Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ChampionLW taka ustawka, że aż się polaczek spruł że auta nie dostał
0
@cules100pro słome z butów pokazał
2
@Vane za co ten wsiok szeliga? za lucky puncha?
1
niech jeszcze ferrari protest złoży bo to on wygrał i tyle
0
@matirix20 pokazał słomę z butów
0
polak parówo wypad
3
polak cisza XDDDDDDDDDDD
0
polak xDDDd
4
real znowu na dziurę
3
tlenu miał na całe 5 sekund
16
Nitro to Real, pamiętajcie
0
@IronSanHybrid przecież ty nic nie wiesz, nikogo nie znasz
0
@martin3131 mu się kontuzja odnowiła
1
a już go popuś usadzał ;/
1
@IronSanHybrid przeczytałeś broszurkę? ;x
0
@Mixtape napisz jej że jak ci pobuffa na BO to pogadacie
0
fura dla znachorki z walki hejtera
1
@IronSanHybrid nie kompromisuj się
0
@Hosh taa przyda, nie dojedzie nawet bo zestrzelą
2
@Encore nie no oby popuś dla tatuażu na czole xD
1
@Joe_Pesci no przecież tamta też będzie na następnej
1
jakie kluczyki do dodga chamie
2
znowu ustawka
1
ten sędzia na uj się wydziera i ich rozprasza
0
ferrari z kontuzją łoi polaka, coś pięknego
1
sędzia co skoczył i pajacyka zrobił na stop xD
2
polaczek teraz dostanie na pyre od kontuzjowanego ferrariego i pikobelo
0
większych poduszek na łapy nie mieli
0
kurłła, podpisali kociołek magicala nawet
3
hahaha jaki wał