2

@Esteban_ no chyba żeby był w jaskini ukrytego w wieśku 3

0

@BARCA1899Messi Messiego na 10 z mobilnymi skrzydłami

18

I ja mu wtedy mówię, Messi i Neymar na last dance

1

@DaPidejpi nie wiem co było na okładce bo miałem(a raczej nadal mam ;x) przerobioną ps2 i gierki se ściągałem

3

@DaPidejpi btw na emulatorze idzie odpalić na pc, nawet teraz mam zainstalowane ;x

1

@DaPidejpi jakie znowu 2k11 xD wwe smackdown vs raw 2011, 2k przyszło później i robiło regularne gunwo

2

@Rafix98 bo nie mają ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArterkHD powiedz mi lepiej czy są klasyczne style dla np. lesnara/czy da się edytować oryginalnych zawodników

3

wwe 2k22 widzę z grafiką pojechali konkretnie, aż się chce kupić, ostatnią jaką grałem to w svsr2011 ;x

1

@IronSanHybrid czyżbyś zaczynał się czuć tak jak inni gdy TY znowu i znowu i znowu wstawiałeś przester? ;x

1

@MesQueUnClub96 stan przejściowy

7

Jakie biurka pod komputer polecacie, tylko bez siedzących na nich gorących mamusiek z okolicy najlepiej

8

4

@IronSanHybrid mimo wszystko pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Przemek2323 dzieje się, tylko na bambli już ludziom przeszło

2

@michal26 bez czerwonych to jak na tym nowym youtubie, niby dajesz minusa ale nie widać, chyba że wgrasz wtyczkę

3

@shinthps ̶A̶ ̶b̶e̶z̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶ ̶-̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶.̶ a bez $$$ nie ma $$$

26

@Redakcja @codemat @Moderacja @wpwelement
Niniejszym składam na wasze ręce petycję o likwidację zielonych i gorących, wszak są one powodem cierpienia wielu niewinnych istnień.

Aby wziąć udział w petycji - podpisujecie się w odpowiedzi.(albo zielonym ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

5

Jak się pytałem o biurko to gorących nie było, znowu ustawione

5

@AmigoBlancos trzeba zrobić petycję o likwidację gorących i zielonych, by żyło się lepiej

0

@Striker Klauzula jedno, to co chce zawodnik drugie, Juve to nie PSG

0

@CzeksonFCB1899 Gaya nie przyjdzie na 99%

0

@Striker nie no szanujmy się, Haaland 2x droższy od takiego De Ligta, jak to napastnicy

0

@takisobiektos przypominam że na jakieś 99% wpłynie do nas kasa z Coutinho czy Griezmanna + pandemia się skończyła = zarabiamy już normalnie, będzie nas stać na wydatki 100+, nie wspominając o zwolnieniu kontraktu Dembele i sprzedaży innych zawodników z których myślę że ze 30mln wpadnie

0

@Striker 75 melonów za De Ligta? biere

5

Jeśli Laporta skąpi kasy dla Araujo i Gaviego żeby ściągnąć bramkostrzelnego podopiecznego grubego bajeranta to powinien odpuścić i skupić się na obronie i tańszych opcjach w ataku, ot co. Na ŚO De Ligt czy Kounde, na LO może Theo Hernandez, nie wiem ile warte są ploty o Salahu ale nie napalałbym się na niego, bo ze 100 i tak by krzyknęli.

0

@sonek podlinkuj co zamówiłeś i ile wydałeś

2

@dasouzar11 przepiszę ci receptę na messian goatu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?