Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle czy to ważne, ważne że by dał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zaniki pamięci da się załatwić
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@KrwawiaceoczyVEB ee te spodenki i koszulka to takie są w b czy coś poszło nie tak xD
1
@Kgorecki2500 można było to obstawiać w ciemno po drugim sezonie, skoro nie wyciągnęli wniosków z pierwszego
1
Czytam tą wiadomość na jego twitterze i widzę taką linijkę:
- Mino's mission of making football a better place for players will continue with the same passion.
Rozumiem, że chore miliony które piłkarze zarabiali jeszcze wcześniej to było "bad place" dla piłkarzy?
0
@Persyfl niżej
1
@cchesterr43 zobaczymy kto będzie wieczorem pisał w odwołaniu z elemelentem ;x
20
La Bamba w pigułce:
Człowiek bogaty umiera:
- La bamba: pieniądze szczęścia nie dajo, dzisiaj jesteś a jutro cię nie ma, paulo coelho
Kiedy okazuje się że jednak nie umiera:
- La bamba: memy z undertakerem itd
Kiedy umiera po raz trzeci?:
- La bamba: pieniądze szczęścia nie dajo, dzisiaj jesteś a jutro cię nie ma, paulo coelho
Ktoś wstawi mema sytuacyjnego:
- La bamba: Buu, jak możesz wstawiać mema, z takich rzeczy się nie żartuje
1
@Mario96w no mówię kurłła że banda złodziei decydentów
0
@Mario96w nie wiem, napisałem albo, z 20 nie ma
0
@Mario96w bo nie ma takiego zestawu
0
@Piernik zestaw to masz z 9 albo 6 nuggetsami
0
złodzieje kurłła
https://zapodaj.net/images/7b1a6ebe4de88.jpg
2
@kapi267 pozdrowienia z kibelka dla rambli na rambli
3
@Deviler nikt
0
@LambiPL jak coś jest za darmo, to tylko gupi płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LambiPL w końcu microsoft ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 nie teraz, tylko kilka miesięcy temu ;x 3 picki 1z5 są już na 11
3
@Survier 20 klas od razu
1
@MesQueUnClub_87 60? lol, to ktoś gra dalej po 11 winach xD
11 na picka 91+ i foddery(85x20 z 83x25 albo 84x25 z 83x25 z 82x25), albo pick 91 + i paczka att/mid 91+ za 11 i 6
0
@MesQueUnClub_87 to że bronić nie ma kto ;f
0
@MesQueUnClub_87 ja tu widzę 4 obrońców i 6 napastników/skrzydłowych ;x
0
@MesQueUnClub_87 wgl fajny team, taki niepomocny xD wstawiaj tego matthausa bo lepszego midfieldera nie ma w tej grze.. poza moim momentsem oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 co z tego że w zwykłej jak niewymienny ^^
0
@taris nie
2
@barcanawieki jest też za friko na necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@tristan87 idealnie się wpasuje bo mentalu barcy, lenglet z umtitim go poprowadzą
2
@MesQueUnClub_87 https://zapodaj.net/images/4569b7c08ab2a.jpg
xDD
1
@MesQueUnClub_87 phi
https://zapodaj.net/images/386fa4b0c069b.jpg
https://zapodaj.net/images/3bf81a3b4cb86.jpg
^^
1
@Medium no nie powiem, szarpnęli się z tymi 3k dla lewego, mają gest
4
@Kgorecki2500 użytkownik bez bana jest jak żołnierz bez karabinu, wiesz co robić