Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
co tam somsiady hehe
https://zapodaj.net/images/39258743f5178.jpg
2
@Qba2312 arrivederci roma
4
@Joe_Pesci utrzymuje przyjacielskie stosunki ze swoją ręką
0
@JohnnyBarca HAVANA unanana
13
@IronSanHybrid kiedyś to kurłła szef złodziej mówił że czeka 10 ukraińców na twoje miejsce za połowę stawki, a teraz szefie kurłła jak nie podniesiesz to se idź do ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Emhyr lets wait and see how transfer window ends
0
@MesQueUnClub_87 albo wyczekam aż spadnie :) sytuacja jest dynamiczna
0
@bartekvisca nie bój się, kupi
1
@MesQueUnClub_87 jeszcze nie kupiłem ;x
0
ceny na rynku pc w górę, mój złomek za 4700 z marca na części wychodzi 5250 a jednej części jeszcze nie policzyłem bo nie chce mi się odkręcać kraty żeby dojść tam, ale wychodzi na to że sprzedam go jeszcze z profitem xD
https://i.imgflip.com/1l8thn.jpg
2
@Kgorecki2500 yesnt
2
a bo jej się coś pomyliło i myślała że dyngus dzisiaj
0
@Pawel13sz
0
@Pawel13sz napiwno zapłacą za tranfer? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Joe_Pesci ruskie tvp już to odpowiednio nakręci
0
@kuz dla city owszem, promocja
4
@Fan2005 odszedł rozkręcić biznes alkoholowy
3
@DaPidejpi spokojnie, ty akurat nie masz się czym martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Nhyz ̶X̶Gavi 6
1
@FC1899Barca film może nie, ale batman zdecydowanie :)
3
@Pawel13sz nie
24
@Pawel13sz ten alonso to tu jest potrzebny tak samo jak puig, czyli wcale. Na grimaldo niech się skupią lepiej, w tym sezonie zrobił już 6 bramek i 8 asyst
2
@Mario96w gruba jeszcze nie wie że nie pije
0
@Striker ta grafa już podskoczyła z 6900 na 7800 więc nawet jakbym się rozmyślił to już jestem kafla na + ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jestjakjest 7k maks cały pc nie licząc grafiki
0
@Jestjakjest i7 12700k 125w
0
@takisobiektos zapytaj wujka google czy nie lepiej zapytać o to wujka google
1
Jakie macie doświadczenia/zdanie o chłodzeniach wodnych? Jak z awaryjnością? Jak o to dbać? Ogólnie polecacie wodne chłodzenia do procesora? Mam na oku takie coś
https://www.morele.net/chlodzenie-wodne-silentiumpc-navis-f240-spc330-10184898/
1
@tomek8756 jak oddać, Korwin mówił żeby sprzedać