Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler żeby wygrać to najpierw trzeba dostać walkę, a ten wieśniak jakoś już od kilku gal nie dostaje ofert to trzeba poddymić ;x
0
hardkorowy giga chad vs lala w rurkach
1
@Bykunn ty kurłła, przecież ram też dokupię tylko 16 gb i podmienię z tymi moimi 32 z aktualnego ^^
1
@Kapitan hawk komputr w teorii już złożony :)
Noctua (NH-D15 CH.BK)
be quiet! Straight Power 11 1000W (BN285)
G.Skill Ripjaws V, DDR4, 32 GB, 4000MHz, CL18 (F4-4000C18D-32GVK)
MSI GeForce RTX 3080Ti GAMING X TRIO 12GB GDDR6X (RTX 3080Ti GAMING X TRIO)
+
MSI PRO Z690-A DDR4
lub
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR4
+
Intel Core i9-12900K, 3.2 GHz, 30 MB, BOX (BX8071512900K)
lub
Intel Core i7-12700K, 3.6 GHz, 25 MB, BOX (BX8071512700K)
0
Jakie obudowy do pc panowie eksperci polecają? :) Mile widziane 3 porty usb na górze obudowy, z przodu najlepiej krata po całości z wentylatorami
0
@Transu96 i z 4700 zrobi się 4400, a wtedy się jeszcze opuści do równych 4000 i powinien się bez problemu sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Bykunn jak kupowałem tego nowo-starego pc'ta w marcu to dokupiłem też 512 do starego pc'ta tylko z perspektywy czasu nie wiem po co, a skoro sprzedaje tego nowo-starego, to wyciągnę sobie z niego 1tb i wsadzę tą 512, a 1tb będzie już do nowego pc'ta
https://c.tenor.com/dp_hQBGT0rIAAAAC/think-smart.gif
0
ssd 512 to popularna opcja przy pc'tach gamingowo-użytkowych? czy raczej 1tb
0
@IronSanHybrid Wszyscy za którymi ty jesteś przegrywają, pozdro
0
zachciało się pajacom świrowania przy 2:0 w pierwszym meczu to teraz mają
0
jeszcze minuta a ten już pieprzy że ma okazja do zakończenia
0
do domu szejkasy, tylko man united
1
są tak obsrani że do karnych nie dojadą
0
no i elo xD
0
ha tfu na realizatora
0
ale w finale to już napiwno odpadną
0
a sterling dalej siedzi
1
niby człowiek wiedział, ale jednak trochę się łudził
5
zaczyna się xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Survier ty szanuj griezmanna i go gryllem nie obrażaj
1
nananananan heeeeeeeeeey good byeeeeeeeeeeeeeeeee
0
niech łysy wpuszcza już szterlinga to może zrobi padolino jakieś
1
ale wylew
1
dziadek modric szybszy od rudego xD
0
znowu brazylijska parówa bez kartki
9
wykrzywiają te mordy w locie przy najmniejszym kontakcie jak nie nie powiem co
2
taką kontrę rudy zepsuł..
0
Laporte też dostał XD
1
to już czerwona powinna być