0

@PatrychoO czyli jakiegoś punka czy cuś można ściągnąć

0

@pt9 miętka fajka jesteś

0

@pt9 panie, tego grylisza to ja przepaliłem bez rozegrania 1 meczu ;x a mkhitaryan faktycznie meh

1

@Danio2584 było płacić rachunki

1

@Danio2584 loża, loża cię dopadła

0

@pt9 nie byłby, placek przepalony dawno

0

@pt9 pierwsze 4 paczki z ikoną w tej fifie to u mnie były 3 rooneye xD jakbym kupował to bym toty cancelo też miał :P a tak tylko 89

0

@Krzychuuuu14 przecież to tylko wyjściowa dla zgrania, 4-2-3-1 z alvesem na śpd

0

@PatrychoO Community Creations czyli co

5

4

ty faktycznie koza


11

@AdamaTraore jedni liczyli wzorem hajty, drudzy liczyli delte

1

@GeneralXavi jakiej szkoły, system, mówi to panu coś

4

@GeneralXavi ja mam jutro wolne to mi to lotto, a wy przegrywy się męczcie hehe

2

@DaPidejpi Bruno Top, De Ligt też

0

Tak, nadal chcemy De Ligta, to tak jak z Bruno w Manu, piłkarz świetny, tylko reszta do dupy.

1

@PatrychoO jutro czy pojutrze przyjdzie komp to się zastanowię ;x

0

@IronSanHybrid nie dość że kotwica, to jeszcze nacjonalista

0

@IronSanHybrid byłeś tym ojcem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Crystal37 lol, nożyczki w domu masz? to se kup wkładki i wytnij tak by leżały dobrze ;f

0

@IronSanHybrid nie żyjesz, więc nie możesz pisać

0

0

@LioMessi10 borek to jest mocny tylko w gębie

4

@VegetaPolska jakby wyszli 1 vs 4 to najman się by zesrał, wystarczy że 3 go trzyma, a czwarty leje ;x

4

@Pingwinek może wsiok

0

@paweldunajecfcb subway surfers

1

@Gavinho po kolei od 1, jak cię nie wciągnie to uja się znasz

0

@Sulimo ale gunwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?