1

@Rust_Cohle chciałbyś mieć fiata, no ale najpierw trzeba zrobić prawko i kieszonkowe odłożyć, ale z tymi 20 zeta tygodniowo które ci dają możesz mieć ciężko

0

@avanes gdzie jest pincet plus na paliwo ja się pytam

1

6

@ElKamil ze wzoru hajty

3

@Elosek pokaż jej bydlaka śmierdziela, jak zobaczy z jakim skromnym sprzętem będzie musiała pracować to sama się wycofa

0

@MatLMG i znienawidzony bo znowu by zabrał złotą piłkę xD

76

@MatLMG gówno prawda

12

Leo Messi last dance amazing 6 goals danza kuduro remix

0

Przy wybieraniu zasilacza do pc natrafiłem na zasilacz od gibabyte
https://www.morele.net/zasilacz-gigabyte-p850gm-850w-gp-p850gm-7323111/
80plus gold, bestseller, 450zł czyli 300-400 zeta tańszy od porządnych marek.. ja myślałem że gigabyte to też jest porządna marka, a potem patrzę w komentarze i ludzie ostrzegają że zasilacze od gibabyte wybuchają, uszkadzają grafy i wgl są do dupy, sprawdzam na yt i faktycznie



uważajcie tam na gigashita, zwłaszcza jak otworzyliście szerzej skarbonę na pc'ta

9

@barcelonaLM elemelent pewnie znowu ustawił

1

@Mario96w nie powiedział nikt o ramlowskiej złotej piłce ever

0

@esem91 dobrze że nikt tu nie napisał że skacze z krawężnika na główkę, bo byś skoczył razem z nim

1

@Rust_Cohle chcesz kupić obudowę do pc'ta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma fajne światełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

trombie się go już żal zrobiło i na sędziego patrzył żeby kończył xD

5

Borki takie wąty do głosowania złotej piłki miały i wszyscy z niego mieli bekę, a teraz wszyscy oczekują 12pkt od ukrainy tylko za to że im pomagamy xD to polaczki się skompromitowali z tymi punktami dla ukrainy, nie na odwrót

0

gimpson zagra tera na trąbie równo

0

@Rust_Cohle właśnie tak

0

@Medium dokładnie tak

5

tak mocny mental jak on ma tylko mental w metinie

4

wystarczy spojrzeć na sylwetki, wieszak vs młody bóg

1

no i gitara

0

ojoj znowu leży

2

kolano na banie kończymy balet

0

@Rust_Cohle bo ja miałem plana, grunt że sławny

1

@Rust_Cohle jak nie chcesz nonameow to czemu siebie wymieniasz nonamie

4

@Maksio21 oba pajace, ale nitro z madrytu więc za xayoo

0

dzangyl gerl

0

fagata to bierze na lajcie

2

ojoj, sufit jej się na głowę spadł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?