2

@Deviler żeby wygrać to najpierw trzeba dostać walkę, a ten wieśniak jakoś już od kilku gal nie dostaje ofert to trzeba poddymić ;x

0

hardkorowy giga chad vs lala w rurkach


1

@Bykunn ty kurłła, przecież ram też dokupię tylko 16 gb i podmienię z tymi moimi 32 z aktualnego ^^

1

@Kapitan hawk komputr w teorii już złożony :)

Noctua (NH-D15 CH.BK)
be quiet! Straight Power 11 1000W (BN285)
G.Skill Ripjaws V, DDR4, 32 GB, 4000MHz, CL18 (F4-4000C18D-32GVK)
MSI GeForce RTX 3080Ti GAMING X TRIO 12GB GDDR6X (RTX 3080Ti GAMING X TRIO)
+
MSI PRO Z690-A DDR4
lub
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR4
+
Intel Core i9-12900K, 3.2 GHz, 30 MB, BOX (BX8071512900K)
lub
Intel Core i7-12700K, 3.6 GHz, 25 MB, BOX (BX8071512700K)

0

Jakie obudowy do pc panowie eksperci polecają? :) Mile widziane 3 porty usb na górze obudowy, z przodu najlepiej krata po całości z wentylatorami

0

@Transu96 i z 4700 zrobi się 4400, a wtedy się jeszcze opuści do równych 4000 i powinien się bez problemu sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Bykunn jak kupowałem tego nowo-starego pc'ta w marcu to dokupiłem też 512 do starego pc'ta tylko z perspektywy czasu nie wiem po co, a skoro sprzedaje tego nowo-starego, to wyciągnę sobie z niego 1tb i wsadzę tą 512, a 1tb będzie już do nowego pc'ta
https://c.tenor.com/dp_hQBGT0rIAAAAC/think-smart.gif

0

ssd 512 to popularna opcja przy pc'tach gamingowo-użytkowych? czy raczej 1tb

0

@IronSanHybrid Wszyscy za którymi ty jesteś przegrywają, pozdro

0

zachciało się pajacom świrowania przy 2:0 w pierwszym meczu to teraz mają

0

jeszcze minuta a ten już pieprzy że ma okazja do zakończenia

0

do domu szejkasy, tylko man united

1

są tak obsrani że do karnych nie dojadą

0

no i elo xD

0

ha tfu na realizatora

0

ale w finale to już napiwno odpadną

0

a sterling dalej siedzi

1

niby człowiek wiedział, ale jednak trochę się łudził

5

zaczyna się xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Survier ty szanuj griezmanna i go gryllem nie obrażaj

1

nananananan heeeeeeeeeey good byeeeeeeeeeeeeeeeee

0

niech łysy wpuszcza już szterlinga to może zrobi padolino jakieś

1

ale wylew

1

dziadek modric szybszy od rudego xD

0

znowu brazylijska parówa bez kartki

9

wykrzywiają te mordy w locie przy najmniejszym kontakcie jak nie nie powiem co

2

taką kontrę rudy zepsuł..

0

Laporte też dostał XD

1

to już czerwona powinna być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?