1

@paweldunajecfcb a może motorower? lepiej się prezentują wizualnie

3

1

Pamiętacie pamiętny wywiad z bi o tym kogo nie lubi a kogo by zbanował? redaktur konto usunął ;o

4

@FC1899Barca te dzieci to pewnie nawet nie wiedzą jak wygląda flaga Polski, zwykła ustawka

0

@PodkarpackiKibic chyba 10 lat temu, teraz jest na odwrót, lepiej kupić gotowca i ew wymienić pojedyncze rzeczy

3

@Ferran nawet tego dobrze nie potrafisz napisać

1

@Criss18Barca jaki okres Matsa, on gra jakby miał okres

0

@LionelM95 za moją petardę

3

@patry295 mmm laleczka

0

@Messiah10 sam jesteś wafel

1

@tomek8756 pour water not literally

0

@Colon to u nas też chyba przewidują bo drogi wszędzie rozwalone

1

@Striker jak ja grałem to były tylko hakiery co strzelały do wszystkich na god modzie kurłła

1

@LionelM95 biedaki, passata b8 za 70k też mi żałowali jak kupowałem 2 lata temu

0

@RoBoT najlepiej się podeprzeć ręcami

0

@wpwelement A jak tam moje sugestie z ostatniego odwołania? ^^

3

@Zoker reklamują surowe garnki, czego drążysz

0

@wpwelement przekonaj mnie

0

@LionelM95 musiałbym znowu ściągać, jeszcze nie ten czas

0

@LionelM95 no jak nie jak tak, sam piraciłem ^^

0

@Volk kurłła, gdzie to kupić, zeżrę to

0

@Godlo przecież pisałem że brałem gotowca, oni je składają jak te nowe konsole, czystej nie znajdziesz, ale z 2 padami i 3 grami w które nigdy nie zagrasz już tak, coś za coś

0

@AxelF nie opłacało się

0

@Godlo przesadzasz, na 9 letniej karcie i 12 letnim procku grałem do dzisiaj we wszytko, gta 5 czy inne wiedźminy 3 beż żadnego problemu, więc nie uważam żebym TERAZ miał słabą kartę zwłaszcza że komputer mi ogarniał gość po znajomości, który się na tym zna ;f

2

@IronSanHybrid w końcu owczarek, a nie jakieś yorki

0

@LionelM95 tak szczerze to mi to lotto

1

@LionelM95 4700 gotowca + napęd 70 + ssd 200 coś, taniej wychodzi niż składanie samemu

0

@gorgota wywal tego upamecano i kimpembe wstaw, david mam nadzieję że na n gra, poza tym nic nie zmieniaj, ew ten guendouzi fajnie chodzi na śo jak chcesz np aoura wrzucić do pomocy

4

@NaFazieHitman im więcej pisze tym na większego głupka wychodzi, a na koniec przyjdzie jeszcze elemelent i śmieszka odstrzeli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?