0

@dmcteam teścia wstrzyknij

1

@GeneralXavi pobiegaj wkoło lodówki

0

@FafitFCB jesteś pewien że to ręka strzeliła a nie kawałek mięsa w ręce?

0

@D10SLEO wiesz że "passy" odnosi się zarówno do loginu jak i hasła? ;x

2

@MesQueUnClub96 zapomniałem passów

16

@tristan87 najgorzej to jak jesteś realem madryt i musisz grać z barcą xaviego

6

@P33ck a my wjechaliśmy aż po wszystkie 4 kule

1

@Semafor80 Największą gwiazdą to jest Pedri, koniec dyskusji

1

to niezłe star wars


execute order 69 xD

0

@ranger3120 najgorsza była salomea, taki żeński strasburger

1

magia 7 świec, mówi to panu coś?


0

@Huck Tak, wypadnie Auba i nie mamy napastnika, tylko proszę mi tu nie wyjeżdżać z Depayem, Braitem czy Skywalkerem bo to nie są napastnicy jakich potrzebujemy, a Fati to najpierw niech wróci z L4 na dłużej niż parę meczy z ławki

5

@Odcinkowy bramki, pozdrawiam

3

Ale że Dembele w końcu odpali i to nie konsolę to się nie spodziewałem

0

@betonito na 10

8

kurłła aż się chce odpalić karierkę w fifce po takim meczu

2

@ProMILs nie wszyscy tylko janiama ;x

15

hehe, no i co tam somsiady, nie chciało się wypalonego napadziora, co? hehe

0

@IronSanHybrid dostali info 10 dni wcześniej i codziennie do niego wydzwaniali czy może jednak, a na konfie jeszcze spotęgowali, polaczek co niedawno ściemę walił u wardęgi teraz nagle wielki obrońca prawdy

1

@Medium to jest fanart

0

@IronSanHybrid no przecież na koniec powiedzieli że będzie walka, jutro ogłoszenie dokładnej formuły, a to "badanie" co on mówił że mu podotykał stopę i zapytał czy boli to uj nie badanie

1

@Gwyn aż tyle?

2

I pomyśleć że czerwona kartka Auby mogła wszystko spieprzyć, a sędzia by się z niej wybronił.

24

Teraz 4:0, a pomyślcie co będzie jak Gavi zawiąże w końcu buty..

0

@robimen12345 on ma zlot teraz

5

wujaszek laporta już pewnie czeka w szatni z operatorem kamery żeby nagrać jak zbija piąteczki

3

Żeby tylko Xaviemu nie odbiło jak Guardioli i nie zaczął wymyślać jakichś nowych wyzwań po kilku sezonach, niech zostanie naszym Fergusonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?