Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb co ty gadasz, weź neta zmień ;x
0
@zadafcb i nie wiem co masz za problem, na watchwrestling albo desirulez, czy to live czy rano powtórka
0
@zadafcb z soboty na niedziele? a nie było czasem z niedzieli na poniedziałek zwykle?
0
@Witekk10 oświadczam, nie ma żadnych chomików, to elemelent w kołowrotku zaiwania
0
@Krzychuuuu14 cały czas dodają, już kilku zabrali z ligue podczas toty
0
@barcowy1899 poza returnalem który dupy nie urywa wymieniłeś starocie z ps4, wymień nowości z ps5 ;x
0
@FCB_dimiC nic na ps5 nie wyszło, na xboxie masz game pass i lecisz, prosty wybór
0
@horang i cyk tagliafico deal off
3
@MesQueUnClub96 wójt czerepachowi nogi połamał, a on poskładał
0
@kolomen2 kolejny rare mniej w fifce z ligue 1 ;d większa szansa na toty w upgradeach
1
@Sau_Ron https://pbs.twimg.com/media/FKL1PNZWQAALvcg?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/FKL1POcXMAAVTig?format=jpg&name=large
3
@Sau_Ron przecież to bzdura, gość który jest nad nim zagroził kontrolą jeśli nie odwoła gali i od razu odwołał xD
0
@PatrykBarca tak właśnie myślałem, że bierzesz staty z transfermarkta, wiesz kto jeszcze stamtąd brał info? bartomeu wyceny piłkarzy :)
1
@PatrykBarca "A tak serio to liczy się tu i teraz." to po co wołasz o 3 sezon do tyłu? 3 sezony do tyłu to i neymar wymiatał
I nie wiem czy pamiętasz ale dembele gra też dla francji, strzelił bramkę w eliminacjach do mś i 1 w towarzyskim(zanim się zaczniesz śmiać z bramki towarzyskiej to ci napiszę że auba w 4 towarzyskich nie strzelił żadnej :)) i warto dodać że auba ma 1000 minut więcej rozegranych w tym sezonie
1
@PatrykBarca auba
21/22 7 goli 1 asysta
20/21 14 goli 4 asysty
dembele
21/22 3 gole 2 asysty
20/21 11 goli 5 asysty
no faktycznie kilka razy lepsze liczby, dembele chociaż się giba na boisku
3
@PatrykBarca typowy janusz który nie ogląda gościa w akcji, auba zatracił swój największy atut czyli szybkość, porusza się jak kloc, a od 2 sezonów jego liczby są śmieszne, w arsenalu się modlą żeby poszedł precz
0
@Rust_Cohle moda na sukces, na wspólnej, klan, plebania
0
@Coutinho007 Adama Nawałka
2
@Gaucho przynajmniej nie morata
6
@kkbarca czary mary hokus pokus
https://mobile.twitter.com/Barca_Buzz/status/1487275977470140420
0
@IronSanHybrid chodzi o beniza?
1
Jak ktoś szuka fajnych barcelono podobnych strojów do fifki to polecam Hajduk split
https://zapodaj.net/images/ae2a636640827.jpg
https://www.footballshirtculture.com/images/2021/hajduk_split_2021_2022_away_kit.jpg
8
@Rewolucja123 godzinę po restarcie już serwery leżały parę minut ;x
1
@Rewolucja123 obsadzenie batmana to iksde
0
@PatrychoO był zleakowany już przed głosowaniem, głosowanie było dla picu
0
@Rastafarnianin tak to jest, jak idzie jakaś rodzinka której nie znasz ale dzieciak mówi dzień dobry to z buta odpowiadasz
0
@tomek8756 no i christian paul
2
@Sau_Ron 12-3
4
@Xpert77 dlaczego atakujesz tutejszych ludzi od analiz
3
Jak nie w Wieluniu, to u żony Najmana na działce, proste.