0

@V e B 96 ani troche

0

policzą to jako dwa obalenia?

0

nie lubię żadnego, ale łysego bardziej więc team alan ;x

1

@Mario96w dorzucę 3,20 i mam zestaw w macu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Mario96w zawsze się trochę kradnie, a 20 zeta lepiej mieć w kieszeni niż nie mieć
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

akurat tera jak strumyk ogarnął serwery do restreamowania to iron kupił ppv xD

3

@gumaz darude sandstorm i zwyzywał bym elemelenta i że jak nie penia to widzimy się na następnej gala fajter

1

@Emhyr nie zatrzymali, tylko się zaczęli cofać ;x

1

na strumyku beka z goli, zrobili live na stronie "lestlim" xD

3

Komentarz usunięty

1

ninja kurłła

3

prezentacje zawodników zaraz obok koncertów i pokazów mody największe gunwo na tych galach dla przedłużenia czasu

1

sheeya to by ją zabiła xD humor gituwa

0

krew tamtej drugiej do ust naleciała gdy ta na niej siedziała, tak z niej już cieknie xD

1

taka świnia a nie może takiego szczypiora przewrócić xD

0

@IronSanHybrid no też mówię że nie znam xD kto to ogląda

0

ale by akwarium wyczyściła

0

nie wiem kto to, ale jedziesz z glonojadem!

2

2

@Danny Gaucho dobra dawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Danny Gaucho przekręciła nas tak jak elemelent nas przekręcił na ramblowskiej złotej piłce, wszyscy wiemy kto wtedy wygrał
https://zapodaj.net/images/261482ce81b02.jpg

8

Gerard Romero odniósł się do jednego z największych przekrętów w historii la rambli

https://zapodaj.net/images/5cd88991dfee9.jpg

0

@Wossi61FCB wstyd na skale światową

1

@FCB24 znowu te farciarze zakichane na farcie jado kurłła

0

No ale powiedzmy sobie szczerze, Mane-Jota-Diaz to duuużo lepsza formacja niż to co mieli wtedy w finale po kontuzji Salaha

1

@avanes a więc pora kontratakować, panowie różdżki w dłoń

4

@YouTuber fajny avatar, ale tu masz lepsze ujęcie
https://zapodaj.net/images/818b5017fc737.png

2

@Mario96w Levi albo Levandes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?