Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 dobra to gruba nie pije
3
@gurales A skąd wiesz że nie będzie za Realem Madryt, hmm!?
0
@Kitek1640 af
2
@qwer123 no przecież masz wyraźnie napisane tina fire
0
@Emhyr Alves też bramka i 3 asysty, a meczy raptem 12
0
@Emhyr @JimMorrisonFCB Pedri kontuzjowany, Nico kontuzjowany, Busquets zawieszony.. chyba jednak zagra od 1min :) no ale zawsze jest opcja z Lengletem w 3-4-3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Mixtape z laską mówisz..
https://i.ytimg.com/vi/gXiaobpV8iE/sddefault.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 ciesz się, bo już miałem robić dyskusję o tym moim graalu biurkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@AdamaTraore zdemoluj im kible
0
spokojnie, puć dźwignie rolę busquetsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Katalonbar w nagrodę nara do anglii
0
@lampa16 ostatnio to raczej bywamy niż gramy
2
Alba bramka i asysta
0
@Survier bo to odklejeńcy którzy nie widzą, że cała drużyna gówno gra
1
@Bernard777 w tamtym momencie był lepszy od ter stegena, który zaczął się rzucać że odejdzie jak nie będzie numerem 1 we wszystkich rozgrywkach
5
@kamiVeB dobra to nie pijesz
0
@Michu94 zbyt piękne by było prawdziwe
0
@FC1899Barca jak nie https://www.rp.pl/polityka/art35826161-trzech-poslow-odchodzi-z-partii-korwin-i-tworzy-nowa-partie-w-ramach-konfederacji
0
@FC1899Barca A oni się już czasem nie rozeszli
0
@clyde czyli przyznajesz się do złamania regulaminu, z którego nie zwalnia nawet edycja czy kasacja posta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Janas11224 świeci się jak psu jajca, a specyfikacja nie podana, czyżbyś się wstydził czegoś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@SpaceX no ale spójrzmy na łydki
0
@Kamiloza91 No przecież jest realne, nie podałeś żadnych ram czasowych
8
@FC1899Barca czyli prawidłowo
0
@Kamiloza91 Theo Hernandez, Araujo, De Ligt, Cancelo
0
@Matt_i1992 Pedri to fenomen, już teraz jeden z najlepszych na świecie
1
@MontelQ trzeba kupić i podać dziewczynie.. oh wait
0
Gerwanta wkurzajo
5
@Mns21 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTTUKQ4aC4VZGe4Zfqzs3Rz_VoclCzhQwG8jdQGekDGA9NNkN-4C-UdNHQgWqx8AvFb4F8&usqp=CAU
dziadu
2
@vangoor seems legit
https://imgflip.com/i/6f9nwn