2

@IronSanHybrid o 2 się zaczyna bodajże, ale była przestawiana godzina to nie wiem

1

1

@IronSanHybrid na extreme to zawsze było miesiąc opóźnienia z tego co pamiętam, na necie se odpal streama

2

@IronSanHybrid jutro i pojutrze wrestlemania

4

@Rust_Cohle nawet jest z tego nagranie


0

@Krzychu1010 kup se passata b8, diesel pali 4-5

2

kiler w klanie ;o



teraz widziałem już wszystko

1

@Comfortable_ już od dawna

8

no to jeszcze raz, bo balon za duży już

https://zapodaj.net/images/94772844d1b9f.jpg

0

@IronSanHybrid co to znaczy tym bardziej? wiesz jaki Argentyna ma streak? ;x

0

@Herato Swoim, ale Polska nie ugra za wiele, Argentyna i Hiszpania stawiam

0

Argentyna vs Polska
czyli drużyna vs serce i charakter xD

0

@IronSanHybrid to tylko ANALizator xD

0

@IronSanHybrid co ma kibicowanie do realizmu

0

czemu anglia i usa grają ze sobą? przecież to to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Pompowanie balona czas zacząć, a oktagon zweryfikuje

1

A więc Argentyna i Polska/Meksyk

0

Biedny Lewus, najpierw mu zabrał złotą piłkę, teraz mu zabierze wyjście z grupy ^^

0

@IronSanHybrid ano żegnamy, z turniejem xD

0

@IronSanHybrid Takie są factos

0

@IronSanHybrid Messi zniszczy Lewusa i utka japy Borkom czy innym Ironom xD

0

znowu bedo rozdarte serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

to kto zniszczy Lewusa, Messi czy Cristiano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Restrykcje kto może trafić na kogo w losowaniach to największe gówno, powinna być możliwość w jednej grupie trafić nawet 4 najmocniejszych

1

Ale Lucho klepnie Niemców

1

chwila, to usa i anglia to nie to samo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ależ upalny mróz mamy tego lata.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr grunt żeby było show

0

@Matheo23 w przeciągu miesiąca

3

@P33ck takie to ja psu daje, tylko bez chleba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?