1

@ranger3120 lubię marszczyć

4

Właśnie zakończyłem resocjalizację, nie ukrywam że pomyliłem odwagę z odważnikiem, uwaga mocne screeny tylko dla ludzi o mocnych nerwach
https://zapodaj.net/images/8ec5bd15dfdaf.jpg

0

@NaFazieHitman nie mogli się spuścić na linie czy coś? ;f

2

@paweldunajecfcb te gnoje z shinsoo

0

@Transu96 ehh elemelent poczyścił i cały kontekst psu w d

3

1

Komentarz usunięty

0

@jacobFCB a ja doczekałem aż dali za darmo na epicu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub_87 bo są, ale ich trafialność też była wysoka

5

@OsamaDembele grubszą od snaxa?

2

@Pilka_jest_okragla A on w podzięce zrobi padolino w karnym

3

@Msciwor nie dzwoń, nie pisz, generalnie turlaj dropsa

3

@jedrek7000 saga moro, jest w mandze

3

@DaPidejpi ty biedaku

4

@IronSanHybrid phi, tylko ruskie strimy

3

@Cwaniak4 bdsm

0

@DaPidejpi to ten moment kiedy wstawiam moją rąsie na tle twojej facjaty z gały la bamby, ale że jestem w robocie to musisz to sobie zwizualizować

16

Alemany: podpisujesz albo nie grasz
Dembele: nie podpisuje
Alemany: to nie grasz
Xavi: gra
Alemany: -.^

Ale ich osama rozegrał po profesorsku, Dembele TOP

4

@IronSanHybrid jakiej polskiej pary, co ty oglądasz, pies kolegi pyta

0

@BorzyKrzys wyróżnione to na ulicy leżą i się nawet nie schylam, tak nimi sypie

0

@Criss18Barca zachowaj te 5 złoty bo możesz już takich pieniędzy nie zobaczyć

3

@ttR zależy jak maszyna losująca wybierze

8

@Pawel13sz jest lepszy od depaya

2

@tomek8756 jaki słodziak

2

@ttR co to znaczy w końcu, Bruno dopiero co tam przyszedł ;x

0

@Rekker nie, to moment na przestanie świrowania z 3 śo

0

@GeneralXavi gówno mnie obchodzi weszło fm, kts weszło, i jakieś inne akcje stanowskiego typu pisanie maili do firm współpracujących z najmanem(A jakieś łby się już tym tutaj chwaliły że po 100 wysyłali), kanał sportowy jest włączany tylko gdy są dymy albo ktoś ciekawy, czyli rzadko

2

@DarkShen ale bzdury

5

@ElTomas To trzeba usiąść na spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?