Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
efekt frenkiego
0
dzizus już myślałem że zrobi donnarummomendyego
0
nie no, mr oliwka się potyka już o własne nogi
0
ale zepsuli
0
Xavi weź zapauzuj i kliknij dokończ mecz ręcznie bo symulacja nie idzie w tej fifce
3
Realowi to by już manite zrobili ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
bydło już dymi
1
no i się zesrali, Frenkie i Dembele ratujcie
0
który fikołka zrobił, garcia?
1
no i już się prawie zesrali, szczęście że sow dwie lewe nogi
1
@Jakchcesz kij w agentasa grubasa, niech dalej szuka naiwnych na 20 mln dla ciotki, babci i prababci
1
@Gappeq przypominam, że ruskie strimy są za darmo 24/7
0
@Foro generalnie dalej głosują ci sami, tylko w mniejszym gronie ;x
0
@TheNekro94 czy zaraz czy za x lat to się jeszcze okaże
6
@Przemek2323 Internet is brutal and full of zasadzkas, not for szczypiores like you
9
@Janiama niesie repke na plecach? To trzeba spytać Sousy czy by sobie nie odpoczął w kluczowym meczu
2
Spójrzmy na pozytywy, Benzema i Modrić już stare dziadki, a Pedri i Gavi jeszcze 20 nie majo i bedo gnębić Real jeszcze długo
0
@prokofiew da się, trza przewinąć do góry
1
@lucca87 tak samo było gadane w latach jak 3x z rzędu wygrali, a tu cyk ramos urwał salahowi, tu sędzia wziął w łapę, tam się zesrali w końcówce
0
@TheNekro94 no i jak, trzymajcie się tam za ręce przy wspólnym? ^^
0
No no, ale się w Radomsku pobudowali.. ;x
1
@Worny jakie city, ha tfe
8
@pato1234 oszczędzał się na Argentyne
2
@Mario96w nie no trzeba jeszcze kupony szamanić
8
@Worny Idźcie mnie z tym Moratą bo nie wyczymie
3
@cris50 podeślę ci dane do przelewu na pw
6
@Danny Gaucho kurłła, ale to będzie chodziło jak Messi wróci
0
@Jackazz a po polsku?
0
@Emhyr Coli też robi problem
3
Jak ta obrona w Chelsea ma chodzić jak jeden już podobno podpisany, drugi patrzy który mu da więcej, a 3 kręci blefa z przedłużeniem kontraktu.. xD