15

@Danny Gaucho afera lodowa dotarła na ramble

13

@Sentino this battle will be legendary

1

@Kaziol47 raj dla złodziei i stalkerów ;x

0

@Marcin91fcb fame na żywo vs granie w google mapsa z samolocikiem zamiast klikania myszką ;x na fame chociaż ktoś poddymi

1

@KarwanLaMasia gry grami, ale to jakiś nowy level marnowania czasu xD

0

@Tomek97 spoiler: ty też nie decydujesz i zaraz możesz się obudzić z tej swojej bańki jak Messi wróci za sezon/dwa xD

5

@Suzu czyli obniży, do 0

0

@Mr_Grucha na top strims będzie dzisiaj

0

@pt9 wykupuje wszystkie i będę sprzedawać drożej

2

@Survier centralnej bo w końcu są skrzydła

25

Daczego bla bla Messi nie powinien wracać do Barcy jako piłkarz bla bla

1. Bo jest stary
- szkoda że nie używacie tego argumentu przy plotkach o Lewym, a może trzeba zapytać dziadka Alvesa jak pozamykał mordy hejterom

2. Bo jest wypalony
- no, to tak samo jak Busi, Pique czy Alba przed przyjściem Xaviego.. ile znaczy trener wystarczy spojrzeć na PSG i Argentyne

3. Bo znowu będą wszystko na niego grać
- napiwno, Messi w pojedynkę ciągnął ten pierdzielnik, a koledzy z boiska czy trener mu tego nie ułatwiali, teraz jest drużyna i wszystko chodzi cacy, jak ktoś wątpi że Messi byłby wartością dodaną, tudzież myśli że znowu byłaby Messidependencia to pozdro

0

@Tomek97 klepcie dalej swoje wyuczone oklepane formułki

1

@Tomek97 2/3 sezony? przy Lewym nie widzę tego argumentu, Messi odszedł i drużyna JUŻ funkcjonuje bez niego co sprawia że po powrocie byłby wartością dodaną, proste jak budowa cepa

9

@radlew @Tomek97 cofanie w rozwoju, a to dobre

4

A gdzie plan 1 czyt Messi

2

@cris2706 to nie fani tylko trolle którzy ich podkręcają do kolejnych debilizmów

0

@IronSanHybrid szkoda że twoja interpretacja leży i trzeba tłumaczyć wszystko jak dziecku :)

0

@IronSanHybrid przerżnąłeś w statki sromotnie i nie chcesz się przyznać, kto tu nie ma honoru przegrywie

0

@IronSanHybrid ja się chwaliłem bo mam w poważaniu takich "ekspertów" jak ty ;x

1

@IronSanHybrid chwalisz się czy żalisz

0

@chavez co nitro? po 5 sekundach już nie miał tlenu

0

@BulaKG może ten


0

Main event fame'u nam chyba wyłonił pretendenta do walki z olejnikiem

1

@Kamiloza91 no limit w maju, miał być teraz ale jeden miał kontuzje stopy lekką

17

@Danny Gaucho z plusów gali można wymienić ból dupy polaka

0

@Piotr,1985 ferrari z polakiem zabiła zmiana formuły, a popuś po prostu kontuzja, pech

0

to ilu dzisiaj przekręcili? takefuna, way of blonde i ferrariego

3

@Roobo tylko nie przewal na głupoty tej kasy którą zaoszczędziłeś

3

@cules100pro że dla niego pasut nie wygrał auta i wuj go to obchodzi

2

@ChampionLW taka ustawka, że aż się polaczek spruł że auta nie dostał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?