Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld i na grzyba prawy obrońca jak Alves jeszcze będzie pewnie przez rok, a Dest zaczął się rozwijać
34
@hoeniker ci co robili w weekendy mieli wolne w inne dni, zakazy z dupy żeby ludzie chodzili do kościółka do którego i tak nikt nie chodzi
5
@BARCA1899Messi opcja ignorowania na fcbarca
1
@Przemek2323 Laporta chciał pokazać światu, że bez Messiego dalej jesteśmy w stanie bić rekordy
0
@MaziFCB sędziów to trzeba dyscyplinarnie wy, a nie rozliczać
4
@doc nie
0
@arraco prawda?
15
Ledwo nam Kuman zmontował ekipę co 4:0 z Realem jedzie, to przyszedł taki Xavi i popsuł maszynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@monsterrize już się rozpędził
6
Ale co Laporta pogonił Messiego to jego
0
No Roberto No Party
8
4 ostatnie mecze i 3 porażki, forma mutant
2
Kolejny raz się potwierdziło, jak rambla zadowolona ze składu to będą ciężary ;x
1
Xavi ball mówili.. W następnym sezonie lecimy po wszystko mówili.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ParlesCuyol5 pozdrawiam z kibelka, kolorowo nie jest
1
@Rust_Cohle kiedy typ z xboxa ci tłumaczy jak operować ps xD
1
@Rust_Cohle odpal przeglądarkę, znajdź fote, zrób zrzut ekranu ;f
0
@Rust_Cohle Ikona znajduje się w prawym górnym rogu ekranu głównego, obok ikony ustawień; Wybrać menu „Profil”; W menu profilu należy wybrać funkcję edycji profilu: ikona ołówka po prawej stronie ekranu; Wybrać opcję „Zdjęcie tła”, a następnie „wybierz zdjęcie”.
2
@Transu96 totsy zaczynają się 29, 29 jest też potter na tvn... pszypadeG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Słowo daję, na banie jest podkręcony drop
https://zapodaj.net/images/3b52ff9f3877d.jpg
Gdy tego trafiałem to też miałem bana
https://zapodaj.net/images/9afe2df02a4cd.jpg
Chyba trzeba coś ogarnąć na totsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@PatrychoO czyli jednak Messi wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
nie no, to tłumaczenie szybkich i wściekłych jest takie iksDe
2
@Striker no i namówił na supre
1
@Objectivo jakie wiadomości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle dont do it, nie wyjdziesz z tego xD tzn dopóki cię nie przejmą czyli w sumie szybko
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@PawkoFCB 83 ovr sbc, na początku jego gold był mocarny
3
@Ojciec5tkidzieci przez ciebie putin ma na czołgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No dobra, lepszego obrońcy w tej cenie nie znajdziecie(Kimbappe się nie liczy)
https://www.futbin.com/22/player/25197/pepe
0
@Rust_Cohle to nigdy nie umrze ;x