0

efekt frenkiego

0

dzizus już myślałem że zrobi donnarummomendyego

0

nie no, mr oliwka się potyka już o własne nogi

0

ale zepsuli

0

Xavi weź zapauzuj i kliknij dokończ mecz ręcznie bo symulacja nie idzie w tej fifce

3

Realowi to by już manite zrobili ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

bydło już dymi

1

no i się zesrali, Frenkie i Dembele ratujcie

0

który fikołka zrobił, garcia?

1

no i już się prawie zesrali, szczęście że sow dwie lewe nogi

1

@Jakchcesz kij w agentasa grubasa, niech dalej szuka naiwnych na 20 mln dla ciotki, babci i prababci

1

@Gappeq przypominam, że ruskie strimy są za darmo 24/7

0

@Foro generalnie dalej głosują ci sami, tylko w mniejszym gronie ;x

0

@TheNekro94 czy zaraz czy za x lat to się jeszcze okaże

6

@Przemek2323 Internet is brutal and full of zasadzkas, not for szczypiores like you

9

@Janiama niesie repke na plecach? To trzeba spytać Sousy czy by sobie nie odpoczął w kluczowym meczu

2

Spójrzmy na pozytywy, Benzema i Modrić już stare dziadki, a Pedri i Gavi jeszcze 20 nie majo i bedo gnębić Real jeszcze długo

0

@prokofiew da się, trza przewinąć do góry

1

@lucca87 tak samo było gadane w latach jak 3x z rzędu wygrali, a tu cyk ramos urwał salahowi, tu sędzia wziął w łapę, tam się zesrali w końcówce

0

@TheNekro94 no i jak, trzymajcie się tam za ręce przy wspólnym? ^^

0

No no, ale się w Radomsku pobudowali.. ;x


1

@Worny jakie city, ha tfe

8

@pato1234 oszczędzał się na Argentyne

2

@Mario96w nie no trzeba jeszcze kupony szamanić

8

@Worny Idźcie mnie z tym Moratą bo nie wyczymie

3

@cris50 podeślę ci dane do przelewu na pw

6

@Danny Gaucho kurłła, ale to będzie chodziło jak Messi wróci

0

@Jackazz a po polsku?

0

@Emhyr Coli też robi problem

3

Jak ta obrona w Chelsea ma chodzić jak jeden już podobno podpisany, drugi patrzy który mu da więcej, a 3 kręci blefa z przedłużeniem kontraktu.. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?