Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid i jak masz np 83 skład to potrzebujesz 9x 83 i 2x 82, jak masz 82 skład to 9x82 i 2x 81 itd
0
@Bartek22 nie, mingueza nie mógłby zostać
1
@IronSanHybrid w sbc masz więcej takich paczek, ale trzeba przepalić skład 83 za napastników/pomocników i 82 za obrońców, co wychodzi jakieś 10-15k za jedno sbc
lista posortowana od najtańszych 83, tam gdzie jest 0 to ich nie ma na rynku
https://www.futbin.com/players?page=1&player_rating=83-83&sort=ps_price&order=asc
2
@lukaszbarca15 gabbie carter, eloa lombard, kendra lust, jenna j ross, heather night
0
@BartqRKO a czy dzik sra w lesie
też znalazłem ;x
3
@Barca1992 dla kolegi nie masz, to może dla psa somsiada który ma chorom curke?
1
@IronSanHybrid słuchaj kotwica, w fut dostałeś paczkę 3 napastników 83+, nie otwieraj jej przed toty
0
@joloskyy życia nie znasz
0
@WaFenPrG uja ci dadzą kamery na parkingu :)
0
@WaFenPrG u mnie pod blokiem to już byś miał szyby powybijane, a auto wkoło gwoździem przejechane
1
@WaFenPrG masz prywatne miejsce i zamiast na nim to zaparkowałeś na miejscu dla reszty, podczas gdy nikt inny nie może zaparkować na twoim prywatnym?..
0
@MotyI tam nie ma trenera od czasów fergusona
0
@Hubert102 jeszcze się pytasz? ;f
https://www.futbin.com/22/compare/22575/22425
a po meczu na 99% jeszcze dostanie upgrade +2
2
@Jakchcesz pozazdrościł mi nowego avatara
1
ten netflix to tego wiedźmina chciał jeszcze bardziej zeszmacić xD lambert uratowany.. bo nikt nie chciał grać w tym serialu geja prostytutki xD
już się nie mogę doczekać jakie gówno wymyślą w 3 sezonie
0
@Colin94 żeby w nazwisko wpisać "zRambli"
0
@Hubert102 jak już to za insigne i zaczynaj 4-3-1-2 lub 4-3-2-1, jednego będziesz miał na 7 zgrania ale to nie robi różnicy
https://www.futbin.com/22/squad/4842807
0
@Sztywno na x-klocku to tylko fifa i game pass
0
@Sztywno wtedy wjeżdżają torrenty
0
@Sztywno only legends wait aż gry same przyjdą do nich
0
@Hubert102 di natale ma wszystkie ważne traity, zostaw na napastniku go, zrób sobie tego po z sbc i za cuadrado
0
@IronSanHybrid szkoliłem cię, ale się nie słuchałeś i miałeś ujowe nastawienie, więc cię porzuciłem i zostałeś kotwicą ;x
0
@IronSanHybrid no mówiłem że kotwica
@clyde
2
@Vebrol gówno większe niż poprzednie
1
Komentarz usunięty
7
https://zapodaj.net/images/e98b943d0faed.png
tak właśnie myślałem
11
@Rewolucja123 nie ma sprawy, pożycz tylko 40 melonów na pensje, 20 melonów bonusu dla agenta i kolejne 20 melonów dla naszego pociesznego pierwiastka szklanianu
8
@Tuc jak pół dupy zza krzaka
1
@Azacca zagrać towarzyskie w fifie?
0
pograne