Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nefir putina chyba nie widziałeś
3
@MesQueUnClub96 no jak ty będziesz za to ceperin się chyba ugnie
14
Ty sobie Busi z grubym idź, a Messiego my bierzemy z powrotem
6
Kiedy zwyzywasz Rosję na bambli
https://memegenerator.net/img/instances/57624718/like-a-boss.jpg
Kiedy dostaniesz za to bana
https://i0.wp.com/comicsandmemes.com/wp-content/uploads/surprise-pikachu-meme-000-original-blank.png?resize=840%2C726
0
@Kredon w międzyczasie ludzie którzy nie kojarzą sytuacji
10
@TaKeSe O panie, good old days in gimbaza
0
@Sulimo praw autorskich nie wykupywałem ;x
46
Ktoś ostatnio wstawiał dziwne nicki na rambli.. to co powiecie o tym
@Święty Leoś:Més que un club - to więcej niż klub, to jeszcze trochę teatru.. Lubię pluć w strone ławki Królewskich i kopać piłke w strone ich kibiców. A wgl to lubie czekać na białych pod stadionem żeby troche powyzywać ich od marionetek Mou, ehh... ciężk
xD
3
@IronSanHybrid hmm, może by jakiego byznesa rozkręcić, 100 w gotówce za przelew 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://c.tenor.com/xnDaGHW7i9QAAAAM/hm-hmm.gif
0
@clyde ho do mnie, u mnie będzie swojo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Komentarz usunięty
7
@zadafcb finezyjna fota na social po meczu
1
Komentarz usunięty
29
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 xDDDD
0
@IronSanHybrid onana to był wolny a nie jest
4
Kolejny świetny mecz frenkiego, analizatorzy za 5zl in the mud
0
Ale to będzie chodziło jak Messi wróci ;x
0
@Krzywy95 zapytaj w formularzu odwołań ;x
12
Wyjechałem se normalnie do roboty a tu ledwo zdążyłem, bo ponad kilometrowe korki na ulicach przed stacjami i to o tej godzinie, ludziom się odkleiło jak za covida z papierem do dupy
1
@Blanco16 bo trzeba johna wicka wynająć, ale on jest teraz zajęty sprzątaniem w swojej firmie
0
@Rust_Cohle kwalifikacje do fut champ tylko 4 winy, w fut champions połowę winow dostajesz za Free(możesz poddać nawet wszystkie 20 meczy i masz fajne nagrody), fut champions nie trwa tylko w weekend, w rivals raptem 8 winow przez tydzień do zrobienia, ułatwili w tej fifie wszystko
6
W końcu fifa zaczęła oddawać ;x
https://zapodaj.net/images/963cb96c3e7ae.jpg
Trzy brazylie pod rząd ^^
https://zapodaj.net/images/2df50e0df41b0.jpg
0
@Xwowrak A gdzie pracujesz że tyle Ukraińców
0
@FCBKUBANO A co możesz zrobić?
0
Ja akurat jestem na nocce, ale po kij inni zarywają nockę? Nie możecie nic zrobić, najwyżej mema, rano czy wieczorem pewnie i tak będzie podsumowanie z Ukrainy.
0
A więc jednak
0
@P33ck co to za wstawianie bez nazwiska
1
@dmcteam a bo żeś źle używał
0
@dmcteam no przecież ci mówili żeby rozpuścić płynem typu acustone