0

@Zoker syk

37

dla łachmanów cena x2

1

@MesQueUnClub_87 i prawidłowo, słaba karta

0

@FCMichalo lepiej było jak miał bana więc nie mógł pisać oraz nikt nie mógł wstawiać jego odklein bo to wspominanie o zbanowanym

0

@BarcaInfo jak psu z gardła

0

@Janas11224 szybciej to komornik i alimenty

0

@Kluivert_P motorower

8

@Janas11224 A za 20 zawał i kaplica

0

@Zoker kurłła nie wiedziałem że w kościele mają takie przejścia, trzeba będzie się pofatygować
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Jakchcesz z kim a nie gdzie

0

Jaki znowu towarzyski

3

@Kinginiesta hitman

0

@Medium a teraz mamy to


0

@Destroyer_of_Worlds ja tam ogólnie go chętnie przywitam, tylko za co xD 2 kapsle po harnasiu, gume kulke i patyczek na free big milka?

1

@taris tylko amarena


3

@Lionel_Messi10 nie wstyd ci tych sików pić

0

@Filipfcb2000 albo ci co głosowali na laporte bo obiecał zatrzymać messiego :)

2

@Messibestplayerintheworld neymar na last dance ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NaFazieHitman sławek

6

Raphinha utrzymany, Dembele odchodzi.. wszystko się układa pod last dance Neymara
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 xDDDDD

0

ustawione

0

city się real odpalił

0

@Herato nie lol

0

coutinho zabiera city majstra? niech tylko live strzeli i humor gituwa

1

@Deviler Real już szykuje faks ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Sau_Ron i nikt do bronienia

1

@tbas @budel17 @Ogorinho1974 wy to jesteście fachury, do pisu aplikować możecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?