Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron https://zapodaj.net/images/7d3469cca1177.jpg
whats the point ;x
0
@Rust_Cohle nie gram bo nie ma co ulepszać w składzie
1
https://zapodaj.net/images/94772844d1b9f.jpg
oh no
2
@Rust_Cohle https://zapodaj.net/images/94772844d1b9f.jpg
także ten
4
@Rust_Cohle szybki wpierdziel dostaną i będzie można oglądać normalną piłkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@aleksandrowielki a wgl to wypierdzialaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz tylko u siebie na górze
4
@DaPidejpi na picsie nie będzie widać że to 1 kwietnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i cyk do teczki
https://zapodaj.net/images/70735000adaf7.jpg
8
@aleksandrowielki moim zdaniem to nie ma tak że dobrze, albo że nie dobrze
2
@Katalonbar https://newfastuff.com/wp-content/uploads/2019/06/31dm1P9.png
ty draniu
1
@ElKamil obiadu? to ci wyszło, prawie się nabrałem
0
@MesQueUnClub_87 ta paczka jest dostępna tylko 2x a ja ci wymieniłem 3 ;x
0
@MesQueUnClub_87 ja już trafiłem nazario, dinho, maradone ;x
0
@zadafcb tylko karta biedna, lesnar vs reigns, rollins vs rhodes i może edge vs styles a tak to meh ;f
0
@MesQueUnClub_87 no przecież masz potężne prime/moments 92+ pack ;x
0
Kończę z fifą
7
o żesz kurłła, halynaaaaa
https://zapodaj.net/images/94772844d1b9f.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@TheNekro94 dobrze antycypował intencje podającego
0
@Sau_Ron 500k piechotą nie chodzi, ale najważniejsze jest synchro rąsia rąsia
1
pierw miałem napisać coś w stylu "no co tam somsiady, skąd to zwątpienie".. a potem zobaczyłem to synchro kurłła, rąsia-rąsia is perfection
https://zapodaj.net/images/6fbb013f82189.jpg
https://zapodaj.net/images/aa566c9748459.jpg
raz człowiek rivalsów nie zagrał i od razu drop podkręcony w ważnych meczach ;x
1
@Lisek mimo wszystko pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ElKamil Coutinho przychodził na pozycję która nie istniała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ElKamil Auba swoje pokazał w BvB i Arsenalu, Olmo nie
7
@jeyx77x xD
0
@AmigoBlancos qypsyqueen
0
@Cule1234 klub chce, oni nie
1
@RonnieVEB pozdro z szachowego podziemia
2
@Pawel13sz Lee ;/
3
@GuerillaAthletic Jeszcze trochę i oszołomy usuną Z z Dragon Balla Z xD