Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO czyli jakiegoś punka czy cuś można ściągnąć
0
@pt9 miętka fajka jesteś
0
@pt9 panie, tego grylisza to ja przepaliłem bez rozegrania 1 meczu ;x a mkhitaryan faktycznie meh
1
@Danio2584 było płacić rachunki
1
@Danio2584 loża, loża cię dopadła
0
@pt9 nie byłby, placek przepalony dawno
0
@pt9 pierwsze 4 paczki z ikoną w tej fifie to u mnie były 3 rooneye xD jakbym kupował to bym toty cancelo też miał :P a tak tylko 89
0
@Krzychuuuu14 przecież to tylko wyjściowa dla zgrania, 4-2-3-1 z alvesem na śpd
0
@PatrychoO Community Creations czyli co
5
co tam somsiady hehe
https://zapodaj.net/images/f433bc30dfe41.jpg
tero można grać
https://zapodaj.net/images/b4622e8c36a43.jpg
4
ty faktycznie koza
11
@AdamaTraore jedni liczyli wzorem hajty, drudzy liczyli delte
1
@GeneralXavi jakiej szkoły, system, mówi to panu coś
4
@GeneralXavi ja mam jutro wolne to mi to lotto, a wy przegrywy się męczcie hehe
2
@DaPidejpi Bruno Top, De Ligt też
0
Tak, nadal chcemy De Ligta, to tak jak z Bruno w Manu, piłkarz świetny, tylko reszta do dupy.
3
@Janas11224 https://zapodaj.net/images/65c9c7200ac4d.png
hehe
1
@PatrychoO jutro czy pojutrze przyjdzie komp to się zastanowię ;x
33
o kurłła xD
https://pbs.twimg.com/media/FN95vOTWUAwKv9S?format=jpg&name=900x900
0
@IronSanHybrid nie dość że kotwica, to jeszcze nacjonalista
0
@IronSanHybrid byłeś tym ojcem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Crystal37 lol, nożyczki w domu masz? to se kup wkładki i wytnij tak by leżały dobrze ;f
0
@IronSanHybrid nie żyjesz, więc nie możesz pisać
0
@Emhyr @IronSanHybrid @Joe_Barbaro avada kedavra!
0
@LioMessi10 borek to jest mocny tylko w gębie
4
@VegetaPolska jakby wyszli 1 vs 4 to najman się by zesrał, wystarczy że 3 go trzyma, a czwarty leje ;x
4
@Pingwinek może wsiok
0
@paweldunajecfcb subway surfers
1
@Gavinho po kolei od 1, jak cię nie wciągnie to uja się znasz
0
@Sulimo ale gunwo