Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dmcteam teścia wstrzyknij
1
@GeneralXavi pobiegaj wkoło lodówki
0
@FafitFCB jesteś pewien że to ręka strzeliła a nie kawałek mięsa w ręce?
1
@SuperPatsonFCB lt/lb na ekranie składu i wybór składu, albo jak tu l2
https://media.contentapi.ea.com/content/dam/ea/fifa/fifa-21/news/images/2020/10/f21-fut-squad-16x9.png.adapt.1456w.png
0
@D10SLEO wiesz że "passy" odnosi się zarówno do loginu jak i hasła? ;x
2
@MesQueUnClub96 zapomniałem passów
44
Gdy chcesz założyć konto, ale wszystkie nazwy były zajęte
@Święty Leoś:Més que un club - to więcej niż klub, to jeszcze trochę teatru.. Lubię pluć w strone ławki Królewskich i kopać piłke w strone ich kibiców. A wgl to lubie czekać na białych pod stadionem żeby troche powyzywać ich od marionetek Mou, ehh... ciężk
16
@tristan87 najgorzej to jak jesteś realem madryt i musisz grać z barcą xaviego
6
@P33ck a my wjechaliśmy aż po wszystkie 4 kule
1
@Semafor80 Największą gwiazdą to jest Pedri, koniec dyskusji
1
to niezłe star wars
execute order 69 xD
0
@ranger3120 najgorsza była salomea, taki żeński strasburger
1
magia 7 świec, mówi to panu coś?
0
@Huck Tak, wypadnie Auba i nie mamy napastnika, tylko proszę mi tu nie wyjeżdżać z Depayem, Braitem czy Skywalkerem bo to nie są napastnicy jakich potrzebujemy, a Fati to najpierw niech wróci z L4 na dłużej niż parę meczy z ławki
5
@Odcinkowy bramki, pozdrawiam
3
Ale że Dembele w końcu odpali i to nie konsolę to się nie spodziewałem
1
@matirix20 https://pics.me.me/when-someone-posts-a-porn-reference-without-a-link-the-48461972.png
powiem tak
0
@betonito na 10
8
kurłła aż się chce odpalić karierkę w fifce po takim meczu
2
@ProMILs nie wszyscy tylko janiama ;x
15
hehe, no i co tam somsiady, nie chciało się wypalonego napadziora, co? hehe
0
@IronSanHybrid dostali info 10 dni wcześniej i codziennie do niego wydzwaniali czy może jednak, a na konfie jeszcze spotęgowali, polaczek co niedawno ściemę walił u wardęgi teraz nagle wielki obrońca prawdy
1
@Medium to jest fanart
0
@IronSanHybrid no przecież na koniec powiedzieli że będzie walka, jutro ogłoszenie dokładnej formuły, a to "badanie" co on mówił że mu podotykał stopę i zapytał czy boli to uj nie badanie
1
@Gwyn aż tyle?
2
I pomyśleć że czerwona kartka Auby mogła wszystko spieprzyć, a sędzia by się z niej wybronił.
24
Teraz 4:0, a pomyślcie co będzie jak Gavi zawiąże w końcu buty..
0
@robimen12345 on ma zlot teraz
5
wujaszek laporta już pewnie czeka w szatni z operatorem kamery żeby nagrać jak zbija piąteczki
3
Żeby tylko Xaviemu nie odbiło jak Guardioli i nie zaczął wymyślać jakichś nowych wyzwań po kilku sezonach, niech zostanie naszym Fergusonem