Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
oddajcie Messiego złodzieje a nie jakieś Lewandowskie
6
No i wuj
https://zapodaj.net/images/46f3f40db33c6.jpg
Korzeń odbił w przewód i po robocie ;x
3
Śnieg w połowie kwietnia kurłła
0
@Firestone łamaga nie przyszła, Bartek zrobił łamage z każdego po kolei za wyjątkiem Messiego
1
@Maker0 nie
0
@Firestone pierwszy i drugi sezon ludzie tak chwalili Lengleta, że go zaczynali z Van Dijkiem porównywać i mówili że top 10 śo był w danym momencie
0
@TheNekro94 nie dało by nic
1
@Ksztaltek ty odstaw te biopaliwa, dobre?
1
@MXFCB skończył się zanim się zaczął
0
@LionelM95 i5-11400F
0
@Ghotti mascherano 1,74 ;x
0
skywalker poczuł moc
1
no kurłła, ile tych karnych
0
Pedri ty kurłła kozaku ty
0
Levante>Real
1
@LionelM95 https://zapodaj.net/images/8bcfe52aae696.jpg
Temu xD
1
Xavi ball mówili.. a tu się okazuje że to Pedri ball był..
2
@Janas11224 a czemu Rooneya? ;f
3
@Ptasior kurłła chomiki na koksie chyba są że tak szybko zmieniło
0
nico? kurłła
0
@Rust_Cohle @P33ck ja cię nie podpuszczam, ale daj im takie
https://p.kindpng.com/picc/s/296-2965084_transparent-wojak-png-ding-ding-retard-meme-png.png
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ZfyVTPbuQbff9bAD9PUJRi0qCG7re2Qd.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS7uxwBcI56LfFnrBKZ0_aU-jPDGFLg-g_wEbSOezsdX5Q2Q-0XLx_k-9wbHjINzjmMnzE&usqp=CAU
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQTvUIHHJv6KI_2NvZNgSqrkNJRW2l9HLxAcd2ckDBS2rHH1S-VyPLdVMtSKa9hEWyCvIk&usqp=CAU
https://pbs.twimg.com/media/EQThC1-WoAAPo8i.jpg
4
Chyba pierwszy raz w historii zdarzy się coś takiego, że to la bamba złoży protest w stronę sędziów. Dla mnie kriszczianu NIE WYGRAŁ ŻADNEJ ZŁOTEJ PIŁKI i zrobię wszystko, żeby przeanalizować ten wałek do końca i wuj mnie to obchodzi.
0
@PodkarpackiKibic dobrze że przypomniałeś, bo zapomniałem ściągnąć na nowego pcta
1
@Kapitan hawk to niezły kuman
0
@Black_Wolf_95 ja czytałem etykietke szamponu
0
@Janas11224 pewnie że zapłaci, bo oni prowizją wyrownują niski koszt transferu, bo normalnie by za te 150 poszedł, to samo byłoby z free transferem Mbappe, transfer 0, ale prowizja ze 150
5
@Mario96w widać że pozazdrościła z zawiści
2
@Danny Gaucho gdzie? majo kapiszony?
1
@Kgorecki2500 i jak weryfikujesz te kłamstwa o zamachu?
0
@SelloutCrowd 12