1

@Rust_Cohle czy to ważne, ważne że by dał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zaniki pamięci da się załatwić
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@KrwawiaceoczyVEB ee te spodenki i koszulka to takie są w b czy coś poszło nie tak xD

1

@Kgorecki2500 można było to obstawiać w ciemno po drugim sezonie, skoro nie wyciągnęli wniosków z pierwszego

1

Czytam tą wiadomość na jego twitterze i widzę taką linijkę:
- Mino's mission of making football a better place for players will continue with the same passion.

Rozumiem, że chore miliony które piłkarze zarabiali jeszcze wcześniej to było "bad place" dla piłkarzy?

0

@Persyfl niżej

1

@cchesterr43 zobaczymy kto będzie wieczorem pisał w odwołaniu z elemelentem ;x

20

La Bamba w pigułce:

Człowiek bogaty umiera:
- La bamba: pieniądze szczęścia nie dajo, dzisiaj jesteś a jutro cię nie ma, paulo coelho

Kiedy okazuje się że jednak nie umiera:
- La bamba: memy z undertakerem itd

Kiedy umiera po raz trzeci?:
- La bamba: pieniądze szczęścia nie dajo, dzisiaj jesteś a jutro cię nie ma, paulo coelho

Ktoś wstawi mema sytuacyjnego:
- La bamba: Buu, jak możesz wstawiać mema, z takich rzeczy się nie żartuje

1

@Mario96w no mówię kurłła że banda złodziei decydentów

0

@Mario96w nie wiem, napisałem albo, z 20 nie ma

0

@Mario96w bo nie ma takiego zestawu

0

@Piernik zestaw to masz z 9 albo 6 nuggetsami

0

2

@kapi267 pozdrowienia z kibelka dla rambli na rambli

3

@Deviler nikt

0

@LambiPL jak coś jest za darmo, to tylko gupi płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LambiPL w końcu microsoft ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub_87 nie teraz, tylko kilka miesięcy temu ;x 3 picki 1z5 są już na 11

3

@Survier 20 klas od razu

1

@MesQueUnClub_87 60? lol, to ktoś gra dalej po 11 winach xD

11 na picka 91+ i foddery(85x20 z 83x25 albo 84x25 z 83x25 z 82x25), albo pick 91 + i paczka att/mid 91+ za 11 i 6

0

@MesQueUnClub_87 to że bronić nie ma kto ;f

0

@MesQueUnClub_87 ja tu widzę 4 obrońców i 6 napastników/skrzydłowych ;x

0

@MesQueUnClub_87 wgl fajny team, taki niepomocny xD wstawiaj tego matthausa bo lepszego midfieldera nie ma w tej grze.. poza moim momentsem oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub_87 co z tego że w zwykłej jak niewymienny ^^

0

@taris nie

2

@barcanawieki jest też za friko na necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@tristan87 idealnie się wpasuje bo mentalu barcy, lenglet z umtitim go poprowadzą

1

@Medium no nie powiem, szarpnęli się z tymi 3k dla lewego, mają gest

4

@Kgorecki2500 użytkownik bez bana jest jak żołnierz bez karabinu, wiesz co robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?