Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker syk
37
dla łachmanów cena x2
1
@MesQueUnClub_87 i prawidłowo, słaba karta
0
@FCMichalo lepiej było jak miał bana więc nie mógł pisać oraz nikt nie mógł wstawiać jego odklein bo to wspominanie o zbanowanym
0
@BarcaInfo jak psu z gardła
0
@Janas11224 szybciej to komornik i alimenty
0
@Kluivert_P motorower
8
@Janas11224 A za 20 zawał i kaplica
0
@Zoker kurłła nie wiedziałem że w kościele mają takie przejścia, trzeba będzie się pofatygować
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jakchcesz z kim a nie gdzie
0
Jaki znowu towarzyski
3
@Kinginiesta hitman
0
@Medium a teraz mamy to
2
https://www.fcbarca.com/105091-xavi-uratowalismy-sezon-ktory-mogl-byc-katastrofalny,dyskusja-11775602.html#comment-11775602
i tak to się żyje na tej la bambie
0
@Destroyer_of_Worlds ja tam ogólnie go chętnie przywitam, tylko za co xD 2 kapsle po harnasiu, gume kulke i patyczek na free big milka?
1
@taris tylko amarena
3
@Lionel_Messi10 nie wstyd ci tych sików pić
0
@Filipfcb2000 albo ci co głosowali na laporte bo obiecał zatrzymać messiego :)
2
@Messibestplayerintheworld neymar na last dance ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NaFazieHitman sławek
6
Raphinha utrzymany, Dembele odchodzi.. wszystko się układa pod last dance Neymara
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 xDDDDD
0
ustawione
0
city się real odpalił
0
@Herato nie lol
0
coutinho zabiera city majstra? niech tylko live strzeli i humor gituwa
1
@Deviler Real już szykuje faks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Sau_Ron i nikt do bronienia
1
@tbas @budel17 @Ogorinho1974 wy to jesteście fachury, do pisu aplikować możecie