtx-3080ti-gaming-x-trio-5947955/

0

A tak serio to co wam się w tej obudowie nie podoba oprócz tęczowych wiatraków które uwaga: są częścią wymienną i można sobie wstawić inne ;f

https://images.morele.net/i1064/8668320_4_i1064.jpg
https://www.morele.net/obudowa-krux-vortex-argb-krx0094-8668320/

obudowa się sprzedaje bardzo dobrze, z samych moreli kupiły 434 osoby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?