Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 lubię marszczyć
4
Właśnie zakończyłem resocjalizację, nie ukrywam że pomyliłem odwagę z odważnikiem, uwaga mocne screeny tylko dla ludzi o mocnych nerwach
https://zapodaj.net/images/8ec5bd15dfdaf.jpg
0
@NaFazieHitman nie mogli się spuścić na linie czy coś? ;f
2
@paweldunajecfcb te gnoje z shinsoo
0
@Transu96 ehh elemelent poczyścił i cały kontekst psu w d
3
Raz człowiek poszedł spać wcześniej xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11301775#comment-11301784
1
Komentarz usunięty
0
@jacobFCB a ja doczekałem aż dali za darmo na epicu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 bo są, ale ich trafialność też była wysoka
5
@OsamaDembele grubszą od snaxa?
2
@Pilka_jest_okragla A on w podzięce zrobi padolino w karnym
3
@Msciwor nie dzwoń, nie pisz, generalnie turlaj dropsa
3
@jedrek7000 saga moro, jest w mandze
3
@DaPidejpi ty biedaku
4
@IronSanHybrid phi, tylko ruskie strimy
3
@Cwaniak4 bdsm
0
@DaPidejpi to ten moment kiedy wstawiam moją rąsie na tle twojej facjaty z gały la bamby, ale że jestem w robocie to musisz to sobie zwizualizować
16
Alemany: podpisujesz albo nie grasz
Dembele: nie podpisuje
Alemany: to nie grasz
Xavi: gra
Alemany: -.^
Ale ich osama rozegrał po profesorsku, Dembele TOP
4
@IronSanHybrid jakiej polskiej pary, co ty oglądasz, pies kolegi pyta
0
@BorzyKrzys wyróżnione to na ulicy leżą i się nawet nie schylam, tak nimi sypie
0
https://zapodaj.net/images/fe0f32c397621.jpg
To już czwarty, a wy co somsiady, dalej nic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/f7e3970395e68.jpg
https://zapodaj.net/images/a05bf2aca2779.jpg
0
@Criss18Barca zachowaj te 5 złoty bo możesz już takich pieniędzy nie zobaczyć
3
@ttR zależy jak maszyna losująca wybierze
8
@Pawel13sz jest lepszy od depaya
2
@tomek8756 jaki słodziak
2
@ttR co to znaczy w końcu, Bruno dopiero co tam przyszedł ;x
0
@Rekker nie, to moment na przestanie świrowania z 3 śo
0
@GeneralXavi gówno mnie obchodzi weszło fm, kts weszło, i jakieś inne akcje stanowskiego typu pisanie maili do firm współpracujących z najmanem(A jakieś łby się już tym tutaj chwaliły że po 100 wysyłali), kanał sportowy jest włączany tylko gdy są dymy albo ktoś ciekawy, czyli rzadko
2
@DarkShen ale bzdury
5
@ElTomas To trzeba usiąść na spokojnie