Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid o 2 się zaczyna bodajże, ale była przestawiana godzina to nie wiem
1
@IronSanHybrid no i nic nie jest tak memiczne jak wwe
https://pbs.twimg.com/media/FN95vOTWUAwKv9S?format=jpg&name=900x900
:D
1
@IronSanHybrid na extreme to zawsze było miesiąc opóźnienia z tego co pamiętam, na necie se odpal streama
2
@IronSanHybrid jutro i pojutrze wrestlemania
4
@Rust_Cohle nawet jest z tego nagranie
0
@Krzychu1010 kup se passata b8, diesel pali 4-5
2
kiler w klanie ;o
teraz widziałem już wszystko
1
@Comfortable_ już od dawna
8
no to jeszcze raz, bo balon za duży już
https://zapodaj.net/images/94772844d1b9f.jpg
0
@IronSanHybrid co to znaczy tym bardziej? wiesz jaki Argentyna ma streak? ;x
0
@Herato Swoim, ale Polska nie ugra za wiele, Argentyna i Hiszpania stawiam
0
Argentyna vs Polska
czyli drużyna vs serce i charakter xD
0
@IronSanHybrid to tylko ANALizator xD
0
@IronSanHybrid co ma kibicowanie do realizmu
0
czemu anglia i usa grają ze sobą? przecież to to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Pompowanie balona czas zacząć, a oktagon zweryfikuje
1
A więc Argentyna i Polska/Meksyk
0
Biedny Lewus, najpierw mu zabrał złotą piłkę, teraz mu zabierze wyjście z grupy ^^
0
@IronSanHybrid ano żegnamy, z turniejem xD
0
@IronSanHybrid Takie są factos
0
@IronSanHybrid Messi zniszczy Lewusa i utka japy Borkom czy innym Ironom xD
0
znowu bedo rozdarte serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
to kto zniszczy Lewusa, Messi czy Cristiano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Restrykcje kto może trafić na kogo w losowaniach to największe gówno, powinna być możliwość w jednej grupie trafić nawet 4 najmocniejszych
1
Ale Lucho klepnie Niemców
1
chwila, to usa i anglia to nie to samo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ależ upalny mróz mamy tego lata.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr grunt żeby było show
0
@Matheo23 w przeciągu miesiąca
3
@P33ck takie to ja psu daje, tylko bez chleba