0

@zadafcb co ty gadasz, weź neta zmień ;x

0

@zadafcb i nie wiem co masz za problem, na watchwrestling albo desirulez, czy to live czy rano powtórka

0

@zadafcb z soboty na niedziele? a nie było czasem z niedzieli na poniedziałek zwykle?

0

@Witekk10 oświadczam, nie ma żadnych chomików, to elemelent w kołowrotku zaiwania

0

@Krzychuuuu14 cały czas dodają, już kilku zabrali z ligue podczas toty

0

@barcowy1899 poza returnalem który dupy nie urywa wymieniłeś starocie z ps4, wymień nowości z ps5 ;x

0

@FCB_dimiC nic na ps5 nie wyszło, na xboxie masz game pass i lecisz, prosty wybór

0

@horang i cyk tagliafico deal off

3

@MesQueUnClub96 wójt czerepachowi nogi połamał, a on poskładał

0

@kolomen2 kolejny rare mniej w fifce z ligue 1 ;d większa szansa na toty w upgradeach

1

@Sau_Ron https://pbs.twimg.com/media/FKL1PNZWQAALvcg?format=jpg&name=large

https://pbs.twimg.com/media/FKL1POcXMAAVTig?format=jpg&name=large


3

@Sau_Ron przecież to bzdura, gość który jest nad nim zagroził kontrolą jeśli nie odwoła gali i od razu odwołał xD

0

@PatrykBarca tak właśnie myślałem, że bierzesz staty z transfermarkta, wiesz kto jeszcze stamtąd brał info? bartomeu wyceny piłkarzy :)

1

@PatrykBarca "A tak serio to liczy się tu i teraz." to po co wołasz o 3 sezon do tyłu? 3 sezony do tyłu to i neymar wymiatał

I nie wiem czy pamiętasz ale dembele gra też dla francji, strzelił bramkę w eliminacjach do mś i 1 w towarzyskim(zanim się zaczniesz śmiać z bramki towarzyskiej to ci napiszę że auba w 4 towarzyskich nie strzelił żadnej :)) i warto dodać że auba ma 1000 minut więcej rozegranych w tym sezonie

1

@PatrykBarca auba
21/22 7 goli 1 asysta
20/21 14 goli 4 asysty

dembele
21/22 3 gole 2 asysty
20/21 11 goli 5 asysty

no faktycznie kilka razy lepsze liczby, dembele chociaż się giba na boisku

3

@PatrykBarca typowy janusz który nie ogląda gościa w akcji, auba zatracił swój największy atut czyli szybkość, porusza się jak kloc, a od 2 sezonów jego liczby są śmieszne, w arsenalu się modlą żeby poszedł precz

0

@Rust_Cohle moda na sukces, na wspólnej, klan, plebania

0

@Coutinho007 Adama Nawałka

2

@Gaucho przynajmniej nie morata

6

0

@IronSanHybrid chodzi o beniza?

1

Jak ktoś szuka fajnych barcelono podobnych strojów do fifki to polecam Hajduk split

https://zapodaj.net/images/ae2a636640827.jpg

https://www.footballshirtculture.com/images/2021/hajduk_split_2021_2022_away_kit.jpg

8

@Rewolucja123 godzinę po restarcie już serwery leżały parę minut ;x

1

@Rewolucja123 obsadzenie batmana to iksde

0

@PatrychoO był zleakowany już przed głosowaniem, głosowanie było dla picu

0

@Rastafarnianin tak to jest, jak idzie jakaś rodzinka której nie znasz ale dzieciak mówi dzień dobry to z buta odpowiadasz

0

@tomek8756 no i christian paul

2

@Sau_Ron 12-3

4

@Xpert77 dlaczego atakujesz tutejszych ludzi od analiz

3

Jak nie w Wieluniu, to u żony Najmana na działce, proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?