Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck lampard ma więcej od henrego? ;o
0
@Blanco16 foddah
1
@JimMorrisonFCB jeszcze tylko zielone i utopia
2
@FCB_dimiC "Amerykanin niech się najpierw odnajdzie w Barcelonie na prawej obronie, dopiero później można o nim myśleć na stałe na innej pozycji."
yy co? xD jak już się rozkręci na PO to go wywalić na inną pozycję? xD
0
@FCB_dimiC mało razy już tam grał? Alves nie odejdzie po sezonie, a jeśli Mazraoui się potwierdzi to automatycznie Dest idzie na LO
3
@Janas11224 ukraiński chuck norris kurłła
1
@mientusek1407 Realny scenariusz na następny sezon - Mazraoui + Alves na PO, Alba + Dest na LO
0
@Hubsao dzień w kalendarzu się zmieni
2
@codemat @wpwelement sprawa jest, żeby po wejściu w profil zamiast top 5 komentarzy można było sortować wszystkie komentarze od najlepszych(no chyba że po gorących kasujecie też zielone to nawet lepiej ;x)
0
@Janiama jaką kwotę? przecież to on zrywa kontrakt?
0
@LambiPL SPOILERY Z GIER
Jak np. Clem zabija Lee w TWD lub jak Ezio traci najbliższych w AC, coś w tym stylu
1
@Mario96w grałem
0
@capoN no to musisz zagrać, zwłaszcza w jedynkę
0
Jakie emocjonalne gierki znacie? Coś w stylu the walking dead
0
@BombowiecKrawczyk pismo o alimenty?
17
@Hrzan urząd skarbowy powinien się nim w końcu zainteresować
0
@patrickk103 już po ptokach
0
@jedrek7000 nie wiem bo już nie oglądam :)
0
@jedrek7000 to sobie powtórkę obejrzyj zamiast głupoty pisać, piłka leciała obok obrońcy który wystawił nogę w ostatniej chwili
0
@Nhyz albo jesteś ślepy albo trollujesz, obrońcy nie było na linii strzału, wykonał świetną interwencję
11
Frenkie dobrze uderzył, ale obrońca świetnie się zachował
0
@ranger3120 formy
0
@18cm napiwno
1
@lukaszbarca15 bo po to poszli do wojska, a ty porównujesz bezpańskie psy do ludzi?
1
@tomek8756 wiesz że ruskie strzelają do wszystkich jak leci, a mimo to idziesz dorzucić zwierzętom w schronisku.. ewidentnie miała zaburzony system wartości skoro postawiła zwierzęta ponad swoje własne życie
0
@tomek8756 meh
0
@Slazzy manitka
6
@FC1899Barca chcą klęczeć to niech klęczą, byle mi się do domu nie pchali ze swoimi ideologiami
0
@PatrychoO no 8 tygodniowo, ale kilka pod rząd trzeba zrobić żeby awansować, raz na placka może i trafisz, ale nie 3x pod rząd, a w fut champions to połowę winów ludzie sami oddają więc ;x
0
@PatrychoO pewnie że się da grać, ale wygrywać już nie bardzo ;x daleko nimi nie zajdziesz więc nie wiem po co kręcisz blefa, za długo w fife gram żeby mi takie bajeczki wciskać, że gościem z 56 tempa i 56 staminy(gdzie 80 staminy to już jest mało xD), oraz bez strzałów czy obrony robisz nie wiadomo co