Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jeszcze poklepują tego sędziego po pleckach jak swojego, wgl się nie kryją
15
oh no, anyway
0
@Kgorecki2500 ale tylko dzisiaj
0
@Bartolomeusz tyle że są wiatraki i wodne to wiedziałem ;f nie takie było pytanie
0
Na co patrzeć przy doborze chłodzenia do procesora? Jest jakaś zależność, specyfikacja która mi powie który będzie chłodził lepiej, a który gorzej? Może jakaś stronka na której znajdę listę z zalecanymi chłodzeniami(najlepiej kilkoma, żeby był wybór) do każdego procesora?
0
@FCBparasiempre ludzie, weźcie dawajcie takie tasiemce w odpowiedzi bo mi scroll odpadnie
0
ta
https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-pro-z690-a-ddr4-9398467/
czy ta
https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-mag-z690-tomahawk-wifi-ddr4-9398465/
i dlaczego
0
@JohnnyBarca przeginają pałę
0
@sonek kto pytał
0
@Mario96w zwieńczenie trylogii
https://zapodaj.net/images/c0f9eb5010ce2.jpg
podsumowując - złodzieje kurłła
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11696691#comment-11696691
0
@DonMatteo901 kolega pyta o linka
1
@Kapitan hawk żeby somsiad widział, paragon w oknie powieś
4
Powinien jeszcze zostać, ciężko o lepsze alternatywy
2
@AmadiRM Tottenham to ogólnie porażka
0
@eydeem a co to już halloween?
0
@Triv44 yyy yorki i chihuahuy nie
9
@kkbarca vinicius neymara, a to dobre xD
2
@lucas/catalan ah shit, here we go again, co nie? ;x
0
@Danny Gaucho wiesz że światełka da się wyłączyć? Ba, nawet zmienić kolor świecenia ;)
0
@Danny Gaucho weź dopisuj legende do tych statystyk, co to jest to K i R
6
@AmigoBlancos właśnie na odwrót, taki real to klepniemy tak o, gorzej by było z jakimś frankfurtem czy inną benficą
0
@Ali3231 arrivederci roma
0
@Piernik no tak patrzę właśnie i takie 3,5 trzeba wyłożyć z systemem
https://www.x-kom.pl/szukaj?sort_by=accuracy_desc&f%5Bprice%5D%5Bto%5D=4000&q=i7%201165G7%20laptop
0
@Arkon ja bym patrzył za takim z procesorem z 11 generacji
1
@Arkon są tanie procesory dużo lepsze od tego co masz tutaj
0
@LambiPL jeszcze nie sprzedałem, najwyżej opuszczę troszku
https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3080ti-gaming-x-trio-12gb-gddr6x-rtx-3080ti-gaming-x-trio-5947955/
0
@LambiPL pc który kupiłem jest bardzo dobry na teraz, ale płyta ogranicza procki do 11 generacji(zara 13 wychodzi), więc w tej cenie jest można powiedzieć topowy, bo dużo lepszego procka od i5 11400f tam nie włożę
0
@LambiPL dalej jestem zadowolony, ale chce wykorzystać 100% potencjału grafiki którą dokupiłem
0
@LambiPL Dokupiłem do niego 3080ti, ale okazało się że wypada pod nią wymienić pół pc'ta, więc stary/nowy pc idzie na sell
1
@Rust_Cohle na ciebie to mam specjalny materiał dowodowy dla elemelenta
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11514835#comment-11515265
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11606175#comment-11606327
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11675552#comment-11677405
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11691141#comment-11691141
można od razu dołożyć kilka tygodni za recydywe ( ͡° ͜ʖ ͡°)