Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6478450#comment-6478450
odświeżam, ktoś coś
1
@Hubsao wbijałem 34 lv w metinie, byłem na BO i miałem riba +9, średnie 34 kd śmierci i potwora +4 i był tam też taki sura ksuj ale przyszedłem wojem i już go nie było
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6478450#comment-6478450
odświeżam xD
@Encore
0
@arasz1819 w międzyczasie transu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6478450#comment-6478450
0
Ogląda ktoś Ajax? Dobry ten Tagliafico? 29 lat już ma, jak Gaya nie wypali to lepiej się za Grimaldo obejrzeć albo nawet Theo Hernandezem jak będą środki.
0
@IronSanHybrid boli cię wielkie Manu?
1
@FCBMati10 dzieci się bawią
28
@TylkoBarca7273 może, ale musi rano wstawać, na tym polega odpowiedzialność
0
@LionelM95 złomuje ludzi na rambli, a dzisiaj wyjątkowo pilnuje żeby klecha nie spał
https://zapodaj.net/images/8553cb83af615.jpg
https://zapodaj.net/images/6a8f216ba69f1.jpg
2
@LionelM95 co ty tam wiesz, ja zamiast spać na nocce to co pół godziny jeździłem 5 metrów do tyłu i w przód żeby zrobić ślad w śniegu że niby coś robię bo ciągle przysypywał.. na szczęście padał tylko do 2 ;f
7
@Encore darude sandstorm
2
@Coutinho007 predzej wuj na wuju stanie niż real wygra w tym sezonie LM
2
@Sau_Ron Donnarumma Neuer
Dias Cancelo
Bruno Kante
Messi Lewy
1
@norbi77 zabił go pomidor? Matko bosko.. coraz łatwiej go zabić
5
@Naturopata bo u nas nie brylował
0
@patry295 tylko denaturaci
0
@norbi77 on zawsze ginie, pewniaczek
4
@Suzu pewnie o następny wbiertal
1
@norbi77 niech zgadne, sean bean zginie?
0
@amanter konop czy to ty
8
@Sulimo no to się wypnij, a nie gadasz po próżnicy
3
@Rewolucja123 dobra dobra, będziesz się tłumaczył elemelentowi w odwołaniu
0
@Rewolucja123 uuuu dyskusja o skasowanych postach, chyba jest na to paragraf
0
Komentarz usunięty
9
@Encore wiem, ale nie powiem
0
@paweldunajecfcb robisz zamach aż za głowę i rzucasz
0
@MesQueUnClub_87 przynajmniej Messiego nie wydymali na karcie jak rok temu
0
@Colin94 od 3 zgrania w dół są minusy do statystyk, najważniejsze jest zgranie całego składu, możesz mieć kilku na niepełnym, byle mieli 4+ zgrania
0
@Pogba w końcu mu się dobiorą do dupy pewne służby, bo jego ludzie atakują wszystkie placówki w internecie
5
@clyde wszystko przez tego elemelenta