Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle chciałbyś mieć fiata, no ale najpierw trzeba zrobić prawko i kieszonkowe odłożyć, ale z tymi 20 zeta tygodniowo które ci dają możesz mieć ciężko
0
@avanes gdzie jest pincet plus na paliwo ja się pytam
1
złodzieje kurłła
https://zapodaj.net/images/ff3e02988ae59.jpg
6
@ElKamil ze wzoru hajty
3
@Elosek pokaż jej bydlaka śmierdziela, jak zobaczy z jakim skromnym sprzętem będzie musiała pracować to sama się wycofa
0
@MatLMG i znienawidzony bo znowu by zabrał złotą piłkę xD
76
@MatLMG gówno prawda
12
Leo Messi last dance amazing 6 goals danza kuduro remix
0
Przy wybieraniu zasilacza do pc natrafiłem na zasilacz od gibabyte
https://www.morele.net/zasilacz-gigabyte-p850gm-850w-gp-p850gm-7323111/
80plus gold, bestseller, 450zł czyli 300-400 zeta tańszy od porządnych marek.. ja myślałem że gigabyte to też jest porządna marka, a potem patrzę w komentarze i ludzie ostrzegają że zasilacze od gibabyte wybuchają, uszkadzają grafy i wgl są do dupy, sprawdzam na yt i faktycznie
uważajcie tam na gigashita, zwłaszcza jak otworzyliście szerzej skarbonę na pc'ta
9
@barcelonaLM elemelent pewnie znowu ustawił
1
@pax https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11744041#comment-11744041
1
@Mario96w nie powiedział nikt o ramlowskiej złotej piłce ever
0
@esem91 dobrze że nikt tu nie napisał że skacze z krawężnika na główkę, bo byś skoczył razem z nim
1
@Rust_Cohle chcesz kupić obudowę do pc'ta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma fajne światełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
trombie się go już żal zrobiło i na sędziego patrzył żeby kończył xD
5
Borki takie wąty do głosowania złotej piłki miały i wszyscy z niego mieli bekę, a teraz wszyscy oczekują 12pkt od ukrainy tylko za to że im pomagamy xD to polaczki się skompromitowali z tymi punktami dla ukrainy, nie na odwrót
0
gimpson zagra tera na trąbie równo
0
@Rust_Cohle właśnie tak
0
@Medium dokładnie tak
5
tak mocny mental jak on ma tylko mental w metinie
4
wystarczy spojrzeć na sylwetki, wieszak vs młody bóg
1
no i gitara
0
ojoj znowu leży
2
kolano na banie kończymy balet
0
@Rust_Cohle bo ja miałem plana, grunt że sławny
1
@Rust_Cohle jak nie chcesz nonameow to czemu siebie wymieniasz nonamie
4
@Maksio21 oba pajace, ale nitro z madrytu więc za xayoo
0
dzangyl gerl
0
fagata to bierze na lajcie
2
ojoj, sufit jej się na głowę spadł