1

@IronSanHybrid i jak masz np 83 skład to potrzebujesz 9x 83 i 2x 82, jak masz 82 skład to 9x82 i 2x 81 itd

0

@Bartek22 nie, mingueza nie mógłby zostać

1

@IronSanHybrid w sbc masz więcej takich paczek, ale trzeba przepalić skład 83 za napastników/pomocników i 82 za obrońców, co wychodzi jakieś 10-15k za jedno sbc

lista posortowana od najtańszych 83, tam gdzie jest 0 to ich nie ma na rynku
https://www.futbin.com/players?page=1&player_rating=83-83&sort=ps_price&order=asc

2

@lukaszbarca15 gabbie carter, eloa lombard, kendra lust, jenna j ross, heather night

0

@BartqRKO a czy dzik sra w lesie
też znalazłem ;x

3

@Barca1992 dla kolegi nie masz, to może dla psa somsiada który ma chorom curke?

1

@IronSanHybrid słuchaj kotwica, w fut dostałeś paczkę 3 napastników 83+, nie otwieraj jej przed toty

0

@joloskyy życia nie znasz

0

@WaFenPrG uja ci dadzą kamery na parkingu :)

0

@WaFenPrG u mnie pod blokiem to już byś miał szyby powybijane, a auto wkoło gwoździem przejechane

1

@WaFenPrG masz prywatne miejsce i zamiast na nim to zaparkowałeś na miejscu dla reszty, podczas gdy nikt inny nie może zaparkować na twoim prywatnym?..

0

@MotyI tam nie ma trenera od czasów fergusona

0

@Hubert102 jeszcze się pytasz? ;f
https://www.futbin.com/22/compare/22575/22425
a po meczu na 99% jeszcze dostanie upgrade +2

2

@Jakchcesz pozazdrościł mi nowego avatara

1

ten netflix to tego wiedźmina chciał jeszcze bardziej zeszmacić xD lambert uratowany.. bo nikt nie chciał grać w tym serialu geja prostytutki xD



już się nie mogę doczekać jakie gówno wymyślą w 3 sezonie

0

@Colin94 żeby w nazwisko wpisać "zRambli"

0

@Hubert102 jak już to za insigne i zaczynaj 4-3-1-2 lub 4-3-2-1, jednego będziesz miał na 7 zgrania ale to nie robi różnicy
https://www.futbin.com/22/squad/4842807

0

@Sztywno na x-klocku to tylko fifa i game pass

0

@Sztywno wtedy wjeżdżają torrenty

0

@Sztywno only legends wait aż gry same przyjdą do nich

0

@Hubert102 di natale ma wszystkie ważne traity, zostaw na napastniku go, zrób sobie tego po z sbc i za cuadrado

0

@IronSanHybrid szkoliłem cię, ale się nie słuchałeś i miałeś ujowe nastawienie, więc cię porzuciłem i zostałeś kotwicą ;x

0

@IronSanHybrid no mówiłem że kotwica
@clyde

2

@Vebrol gówno większe niż poprzednie

1

Komentarz usunięty

7

11

@Rewolucja123 nie ma sprawy, pożycz tylko 40 melonów na pensje, 20 melonów bonusu dla agenta i kolejne 20 melonów dla naszego pociesznego pierwiastka szklanianu

8

@Tuc jak pół dupy zza krzaka

1

@Azacca zagrać towarzyskie w fifie?

0

pograne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?