1

@P33ck lampard ma więcej od henrego? ;o

0

@Blanco16 foddah

1

@JimMorrisonFCB jeszcze tylko zielone i utopia

2

@FCB_dimiC "Amerykanin niech się najpierw odnajdzie w Barcelonie na prawej obronie, dopiero później można o nim myśleć na stałe na innej pozycji."

yy co? xD jak już się rozkręci na PO to go wywalić na inną pozycję? xD

0

@FCB_dimiC mało razy już tam grał? Alves nie odejdzie po sezonie, a jeśli Mazraoui się potwierdzi to automatycznie Dest idzie na LO

3

@Janas11224 ukraiński chuck norris kurłła

1

@mientusek1407 Realny scenariusz na następny sezon - Mazraoui + Alves na PO, Alba + Dest na LO

0

@Hubsao dzień w kalendarzu się zmieni

2

@codemat @wpwelement sprawa jest, żeby po wejściu w profil zamiast top 5 komentarzy można było sortować wszystkie komentarze od najlepszych(no chyba że po gorących kasujecie też zielone to nawet lepiej ;x)

0

@Janiama jaką kwotę? przecież to on zrywa kontrakt?

0

@LambiPL SPOILERY Z GIER

Jak np. Clem zabija Lee w TWD lub jak Ezio traci najbliższych w AC, coś w tym stylu

1

@Mario96w grałem

0

@capoN no to musisz zagrać, zwłaszcza w jedynkę

0

Jakie emocjonalne gierki znacie? Coś w stylu the walking dead

0

@BombowiecKrawczyk pismo o alimenty?

17

@Hrzan urząd skarbowy powinien się nim w końcu zainteresować

0

@patrickk103 już po ptokach

0

@jedrek7000 nie wiem bo już nie oglądam :)

0

@jedrek7000 to sobie powtórkę obejrzyj zamiast głupoty pisać, piłka leciała obok obrońcy który wystawił nogę w ostatniej chwili

0

@Nhyz albo jesteś ślepy albo trollujesz, obrońcy nie było na linii strzału, wykonał świetną interwencję

11

Frenkie dobrze uderzył, ale obrońca świetnie się zachował

0

@ranger3120 formy

0

@18cm napiwno

1

@lukaszbarca15 bo po to poszli do wojska, a ty porównujesz bezpańskie psy do ludzi?

1

@tomek8756 wiesz że ruskie strzelają do wszystkich jak leci, a mimo to idziesz dorzucić zwierzętom w schronisku.. ewidentnie miała zaburzony system wartości skoro postawiła zwierzęta ponad swoje własne życie

0

0

@Slazzy manitka

6

@FC1899Barca chcą klęczeć to niech klęczą, byle mi się do domu nie pchali ze swoimi ideologiami

0

@PatrychoO no 8 tygodniowo, ale kilka pod rząd trzeba zrobić żeby awansować, raz na placka może i trafisz, ale nie 3x pod rząd, a w fut champions to połowę winów ludzie sami oddają więc ;x

0

@PatrychoO pewnie że się da grać, ale wygrywać już nie bardzo ;x daleko nimi nie zajdziesz więc nie wiem po co kręcisz blefa, za długo w fife gram żeby mi takie bajeczki wciskać, że gościem z 56 tempa i 56 staminy(gdzie 80 staminy to już jest mało xD), oraz bez strzałów czy obrony robisz nie wiadomo co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?