Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Esteban_ no chyba żeby był w jaskini ukrytego w wieśku 3
0
@BARCA1899Messi Messiego na 10 z mobilnymi skrzydłami
18
I ja mu wtedy mówię, Messi i Neymar na last dance
1
@DaPidejpi nie wiem co było na okładce bo miałem(a raczej nadal mam ;x) przerobioną ps2 i gierki se ściągałem
3
@DaPidejpi btw na emulatorze idzie odpalić na pc, nawet teraz mam zainstalowane ;x
1
@DaPidejpi jakie znowu 2k11 xD wwe smackdown vs raw 2011, 2k przyszło później i robiło regularne gunwo
2
@Rafix98 bo nie mają ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArterkHD powiedz mi lepiej czy są klasyczne style dla np. lesnara/czy da się edytować oryginalnych zawodników
3
wwe 2k22 widzę z grafiką pojechali konkretnie, aż się chce kupić, ostatnią jaką grałem to w svsr2011 ;x
1
@IronSanHybrid czyżbyś zaczynał się czuć tak jak inni gdy TY znowu i znowu i znowu wstawiałeś przester? ;x
1
@MesQueUnClub96 stan przejściowy
7
Jakie biurka pod komputer polecacie, tylko bez siedzących na nich gorących mamusiek z okolicy najlepiej
8
@Barca1992 https://zapodaj.net/images/10a5128924548.png
jes jak jes
4
@IronSanHybrid mimo wszystko pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Przemek2323 dzieje się, tylko na bambli już ludziom przeszło
2
@michal26 bez czerwonych to jak na tym nowym youtubie, niby dajesz minusa ale nie widać, chyba że wgrasz wtyczkę
3
@shinthps ̶A̶ ̶b̶e̶z̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶ ̶-̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶.̶ a bez $$$ nie ma $$$
2
@AmigoBlancos było, ale elemelenta minusowali to skasowali
https://zapodaj.net/images/cdb68fe61b447.png
https://zapodaj.net/images/067ade1640d3c.png
https://zapodaj.net/images/130a61ffe7ab0.png
26
@Redakcja @codemat @Moderacja @wpwelement
Niniejszym składam na wasze ręce petycję o likwidację zielonych i gorących, wszak są one powodem cierpienia wielu niewinnych istnień.
Aby wziąć udział w petycji - podpisujecie się w odpowiedzi.(albo zielonym ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
5
Jak się pytałem o biurko to gorących nie było, znowu ustawione
5
@AmigoBlancos trzeba zrobić petycję o likwidację gorących i zielonych, by żyło się lepiej
0
@Striker Klauzula jedno, to co chce zawodnik drugie, Juve to nie PSG
0
@CzeksonFCB1899 Gaya nie przyjdzie na 99%
0
@Striker nie no szanujmy się, Haaland 2x droższy od takiego De Ligta, jak to napastnicy
0
@takisobiektos przypominam że na jakieś 99% wpłynie do nas kasa z Coutinho czy Griezmanna + pandemia się skończyła = zarabiamy już normalnie, będzie nas stać na wydatki 100+, nie wspominając o zwolnieniu kontraktu Dembele i sprzedaży innych zawodników z których myślę że ze 30mln wpadnie
0
@Striker 75 melonów za De Ligta? biere
5
Jeśli Laporta skąpi kasy dla Araujo i Gaviego żeby ściągnąć bramkostrzelnego podopiecznego grubego bajeranta to powinien odpuścić i skupić się na obronie i tańszych opcjach w ataku, ot co. Na ŚO De Ligt czy Kounde, na LO może Theo Hernandez, nie wiem ile warte są ploty o Salahu ale nie napalałbym się na niego, bo ze 100 i tak by krzyknęli.
0
@sonek podlinkuj co zamówiłeś i ile wydałeś
2
@dasouzar11 przepiszę ci receptę na messian goatu