Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb a może motorower? lepiej się prezentują wizualnie
3
@Rewolucja123 na ś
1
Pamiętacie pamiętny wywiad z bi o tym kogo nie lubi a kogo by zbanował? redaktur konto usunął ;o
4
@FC1899Barca te dzieci to pewnie nawet nie wiedzą jak wygląda flaga Polski, zwykła ustawka
0
@PodkarpackiKibic chyba 10 lat temu, teraz jest na odwrót, lepiej kupić gotowca i ew wymienić pojedyncze rzeczy
3
@Ferran nawet tego dobrze nie potrafisz napisać
1
@Criss18Barca jaki okres Matsa, on gra jakby miał okres
0
@LionelM95 za moją petardę
3
@patry295 mmm laleczka
0
@Messiah10 sam jesteś wafel
1
@tomek8756 pour water not literally
0
@Colon to u nas też chyba przewidują bo drogi wszędzie rozwalone
1
@Striker jak ja grałem to były tylko hakiery co strzelały do wszystkich na god modzie kurłła
1
@LionelM95 biedaki, passata b8 za 70k też mi żałowali jak kupowałem 2 lata temu
0
@RoBoT najlepiej się podeprzeć ręcami
0
@wpwelement A jak tam moje sugestie z ostatniego odwołania? ^^
3
@Zoker reklamują surowe garnki, czego drążysz
1
@inViNcibl3 dla mnie..
https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/60a0ce72b3a8e0_44780780.jpg
0
@wpwelement przekonaj mnie
0
@LionelM95 musiałbym znowu ściągać, jeszcze nie ten czas
0
@LionelM95 no jak nie jak tak, sam piraciłem ^^
0
@Volk kurłła, gdzie to kupić, zeżrę to
0
@Godlo przecież pisałem że brałem gotowca, oni je składają jak te nowe konsole, czystej nie znajdziesz, ale z 2 padami i 3 grami w które nigdy nie zagrasz już tak, coś za coś
0
@AxelF nie opłacało się
0
@Godlo przesadzasz, na 9 letniej karcie i 12 letnim procku grałem do dzisiaj we wszytko, gta 5 czy inne wiedźminy 3 beż żadnego problemu, więc nie uważam żebym TERAZ miał słabą kartę zwłaszcza że komputer mi ogarniał gość po znajomości, który się na tym zna ;f
2
@IronSanHybrid w końcu owczarek, a nie jakieś yorki
0
@LionelM95 tak szczerze to mi to lotto
1
@LionelM95 4700 gotowca + napęd 70 + ssd 200 coś, taniej wychodzi niż składanie samemu
0
@gorgota wywal tego upamecano i kimpembe wstaw, david mam nadzieję że na n gra, poza tym nic nie zmieniaj, ew ten guendouzi fajnie chodzi na śo jak chcesz np aoura wrzucić do pomocy
4
@NaFazieHitman im więcej pisze tym na większego głupka wychodzi, a na koniec przyjdzie jeszcze elemelent i śmieszka odstrzeli xD