Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Danny Gaucho afera lodowa dotarła na ramble
13
@Sentino this battle will be legendary
1
@Kaziol47 raj dla złodziei i stalkerów ;x
0
@Marcin91fcb fame na żywo vs granie w google mapsa z samolocikiem zamiast klikania myszką ;x na fame chociaż ktoś poddymi
1
@KarwanLaMasia gry grami, ale to jakiś nowy level marnowania czasu xD
0
@Tomek97 spoiler: ty też nie decydujesz i zaraz możesz się obudzić z tej swojej bańki jak Messi wróci za sezon/dwa xD
5
@Suzu czyli obniży, do 0
0
@Mr_Grucha na top strims będzie dzisiaj
0
@pt9 wykupuje wszystkie i będę sprzedawać drożej
2
@Survier centralnej bo w końcu są skrzydła
25
Daczego bla bla Messi nie powinien wracać do Barcy jako piłkarz bla bla
1. Bo jest stary
- szkoda że nie używacie tego argumentu przy plotkach o Lewym, a może trzeba zapytać dziadka Alvesa jak pozamykał mordy hejterom
2. Bo jest wypalony
- no, to tak samo jak Busi, Pique czy Alba przed przyjściem Xaviego.. ile znaczy trener wystarczy spojrzeć na PSG i Argentyne
3. Bo znowu będą wszystko na niego grać
- napiwno, Messi w pojedynkę ciągnął ten pierdzielnik, a koledzy z boiska czy trener mu tego nie ułatwiali, teraz jest drużyna i wszystko chodzi cacy, jak ktoś wątpi że Messi byłby wartością dodaną, tudzież myśli że znowu byłaby Messidependencia to pozdro
0
@Tomek97 klepcie dalej swoje wyuczone oklepane formułki
1
@Tomek97 2/3 sezony? przy Lewym nie widzę tego argumentu, Messi odszedł i drużyna JUŻ funkcjonuje bez niego co sprawia że po powrocie byłby wartością dodaną, proste jak budowa cepa
9
@radlew @Tomek97 cofanie w rozwoju, a to dobre
4
A gdzie plan 1 czyt Messi
2
@cris2706 to nie fani tylko trolle którzy ich podkręcają do kolejnych debilizmów
0
@IronSanHybrid szkoda że twoja interpretacja leży i trzeba tłumaczyć wszystko jak dziecku :)
0
@IronSanHybrid przerżnąłeś w statki sromotnie i nie chcesz się przyznać, kto tu nie ma honoru przegrywie
0
@IronSanHybrid ja się chwaliłem bo mam w poważaniu takich "ekspertów" jak ty ;x
1
@IronSanHybrid chwalisz się czy żalisz
0
@chavez co nitro? po 5 sekundach już nie miał tlenu
0
@BulaKG może ten
0
Main event fame'u nam chyba wyłonił pretendenta do walki z olejnikiem
1
@Kamiloza91 no limit w maju, miał być teraz ale jeden miał kontuzje stopy lekką
17
@Danny Gaucho z plusów gali można wymienić ból dupy polaka
0
@Piotr,1985 ferrari z polakiem zabiła zmiana formuły, a popuś po prostu kontuzja, pech
0
to ilu dzisiaj przekręcili? takefuna, way of blonde i ferrariego
3
@Roobo tylko nie przewal na głupoty tej kasy którą zaoszczędziłeś
3
@cules100pro że dla niego pasut nie wygrał auta i wuj go to obchodzi
2
@ChampionLW taka ustawka, że aż się polaczek spruł że auta nie dostał