Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@V e B 96 ani troche
0
policzą to jako dwa obalenia?
0
nie lubię żadnego, ale łysego bardziej więc team alan ;x
1
@Mario96w dorzucę 3,20 i mam zestaw w macu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mario96w zawsze się trochę kradnie, a 20 zeta lepiej mieć w kieszeni niż nie mieć
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
akurat tera jak strumyk ogarnął serwery do restreamowania to iron kupił ppv xD
3
@gumaz darude sandstorm i zwyzywał bym elemelenta i że jak nie penia to widzimy się na następnej gala fajter
1
@Emhyr nie zatrzymali, tylko się zaczęli cofać ;x
1
na strumyku beka z goli, zrobili live na stronie "lestlim" xD
3
Komentarz usunięty
1
ninja kurłła
3
prezentacje zawodników zaraz obok koncertów i pokazów mody największe gunwo na tych galach dla przedłużenia czasu
1
sheeya to by ją zabiła xD humor gituwa
0
krew tamtej drugiej do ust naleciała gdy ta na niej siedziała, tak z niej już cieknie xD
1
taka świnia a nie może takiego szczypiora przewrócić xD
0
@IronSanHybrid no też mówię że nie znam xD kto to ogląda
0
ale by akwarium wyczyściła
0
nie wiem kto to, ale jedziesz z glonojadem!
1
@Mario96w albo to xD
https://zapodaj.net/images/20c19f53be0b4.png
2
@Mario96w albo to
https://zapodaj.net/images/106ab7706c0f6.png
https://zapodaj.net/images/1ff4e0e65fc08.png
2
@Mario96w hmm tyle tego było.. może to
https://zapodaj.net/images/25a11681c4361.png
2
@Danny Gaucho dobra dawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Danny Gaucho przekręciła nas tak jak elemelent nas przekręcił na ramblowskiej złotej piłce, wszyscy wiemy kto wtedy wygrał
https://zapodaj.net/images/261482ce81b02.jpg
8
Gerard Romero odniósł się do jednego z największych przekrętów w historii la rambli
https://zapodaj.net/images/5cd88991dfee9.jpg
0
@Wossi61FCB wstyd na skale światową
1
@FCB24 znowu te farciarze zakichane na farcie jado kurłła
0
No ale powiedzmy sobie szczerze, Mane-Jota-Diaz to duuużo lepsza formacja niż to co mieli wtedy w finale po kontuzji Salaha
1
@avanes a więc pora kontratakować, panowie różdżki w dłoń
4
@YouTuber fajny avatar, ale tu masz lepsze ujęcie
https://zapodaj.net/images/818b5017fc737.png
2
@Mario96w Levi albo Levandes