2

@ChampionLW taka ustawka, że aż się polaczek spruł że auta nie dostał

0

@cules100pro słome z butów pokazał

2

@Vane za co ten wsiok szeliga? za lucky puncha?

1

niech jeszcze ferrari protest złoży bo to on wygrał i tyle

0

@matirix20 pokazał słomę z butów

0

polak parówo wypad

3

polak cisza XDDDDDDDDDDD

0

polak xDDDd

4

real znowu na dziurę

3

tlenu miał na całe 5 sekund

16

Nitro to Real, pamiętajcie

0

@IronSanHybrid przecież ty nic nie wiesz, nikogo nie znasz

0

@martin3131 mu się kontuzja odnowiła

1

a już go popuś usadzał ;/

1

@IronSanHybrid przeczytałeś broszurkę? ;x

0

@Mixtape napisz jej że jak ci pobuffa na BO to pogadacie

0

fura dla znachorki z walki hejtera

1

@IronSanHybrid nie kompromisuj się

0

@Hosh taa przyda, nie dojedzie nawet bo zestrzelą

2

@Encore nie no oby popuś dla tatuażu na czole xD

1

@Joe_Pesci no przecież tamta też będzie na następnej

1

jakie kluczyki do dodga chamie

2

znowu ustawka

1

ten sędzia na uj się wydziera i ich rozprasza

0

ferrari z kontuzją łoi polaka, coś pięknego

1

sędzia co skoczył i pajacyka zrobił na stop xD

2

polaczek teraz dostanie na pyre od kontuzjowanego ferrariego i pikobelo

0

większych poduszek na łapy nie mieli

0

kurłła, podpisali kociołek magicala nawet

3

hahaha jaki wał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?